Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня должностей летного состава авиации Вооруженных Сил Украины, военная служба на которых зачисляется в выслугу лет для назначения пенсии на льготных условиях, и Единых годовых норм налета часов для начисления выслуги лет на пенсию на льготных условиях летному составу авиации Вооруженных Сил Украины [СОДЕРЖАНИЕ]

Минобороны
Перечень, Приказ, Нормы от 12.01.2004 № 9
редакция действует с 24.05.2013

Про затвердження Переліку посад льотного складу авіації Збройних Сил України, військова служба на яких зараховується до вислуги років для призначення пенсії на пільгових умовах, і Єдиних річних норм нальоту годин для нарахування вислуги років на пенсію на пільгових умовах льотному складу авіації Збройних Сил України

Наказ Міністра оборони України
від 12 січня 2004 року N 9

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 січня 2004 р. за N 103/8702

Зміст

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністра оборони України
 від 10 липня 2007 року N 407
,
 наказом Міністерства оборони України
від 1 квітня 2013 року N 221

1. Наказ Міністра оборони України "Про затвердження Переліку посад льотного складу авіації Збройних Сил України, військова служба на яких зараховується до вислуги років для призначення пенсії на пільгових умовах, і Єдиних річних норм нальоту годин для нарахування вислуги років на пенсію на пільгових умовах льотному складу авіації Збройних Сил України" від 12 січня 2004 року N 9.

- Перелік посад льотного складу авіації Збройних Сил України, військова служба на яких зараховується до вислуги років для призначення пенсії на пільгових умовах.

2. Єдині річні норми нальоту годин для нарахування вислуги років на пенсію на пільгових умовах льотному складу авіації Збройних Сил України.

____________

Опрос