Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые приказы Министерства экономики и по вопросам европейской интеграции Украины

Министерство экономики и по вопросам европейской интеграции Украины
Приказ от 26.02.2004 № 73
редакция действует с 22.09.2007

Про внесення змін до деяких наказів Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України

Наказ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України
від 26 лютого 2004 року N 73

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
2 березня 2004 р. за N 269/8868

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Міністерства економіки України
 від 15 грудня 2005 року N 505
,
 від 13 березня 2006 року N 87
,
 від 6 вересня 2007 року N 293

На виконання Указу Президента України від 26.05.2003 N 434 "Про деякі заходи щодо оптимізації керівництва в системі центральних органів виконавчої влади" НАКАЗУЮ:

1. Унести до наказу Міністерства економіки України від 17.04.2000 N 47 "Про затвердження Положення про порядок видачі разових (індивідуальних) ліцензій", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2000 за N 259/4480, такі зміни:

у тексті наказу та Положення про порядок видачі разових (індивідуальних) ліцензій, затвердженого зазначеним наказом, слова "управління нетарифного регулювання та контрактного обліку" і "Міністерство економіки України" в усіх відмінках замінити словами "управління нетарифного регулювання" і "Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України" у відповідному відмінку;

пункт 3.2 Положення викласти в такій редакції:

"3.2. Ліцензії або листи з відмовою у видачі ліцензії мають право підписувати перший заступник Міністра, заступник Міністра, директор департаменту державної політики у сфері зовнішньої торгівлі, торговельних обмежень та контролю за зовнішньоекономічною діяльністю і його заступник, начальник управління нетарифного регулювання та його заступник".

2. Унести до наказу Міністерства економіки України від 19.05.2000 N 88 "Про уточнення порядку ліцензування експорту до США деяких виробів з обрізного вуглецевого прокату плоского походженням з України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.06.2000 за N 322/4543, такі зміни:

у тексті наказу та Порядку оформлення та видачі експортних сертифікатів на експорт до США деяких виробів з обрізного вуглецевого прокату плоского походженням з України, затвердженого зазначеним наказом, слова "управління нетарифного регулювання та контрактного обліку" та "департаменту торговельних обмежень та контролю за зовнішньоекономічною діяльністю" в усіх відмінках замінити словами "управління нетарифного регулювання" та "департамент державної політики у сфері зовнішньої торгівлі, торговельних обмежень та контролю за зовнішньоекономічною діяльністю" у відповідному відмінку.

3. Пункт 3 втратив чинність

4. Пункт 4 втратив чинність

5. Пункт 5 втратив чинність

6. Унести до наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 06.03.2003 N 52 "Про порядок видачі дозволів на імпорт в Україну", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.03.2003 за N 213/7534, такі зміни:

у тексті наказу та Порядку видачі дозволів на імпорт в Україну товарів, щодо яких застосовані заходи нагляду або регіонального нагляду згідно з рішеннями Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, затвердженого зазначеним наказом, слова "управління нетарифного регулювання та контрактного обліку" в усіх відмінках замінити словами "управління нетарифного регулювання" у відповідному відмінку;

пункт 3.4 Порядку викласти в такій редакції:

"3.4. Дозволи на імпорт або листи з відмовою в їх видачі мають право підписувати перший заступник Міністра, заступник Міністра, директор департаменту державної політики у сфері зовнішньої торгівлі, торговельних обмежень та контролю за зовнішньоекономічною діяльністю і його заступник, начальник управління нетарифного регулювання та його заступник".

7. Унести до наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 01.08.2002 N 232 "Про порядок ліцензування імпорту товарів в Україну, які є об'єктом застосування спеціальних заходів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.08.2002 за N 685/6973, такі зміни:

у тексті наказу та Порядку ліцензування імпорту в Україну, щодо якого застосовуються спеціальні заходи згідно з рішеннями Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, затвердженого зазначеним наказом, слова "управління нетарифного регулювання та контрактного обліку" в усіх відмінках замінити словами "управління нетарифного регулювання" у відповідному відмінку;

пункт 3.5 Порядку викласти в такій редакції:

"3.5. Спеціальні ліцензії або листи з відмовою у видачі спеціальної ліцензії мають право підписувати перший заступник Міністра, заступник Міністра, директор департаменту державної політики у сфері зовнішньої торгівлі, торговельних обмежень та контролю за зовнішньоекономічною діяльністю і його заступник, начальник управління нетарифного регулювання та його заступник".

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра економіки та з питань європейської інтеграції України Пятницького В. Т.

 

Міністр економіки та з питань
європейської інтеграції України
 

 
М. Деркач
 

Опрос