Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка оформления документов для получения удостоверений и нагрудных знаков "Ветеран органов внутренних дел" пенсионерами из числа лиц рядового и начальствующего состава МЧС Украины

МВД, Министерство Украины по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы (1)
Порядок, Приказ от 09.02.2004 № 66/127
Утратил силу

Про затвердження Порядку оформлення документів для отримання посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран органів внутрішніх справ" пенсіонерами з числа осіб рядового і начальницького складу МНС України

Наказ Міністерства України з питань надзвичайних
ситуацій та у справах захисту населення
 від наслідків Чорнобильської катастрофи,
Міністерства внутрішніх справ України
від 9 лютого 2004 року N 66/127

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 лютого 2004 р. за N 227/8826

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій
 та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи,
Міністерства внутрішніх справ України
 від 6 жовтня 2010 року N 864/430)

Відповідно до статті 10 Закону України "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист" та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2002 року N 742 "Про порядок видачі посвідчення і вручення нагрудного знака "Ветеран органів внутрішніх справ" НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок оформлення документів для отримання посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран органів внутрішніх справ" пенсіонерами з числа осіб рядового і начальницького складу МНС України (додається).

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи полковника внутрішньої служби Бута В. П. та заступника Міністра внутрішніх справ України генерал-майора міліції Жука В. О.

3. Наказ оголосити особовому складу МНС України та МВС України.

 

Міністр України з питань
надзвичайних ситуацій та у
справах захисту населення від
наслідків Чорнобильської катастрофи
генерал-полковник
внутрішньої служби
 

 
 
 
 
 
Г. В. Рева 

Міністр
внутрішніх справ України
генерал-лейтенант міліції
 

 
 
М. В. Білоконь
 

 

ПОРЯДОК
оформлення документів для отримання посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран органів внутрішніх справ" пенсіонерами з числа осіб рядового і начальницького складу МНС України

1. Порядок оформлення документів для отримання посвідчень і нагрудних знаків "Ветеран органів внутрішніх справ" (далі - посвідчення і нагрудні знаки) стосується пенсіонерів з числа осіб рядового і начальницького складу МНС України (далі - пенсіонери), які набули статусу ветеранів органів внутрішніх справ відповідно до Закону України "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист" та в установленому порядку звільнились на пенсію з МНС України.

2. Оформлення документів для отримання посвідчення і нагрудного знака та їх вручення ветеранові органів внутрішніх справ або за його дорученням рідним чи іншим особам здійснюється пенсійними відділами МВС України, ГУМВС України в Автономній Республіці Крим, місті Києві та Київській області, УМВС України в областях.

3. Для отримання посвідчень і нагрудних знаків пенсіонери звертаються до зазначених пенсійних відділів із заявами, до яких додаються копія розрахунку вислуги років при призначенні пенсії, завірена пенсійною службою Управління забезпечення апарату МНС України, та довідка медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності I чи II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, отриманих при виконанні службових обов'язків під час служби в органах внутрішніх справ (у разі потреби).

4. Якщо посвідчення стало непридатним або було втрачене, за заявою ветерана органів внутрішніх справ видається нове посвідчення відповідно до цього Порядку.

5. Посвідчення і нагрудний знак видаються безкоштовно.

6. Кошти за посвідчення та нагрудні знаки перераховуються головними управліннями, управліннями МНС України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі на відповідні рахунки ГУМВС України в Автономній Республіці Крим, місті Києві та Київській області, УМВС України в областях, які здійснюють видачу посвідчень та нагрудних знаків.

7. Облік пенсіонерів, які отримали посвідчення та нагрудні знаки, здійснюється кадровими підрозділами головних управлінь, управлінь МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

 

Директор Департаменту кадрової
політики Міністерства України
з питань надзвичайних ситуацій та
у справах захисту населення від
наслідків Чорнобильської катастрофи
генерал-лейтенант
 

 
 
 
 
 
І. О. Шевченко
 

Начальник Департаменту
роботи з персоналом
Міністерства внутрішніх справ
генерал-майор міліції
 

 
 
 
М. Н. Курко
 

Опрос