Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Правила государственной регистрации и учета тракторов, самоходных шасси, самоходных сельскохозяйственных, дорожно-строительных и мелиоративных машин, тракторных прицепов

Министерство аграрной политики
Приказ от 30.04.2004 № 142
Утратил силу

Про внесення змін до Правил державної реєстрації та обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів

Наказ Міністерства аграрної політики України
від 30 квітня 2004 року N 142

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
7 травня 2004 р. за N 584/9183

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства аграрної політики України
 від 11 червня 2004 року N 221)

З метою упорядкування Правил державної реєстрації та обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів НАКАЗУЮ:

1. Пункт 3.1 Правил державної реєстрації та обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів, затверджених наказом Міністерства аграрної політики України від 25.05.2000 N 75, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28.07.2000 за N 456/4677, викласти в такій редакції:

"Реєстрація машин власників проводиться органами Держтехнагляду з видачею свідоцтва про реєстрацію".

2. Пункт 3.2 викласти в такій редакції:

"У разі виявлення недостовірності документів, поданих для реєстрації машин, відповідна інформація передається у правоохоронні органи".

3. Державній інспекції по нагляду за технічним станом машин, обладнання та якістю пально-мастильних матеріалів (Гордієнко В. А.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Яковенка В. П.

 

Міністр 

В. Слаута 

Опрос