Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке распределения, направления и перевода для отбывания наказания лиц, осужденных к лишению свободы, Положения о комиссии по вопросам распределения, направления и перевода для отбывания наказания лиц, осужденных к лишению свободы, Положения об Апелляционной комиссии Государственного департамента Украины по вопросам исполнения наказаний по вопросам распределения, направления и перевода для отбывания наказания лиц, осужденных к лишению свободы [СОДЕРЖАНИЕ]

Государственный департамент по вопросам исполнения наказаний
Положение, Приказ, Инструкция от 16.12.2003 № 261
Утратил силу

Про затвердження Інструкції про порядок розподілу, направлення та переведення для відбування покарання осіб, засуджених до позбавлення волі, Положення про комісію з питань розподілу, направлення та переведення для відбування покарання осіб, засуджених до позбавлення волі, Положення про Апеляційну комісію Державного департаменту України з питань виконання покарань з питань розподілу, направлення та переведення для відбування покарання осіб, засуджених до позбавлення волі

Наказ Державного департаменту України з питань виконання покарань
від 16 грудня 2003 року N 261

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
30 грудня 2003 р. за N 1270/8591

Зміст

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Державного департаменту України з питань виконання покарань
від 30 червня 2004 року N 124
,
 від 2 вересня 2008 року N 232

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
 від 8 лютого 2012 року N 222/5)

1. Наказ Державного департаменту України з питань виконання покарань "Про затвердження Інструкції про порядок розподілу, направлення та переведення для відбування покарання осіб, засуджених до позбавлення волі, Положення про комісію з питань розподілу, направлення та переведення для відбування покарання осіб, засуджених до позбавлення волі, Положення про Апеляційну комісію Державного департаменту України з питань виконання покарань з питань розподілу, направлення та переведення для відбування покарання осіб, засуджених до позбавлення волі" від 16 грудня 2003 року N 261.

- Інструкція про порядок розподілу, направлення та переведення для відбування покарання осіб, засуджених до позбавлення волі.

2. Положення про комісію з питань розподілу, направлення та переведення для відбування покарання осіб, засуджених до позбавлення волі.

3. Положення про Апеляційну комісію Державного департаменту України з питань виконання покарань з питань розподілу, направлення та переведення для відбування покарання осіб, засуджених до позбавлення волі.

____________

Опрос