Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Положение о порядке издания Госфлотинспекцией Украины обязательных для исполнения должностными лицами предписаний по устранению нарушений требований нормативных актов по вопросам безопасности судоходства и контролю за их исполнением

Минтранс
Приказ от 22.04.2004 № 333
действует с 09.05.2004

Про внесення зміни до Положення про порядок видання Держфлотінспекцією України обов'язкових для виконання посадовими особами приписів щодо усунення порушень вимог нормативних актів з питань безпеки судноплавства та контроль за їх виконанням

Наказ Міністерства транспорту України
від 22 квітня 2004 року N 333

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
28 квітня 2004 р. за N 550/9149

З метою приведення Положення про порядок видання Держфлотінспекцією України обов'язкових для виконання посадовими особами приписів щодо усунення порушень вимог нормативних актів з питань безпеки судноплавства та контроль за їх виконанням до вимог Кодексу торговельного мореплавства України та Положення про Головну державну інспекцію України з безпеки судноплавства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.98 N 2098, НАКАЗУЮ:

1. Внести зміну до Положення про порядок видання Держфлотінспекцією України обов'язкових для виконання посадовими особами приписів щодо усунення порушень вимог нормативних актів з питань безпеки судноплавства та контроль за їх виконанням, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.06.2003 N 428 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.08.2003 за N 700/8021, що додається.

2. Департаменту нормативно-правового забезпечення (Ониськів М. М.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у встановленому порядку.

3. Головній державній інспекції України з безпеки судноплавства (Щипцов О. А.) довести цей наказ до відома морських та річкових портів, судноплавних компаній, інших піднаглядних підприємств, установ та організацій.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Кроля С. С.

 

Міністр 

Г. Кірпа 

 

Зміна
до Положення про порядок видання Держфлотінспекцією України обов'язкових для виконання посадовими особами приписів щодо усунення порушень вимог нормативних актів з питань безпеки судноплавства та контроль за їх виконанням

Підпункт 1.2 пункту 1 доповнити словами в дужках "(крім підприємств, установ, організацій та суден флоту рибного господарства)".

 

Директор Департаменту
нормативно-правового
 забезпечення
 

 
 
М. Ониськів 

Опрос