Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о порядке применения к субъектам внешнеэкономической деятельности Украины и иностранным субъектам хозяйственной деятельности специальных санкций, предусмотренных статьей 37 Закона Украины "О внешнеэкономической деятельности"

Министерство экономики и по вопросам европейской интеграции Украины
Приказ от 06.04.2004 № 126
действует с 27.04.2004

Про внесення змін до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"

Наказ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України
від 6 квітня 2004 року N 126

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 квітня 2004 р. за N 488/9087

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України з питань захисту економічної конкуренції" НАКАЗУЮ:

1. Пункти 1.1 і 4.1 Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", затвердженого наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 N 52 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2000 за N 260/4481, після слів "правоохоронних органів" доповнити словами "органів Антимонопольного комітету України".

2. Управлінню контролю за зовнішньоекономічною діяльністю разом з управлінням правового забезпечення зовнішньоекономічної політики подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установлений законодавством термін та забезпечити його подальше супроводження.

3. Управлінню контролю за зовнішньоекономічною діяльністю після державної реєстрації цього наказу довести його до відома Антимонопольного комітету України, Міністерства економіки Автономної Республіки Крим, відповідних підрозділів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Білокурова Д. Е.

 

Міністр економіки та з питань
європейської інтеграції України
 

 
М. Деркач
 

Опрос