Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Изменения к Положению о Центральной межведомственной аттестационной комиссии по аттестации государственных аварийно-спасательных служб и спасателей

Министерство Украины по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы (1)
Приказ от 11.03.2004 № 110
Утратил силу

ЗМІНИ
до Положення про Центральну міжвідомчу атестаційну комісію з атестації державних аварійно-рятувальних служб та рятувальників

Зміни втратили чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства України з питань надзвичайних
 ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
 від 17 листопада 2003 року N 441
згідно з
 наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 17 вересня 2014 року N 963)

1. У назві "Положення про Центральну міжвідомчу атестаційну комісію з атестації державних аварійно-рятувальних служб та рятувальників" слово "державних" виключити.

2. Пункт 1.1 викласти в такій редакції:

"Центральна міжвідомча атестаційна комісія з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників (далі - ЦМАК) створюється на підставі Закону України "Про аварійно-рятувальні служби" (із змінами та доповненнями) та Порядку атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників (далі - Порядок атестації), затвердженого наказом МНС України від 19.06.2003 N 201 і зареєстрованого в Мін'юсті України 24.07.2003 за N 640/7961 (із змінами та доповненнями)".

3. Пункт 1.2 викласти в такій редакції:

"ЦМАК створюється при Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи з метою організації атестації аварійно-рятувальних служб (далі - АРС) та рятувальників на здатність до проведення аварійно-рятувальних робіт.

ЦМАК проводить атестацію державних аварійно-рятувальних служб і рятувальників на присвоєння звання "рятувальник вищої категорії", здійснює методичне керівництво роботою територіальних і відомчих (галузевих) атестаційних комісій.

ЦМАК надає повноваження територіальним та відомчим (галузевим) атестаційним комісіям щодо можливості атестації відповідних аварійно-рятувальних служб та рятувальників".

4. У пунктах 2.3, 2.4, 2.5, 3.1, 3.2, 3.3, 3.7, 4.2, 4.8 виключити слово "(обласні)".

5. Пункт 4.1 викласти в такій редакції:

"Роботу ЦМАК забезпечує відповідний підрозділ, який визначається наказом МНС України. Керівник підрозділу за посадою є одночасно секретарем ЦМАК. Основними завданнями підрозділу є: перевірка повноти та наявності документів, що подаються до ЦМАК на атестацію згідно з пунктом 3.3 Порядку атестації, підготовка для ЦМАК необхідних матеріалів для проведення атестації, розробка планів та графіків її роботи, забезпечення засідання комісії, оформлення результатів атестації, ведення спеціального реєстру атестованих АРС. Підрозділ виконує й інші функції, які необхідні для забезпечення діяльності ЦМАК".

6. У пунктах 4.4, 4.7, та 4.9 слова "спеціальний структурний підрозділ центрального апарату МНС" замінити словами "відповідний підрозділ, визначений наказом МНС України".

 

Начальник ДСВАРС
МНС України
 

 
Й. І. Радецький
 

Опрос