Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Едином государственном реестре страховщиков (перестраховщиков) Украины

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Распоряжение от 05.12.2003 № 155
редакция действует с 18.01.2013

Про Єдиний державний реєстр страховиків (перестраховиків) України

Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
від 5 грудня 2003 року N 155

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 грудня 2003 р. за N 1208/8529

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання
у сфері ринків фінансових послуг,
від 27 листопада 2012 року N 2421

На виконання вимог пункту 3 "Прикінцеві положення" Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" (далі - Закон), підпункту 19 пункту 4 Указу Президента України "Про Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України" та з метою удосконалення державного регулювання діяльності з надання страхових послуг Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України (далі - Держфінпослуг) постановила:

1. Ведення Єдиного державного реєстру страховиків (перестраховиків) України як складової частини Державного реєстру фінансових установ (далі - Реєстр) здійснюється Нацкомфінпослуг, яка є його розпорядником та адміністратором, відповідно до Положення про Державний реєстр фінансових установ, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 28.08.2003 N 41 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.09.2003 за N 797/8118 (далі - Положення).

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
Національної комісії, що здійснює державне регулювання
у сфері ринків фінансових послуг, від 27.11.2012 р. N 2421)

2. Для набуття статусу фінансової установи страховики (перестраховики) створені до набрання чинності Законом зобов'язані протягом одного року з дня запровадження Реєстру відповідно до пункту 4 "Прикінцевих положень" Закону надати Держфінпослуг документи, необхідні для набуття статусу фінансової установи та внесення до Реєстру.

3. Юридичному управлінню (Ткаченко Д. В.) разом з Департаментом державного регулювання та розвитку ринків фінансових послуг (Хоружий С. Г.) забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

4. Юридичному управлінню (Ткаченко Д. В.) разом з Департаментом державного регулювання та розвитку ринків фінансових послуг (Хоружий С. Г.) у тижневий термін з дня державної реєстрації цього розпорядження звернутися до Міністерства фінансів України стосовно скасування наказу Комітету у справах нагляду за страховою діяльністю від 09.12.96 N 129 "Про затвердження Положення про ведення Єдиного державного реєстру страховиків (перестраховиків) України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.12.96 за N 744/1769.

5. Відділу взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю (Нагорняк М. В.) забезпечити публікацію цього розпорядження у засобах масової інформації після його державної реєстрації.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишити за Головою Держфінпослуг.

 

Голова Держфінпослуг 

В. І. Суслов 

 

Опрос