Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О нормах расходов мыла и моющих средств для лиц, содержащихся в учреждениях исполнения наказаний, следственных изоляторах, курсантов и слушателей учебных заведений, лиц рядового и младшего начальствующего состава и работников Государственной уголовно-исполнительной службы [СОДЕРЖАНИЕ]

Государственный департамент по вопросам исполнения наказаний
Приказ, Нормы от 10.11.2003 № 212
Утратил силу

Про норми витрат мила та мийних засобів для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, курсантів і слухачів навчальних закладів, осіб рядового і молодшого начальницького складу та працівників Державної кримінально-виконавчої служби

Наказ Державного департаменту України з питань виконання покарань
від 10 листопада 2003 року N 212

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 січня 2004 р. за N 19/8618

Зміст

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Державного департаменту України з питань виконання покарань
 від 26 лютого 2007 року N 30
,
 від 12 листопада 2009 року N 262

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
від 10 лютого 2012 року N 233/5)

1. Наказ Державного департаменту України з питань виконання покарань "Про норми витрат мила та мийних засобів для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, курсантів і слухачів навчальних закладів, осіб рядового і молодшого начальницького складу та працівників Державної кримінально-виконавчої служби" від 10 листопада 2003 року N 212.

- Норма витрат мила на туалетні, санітарно-гігієнічні потреби і миття в лазні для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах.

2. Норма витрат мила на туалетні, санітарно-гігієнічні потреби і миття в лазні для курсантів і слухачів навчальних закладів, осіб рядового і молодшого начальницького складу та працівників Державної кримінально-виконавчої служби.

3. Норма витрат мийних засобів на прання речового майна та постільних речей для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, та курсантів і слухачів навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби.

____________

Опрос