Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в приказ Государственного департамента Украины по вопросам исполнения наказаний и Министерства здравоохранения Украины от 18.01.2000 N 3/6

Министерство здравоохранения, Государственный департамент по вопросам исполнения наказаний
Приказ от 18.11.2003 № 216/532
Утратил силу

Про внесення змін і доповнень до наказу Державного департаменту України з питань виконання покарань та Міністерства охорони здоров'я України від 18.01.2000 N 3/6

Наказ Державного департаменту України з питань виконання покарань,
Міністерства охорони здоров'я України
від 18 листопада 2003 року N 216/532

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
5 грудня 2003 р. за N 1126/8447

Згідно з Висновком Міністерства юстиції України від 7 червня 2004 року N 3/26 рішення про державну реєстрацію Порядку медико-санітарного забезпечення осіб, які утримуються в слідчих ізоляторах та установах виконання покарань Державного департаменту України з питань виконання покарань, затвердженого спільним наказом Державного департаменту України з питань виконання покарань, Міністерства охорони здоров'я України від 18.01.2000 N 3/6, скасовано 

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державного департаменту України з
 питань виконання покарань, Міністерства охорони здоров'я України
 від 18 січня 2000 року N 3/6
згідно з
 наказом Міністерства юстиції України,
 Міністерства охорони здоров'я України
 від 15 серпня 2014 року N 1348/5/572)

З метою приведення відомчих нормативно-правових актів у відповідність з Кримінально-виконавчим кодексом України НАКАЗУЄМО:

1. Унести зміни і доповнення до наказу Державного департаменту України з питань виконання покарань та Міністерства охорони здоров'я України від 18.01.2000 N 3/6 (із змінами та доповненнями), зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 09.03.2000 за N 143/4364, що додаються.

2. Управлінню медичного забезпечення та контролю за санітарно-епідеміологічним станом Департаменту (Живаго С. Б.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Департаменту Пташинського О. Б. та начальника управління медичного забезпечення та контролю за санітарно-епідеміологічним станом Департаменту Живаго С. Б.

4. Наказ ввести в дію з набранням чинності Кримінально-виконавчим кодексом України.

 

Голова Державного департаменту
України з питань виконання покарань
 

 
В. А. Льовочкін
 

Міністр охорони здоров'я України 

А. В. Підаєв 

 

ЗМІНИ І ДОПОВНЕННЯ,
що вносяться до наказу Державного департаменту України з питань виконання покарань та Міністерства охорони здоров'я України від 18.01.2000 N 3/6

1. У назві та тексті наказу слово "виправно-трудові установи" і "ВТУ" в усіх відмінках замінити відповідно словами "установи виконання покарань" і "УВП" у відповідних відмінках.

2. У тексті нормативно-правових актів, затверджених цим наказом, слова "виправно-трудова установа", "ВТУ", "виховно-трудова колонія", "ВТК", "виховно-трудова", "ШІЗО", "колонія-поселення" і "вид режиму" в усіх відмінках і формах числа замінити відповідно словами "установа виконання покарань", "УВП", "спеціальна виховна установа", "СВУ", "спеціальна виховна", "ДІЗО", "виправна колонія мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання" і "рівень безпеки" у відповідних відмінках і формах числа, а слово "ТЗ" виключити; "санітарно-гігієнічне благополуччя" замінити на "санітарно-епідеміологічне благополуччя", "санітарний контроль" замінити на "санітарно-епідеміологічний нагляд".

3. У Порядку медико-санітарного забезпечення осіб, які утримуються в слідчих ізоляторах та установах виконання покарань Державного департаменту України з питань виконання покарань, затвердженому цим наказом:

3.1. У пункті 2.5 друге речення підпункту 2.5.21 викласти в такій редакції:

"Контроль якості питної води, за результатами лабораторних досліджень, проводиться відділами (групами) інтендантського та господарчого забезпечення управлінь (відділів) Департаменту в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Київській області чи, за узгодженням, територіальними СЕС органів Міністерства охорони здоров'я України".

3.2. Абзац другий підпункту 2.6.14 пункту 2.6 викласти в такій редакції:

"У транзитних камерах СІЗО особи, хворі на туберкульоз, отримують харчування за нормою, установленою для цієї категорії хворих ".

3.3. Перше речення абзацу другого підпункту 3.8 пункту 3 викласти в такій редакції:

"Усі засуджені, які прибули до УВП, розміщуються у карантинному приміщенні, ізольованому від інших осіб, де за ними здійснюють медичний нагляд протягом 14 діб, після чого їх переводять у відділення для постійного перебування".

3.4. У пункті 4.4:

підпункт 4.4.4 викласти в такій редакції:

"4.4.4. Планові профілактичні щеплення здійснюються згідно з нормативно-правовими актами Міністерства охорони здоров'я України";

підпункт 4.4.5 виключити. У зв'язку з цим підпункт 4.4.6 вважати підпунктом 4.4.5.

3.5. Абзац сьомий підпункту 5.3.1 пункту 5.3 викласти в такій редакції:

"У стаціонарах та інфекційних ізоляторах медичних частин СІЗО і УВП норма жилої площі не може бути меншою п'яти квадратних метрів".

3.6. Підпункт 6.1.4 пункту 6.1 доповнити словами "особливо небезпечними, карантинними та такими, що характеризуються високою летальністю, контагіозністю та можливістю епідемічного розповсюдження, у тому числі на активний туберкульоз".

3.7. Підпункт 8.4.7 пункту 8.4 викласти в такій редакції:

"8.4.7. Норма жилої площі в лікувальних закладах при виправних колоніях, у виправних колоніях, призначених для тримання та лікування хворих на туберкульоз, не може бути меншою п'яти квадратних метрів на одного засудженого".

3.8. Абзаци перший і другий підпункту 9.2.1 пункту 9.2 виключити.

3.9. Абзац перший підпункту 9.6.5 пункту 9.6 викласти в такій редакції:

"Норма жилої площі у виправних колоніях, призначених для тримання і лікування хворих на туберкульоз, не може бути меншою п'яти квадратних метрів на одного засудженого".

3.10. Пункти 14.9 і 14.10 розділу 14 викласти в такій редакції:

"14.9. Інваліди I і II груп та особи, які не пройшли повний курс лікування венеричного захворювання, активної форми туберкульозу, психічного розладу, алкоголізму та наркоманії, не підлягають переведенню до виправних колоній мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання та дільниць соціальної реабілітації.

14.10. Лікувально-профілактична та протиепідемічна робота у виправних колоніях мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання та виправних центрах організовується та проводиться територіальними органами та закладами охорони здоров'я на загальних підставах відповідно до законодавства про охорону здоров'я".

3.11. У другому реченні пункту 19.7 розділу 19 слова "вагою не більш як 8 кілограмів три рази на місяць" виключити.

3.12. Додаток 16 до Порядку виключити.

 

Начальник управління медичного
забезпечення та контролю за санітарно-епідеміологічним станом
Державного департаменту України
з питань виконання покарань
 

 
 
 
 
С. Б. Живаго
 

Опрос