Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Инструкцию о порядке исчисления и уплаты страхователями и застрахованными лицами взносов на общеобязательное государственное пенсионное страхование в Пенсионный фонд Украины

Пенсионный фонд
Постановление от 05.04.2004 № 5-1
действует с 03.05.2004

Про внесення змін до Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України

Постанова правління Пенсійного фонду України
від 5 квітня 2004 року N 5-1

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
22 квітня 2004 р. за N 514/9113

Відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та пункту 12 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого Указом Президента України від 01.03.2001 N 121, правління Пенсійного фонду України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Внести зміни до Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України 19.12.2003 N 21-1 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16.01.2004 за N 64/8663, що додаються.

2. Управлінням надходження доходів та юридичному подати зазначені зміни до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника голови правління В. М. Короневського.

 

Голова правління 

Б. Зайчук 

 

Зміни, що вносяться до Інструкції
про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України

1. Пункт 11.17 після слів "помилково сплачених страхових внесків" доповнити словами "та інших платежів (в тому числі частина єдиного та фіксованого податків, що надходить за найманих працівників суб'єктів підприємницької діяльності, які обрали відповідний особливий спосіб оподаткування)".

2. Додаток до розрахунку суми страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (додаток 23 до пунктів 11.11 та 14.3 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України) викласти в такій редакції:

Додаток до розрахунку суми страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, що підлягають сплаті за ____________ місяць 200_ року

I. Розділ*

Сума заборгованості з виплати заробітної плати на початок звітного періоду _____ грн.

Сума заборгованості з виплати заробітної плати на кінець звітного періоду _____ грн.

Сальдо розрахунків рахунку 65 "Розрахунки за страхуванням" субрахунку 651 "За пенсійним забезпеченням" на початок звітного періоду:

Дт ______ грн.

Кт ______ грн. у тому числі: відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до пунктів "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" ______ грн.;

пеня ______ грн.;

фінансові санкції ______ грн.;

інші ______ грн.

Сальдо розрахунків рахунку 65 "Розрахунки за страхуванням" субрахунку 651 "За пенсійним забезпеченням" на кінець звітного періоду:

Дт ______ грн.

Кт ______ грн. у тому числі: відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до пунктів "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" ______ грн.;

пеня ______ грн.;

фінансові санкції ______ грн.;

інші ______ грн.

Довідково: виплачено заробітної плати та інших виплат та винагород, пов'язаних з відносинами трудового найму, нарахованих до виплати у звітному періоді:

всього ______ грн.,

в т. ч. в натуральній формі ______ грн.**

II. Розділ***

Назва місяця, за який виплачується заробітна плата 

Одержаний фонд оплати праці у звітному місяці (чистий) 

Коефіцієнт К = НЗП : ВЗП 

Належить до сплати 

Одержаний фонд оплати праці у звітному місяці, приведений до нарахованого 

Усього 

У тому числі 

32 % (гр. 2 х гр. 3 х 32 %)

4 % (гр. 2 х гр. 3 х 4 %)

42 % (гр. 2 х гр. 3 х 42 %)

1 - 5 %

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

К - поправний коефіцієнт, який обраховується щомісяця.

НЗП - нарахована заробітна плата за місяць.

ВЗП - заробітна плата до видачі за місяць.

 

Головний бухгалтер 

_________________________
       (підпис, прізвище та ініціали) 

____________
* Заповнюють усі платники.

** Відповідно до статті 23 Закону України "Про оплату праці" із змінами та доповненнями.

*** Заповнюється платниками внесків, які мають заборгованість за розрахунками з Пенсійним фондом на 01.01.2004 (у т. ч. і внаслідок наявності заборгованості з виплати заробітної плати).

 

Начальник управління
надходження доходів
 

 
В. В. Литвиненко
 

Опрос