Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об учреждении ведомственных поощрительных знаков отличия Государственного комитета Украины по государственному материальному резерву

Госкомрезерв
Положение, Приказ от 03.02.2004 № 21
Утратил силу

Про встановлення відомчих заохочувальних відзнак Державного комітету України з державного матеріального резерву

Наказ Державного комітету України з державного матеріального резерву
від 3 лютого 2004 року N 21

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
18 лютого 2004 р. за N 206/8805

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
 від 27 січня 2014 року N 72)

Відповідно до Указів Президента України від 18.11.96 N 1094/96 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" та від 13.02.97 N 134/97 "Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки" НАКАЗУЮ:

1. Встановити відомчі заохочувальні відзнаки Державного комітету України з державного матеріального резерву - нагрудні знаки:

- "Почесний працівник держрезерву України";

- "Знак пошани Держкомрезерву України".

2. Затвердити Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Державного комітету України з державного матеріального резерву - нагрудний знак "Почесний працівник держрезерву України", що додається.

3. Затвердити Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Державного комітету України з державного матеріального резерву - нагрудний знак "Знак пошани Держкомрезерву України", що додається.

4. Юридичному управлінню (Щербак Є. М.) забезпечити реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України в установленому порядку.

5. Редакції журналу "Резерви України" (Шафранський Є. І.) опублікувати положення про відомчі заохочувальні відзнаки в найближчому номері журналу.

6. Начальникам управлінь та самостійних відділів Держкомрезерву України, директорам підприємств та організацій системи державного резерву довести зміст зазначених положень до відома трудових колективів.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Комітету 

М. Ф. Песоцький 

 

ПОГОДЖЕНО
Голова ЦК Профспілки працівників системи державного матеріального резерву України
А. В. Ярмолюк 

  

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державного комітету України з державного матеріального резерву
від 3 лютого 2004 р. N 21

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
18 лютого 2004 р. за N 206/8805 

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Державного комітету України з державного матеріального резерву - нагрудний знак "Почесний працівник держрезерву України"

1. Заохочувальною відзнакою Державного комітету України з державного матеріального резерву (далі - Комітет) - нагрудним знаком "Почесний працівник держрезерву України" нагороджуються працівники системи державного резерву України за тривалу і бездоганну роботу, значні трудові досягнення при виконанні покладених на них завдань, а також працівники інших галузей за особистий внесок у розвиток системи держрезерву України.

2. Висування кандидатур для нагородження нагрудним знаком здійснюється після обговорення у трудовому колективі, де працює особа, яку представляють до нагородження.

3. Подання про нагородження вноситься заступниками Голови Комітету, начальниками управлінь та самостійних відділів центрального апарату Комітету, керівниками організацій, підприємств та установ системи державного резерву.

Подання, підготовлені у підрозділах, передаються до кадрової служби для узагальнення та внесення на розгляд Колегії Комітету.

До подання додається біографічна довідка працівника, який представляється до нагородження.

Подання містить характеристику трудової діяльності працівника за весь час роботи у відповідному органі, а також дані про конкретні значні трудові досягнення.

4. Рішення про нагородження нагрудним знаком приймається Колегією Комітету і оформляється протоколом.

5. Про нагородження заохочувальною відзнакою "Почесний працівник держрезерву України" працівників Комітету та інших осіб видається наказ Держкомрезерву України.

6. Вручення нагрудного знака "Почесний працівник держрезерву України" проводиться в урочистій обстановці Головою Комітету, або за його дорученням, членами Колегії Комітету, директором відповідного підприємства, організації, установи (за місцем роботи нагородженої особи).

Особі, нагородженій нагрудним знаком, видається посвідчення за підписом Голови Комітету.

Вручення нагрудного знака доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, ювілейних дат державного резерву тощо.

7. У трудовій книжці особи, нагородженої нагрудним знаком, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.

8. Підготовка проекту наказу, а також облік та реєстрація відзначених здійснюється Управлінням кадрового забезпечення Комітету.

Про вручення нагрудного знака складається протокол Колегії, витяг з якого зберігається у справах Управління кадрового забезпечення Комітету.

9. Нагрудний знак "Почесний працівник держрезерву України" носиться на правому боці грудей і розміщується нижче знаків державних нагород України.

10. Комітет повинен пропагувати досягнення працівників, нагороджених відзнакою "Почесний працівник держрезерву України", у тому числі і в засобах масової інформації.

11. Втрачені нагрудні знаки повторно не видаються.

 

Начальник Управління
кадрового забезпечення
 

 
С. В. Сорочан
 

Начальник Управління справами 

В. С. Яковлєв 

Опрос