Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Положение о порядке компенсации денежных средств членам трудовых коллективов, не ставших победителями аукциона или коммерческого конкурса

Фонд государственного имущества
Положение, Приказ от 11.09.1995 № 1149
Утратил силу

Про затвердження Положення про порядок компенсації грошових коштів членам трудових колективів, що не стали переможцями аукціону або комерційного конкурсу  

Наказ Фонду державного майна України
від 11 вересня 1995 року N 1149

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
27 вересня 1995 р. за N 342/878

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Фонду державного майна України
від 21 травня 2013 року N 667)

На виконання Указу Президента України від 30 грудня 1994 року N 827 "Про заходи щодо прискорення процесу малої приватизації в Україні" та у відповідності із Законом України "Про приватизацію невеликих підприємств (малу приватизацію)" та Указом Президента України від 2 червня 1995 року N 417 "Про деякі питання щодо прискорення процесу малої приватизації в Україні" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про порядок компенсації грошових коштів членам трудових колективів, що не стали переможцями аукціону або комерційного конкурсу (додається).

2. Регіональним відділенням і представництвам Фонду державного майна України забезпечити застосування цього Положення під час проведення малої приватизації.

3. Відповідальними за виконання цього наказу призначити керівників регіональних відділень і представництв Фонду державного майна України.

4. Департаменту малої приватизації та оцінки майна зареєструвати Положення в Міністерстві юстиції України.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України О. М. Бондаря.

 

 

В. о. Голови Фонду

Є. Григоренко

 

 

 

 

 
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Фонду державного майна України
від 11 вересня 1995 р. N 1149

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
27 вересня 1995 р. за N 342/878

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ПОРЯДОК КОМПЕНСАЦІЇ ГРОШОВИХ КОШТІВ ЧЛЕНАМ ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВІВ, ЩО НЕ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ АУКЦІОНУ АБО КОМЕРЦІЙНОГО КОНКУРСУ

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Це Положення розроблене на підставі Указу Президента України від 30 грудня 1994 року N 827 "Про заходи щодо прискорення процесу малої приватизації в Україні", відповідно до Тимчасового положення про Фонд державного майна України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 7 червня 1992 року N 2558-ХII, Положення про порядок розрахунків за придбані об'єкти приватизації, затвердженого наказом Голови Національного банку України від 30 жовтня 1992 р., наказом Фонду державного майна України від 2 листопада 1992 р. N 467 та Положення про позабюджетний державний фонд приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1993 року N 67.

2. Дане Положення визначає джерела коштів і встановлює порядок компенсації грошових коштів членам трудових колективів, що не стали переможцями аукціону або комерційного конкурсу.

II. ДЖЕРЕЛА КОМПЕНСАЦІЇ КОШТІВ

Джерелами компенсації коштів є:

1. Кошти відповідного позабюджетного фонду приватизації від продажу об'єкта малої приватизації, що залишаються на відшкодування витрат, пов'язаних з приватизацією.

2. Кошти від продажу будівлі, споруди, приміщення, у якому розташований об'єкт малої приватизації, з рахунку відповідного позабюджетного фонду приватизації в частині витрат, пов'язаних з приватизацією.

3. Кошти від продажу патенту на оренду будівлі, споруди, приміщення з відповідного позабюджетного фонду приватизації.

III. ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ РІШЕННЯ ЩОДО СПЛАТИ КОМПЕНСАЦІЇ

1. За результатом аукціону (конкурсу) органом приватизації видається наказ, який:

- зобов'язує товариство покупців, створене членами трудового колективу, у десятиденний термін надати органу приватизації рішення загальних зборів членів трудового колективу про згоду товариства покупців отримати десять відсотків від продажу об'єкта приватизації та розподіл цих коштів між членами трудового колективу або рішення про відмову отримати кошти.

- в разі ненадання органу приватизації рішення загальних зборів членів трудового колективу в десятиденний термін трудовий колектив втрачає право на компенсацію коштів, а в договір купівлі-продажу вноситься зобов'язання про неможливість звільнення з роботи членів трудового колективу протягом одного року з ініціативи власника приватизованого об'єкта або уповноваженого ним органу.

2. Десятиденний термін відраховується з дня, наступного після вступу у право власності переможця аукціону або комерційного конкурсу (стаття 24 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)".

3. Після отримання органом приватизації рішення загальних зборів членів трудового колективу про відмову одержати кошти орган приватизації у триденний термін видає наказ, який передбачає внесення у договір купівлі-продажу зобов'язання про неможливість звільнення членів трудового колективу з роботи протягом одного року з ініціативи власника приватизованого об'єкта або уповноваженого ним органу.

IV. ПОРЯДОК ВИПЛАТИ КОМПЕНСАЦІЇ

Після отримання органом приватизації рішення загальних зборів трудового колективу одержати десять відсотків коштів від продажу об'єкта приватизації, приміщення, будівлі, споруди, в яких такий об'єкт розташовано, патенту на право оренди приміщення, будівлі, споруди орган приватизації в триденний термін видає наказ. Наказ передбачає перерахування платіжним дорученням зазначеної суми з відповідного позабюджетного фонду приватизації (в сорокап'ятиденний термін після нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу) на розрахунковий рахунок даного підприємства.

В платіжному дорученні в графі "призначення платежу" обов'язково зазначається підстава для перерахування коштів (Указ Президента України від 30 грудня 1994 року N 827/94 р. "Про заходи щодо прискорення процесу малої приватизації в Україні" і наказ ФДМУ N 1149 від 11.09.95 р.).

Порядок сплати коштів кожному члену трудового колективу визначається рішенням загальних зборів членів трудового колективу.

____________ 

Опрос