Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении сроков хранения

Государственная таможенная служба
Приказ от 28.08.2003 № 579
Утратил силу

Про встановлення строків зберігання

Наказ Державної митної служби України
від 28 серпня 2003 року N 579

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 вересня 2003 р. за N 807/8128

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державної митної служби України
 від 5 жовтня 2004 року N 724

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства фінансів України
від 30 травня 2012 року N 627)

Відповідно до частини третьої статті 169 Митного кодексу України та з метою врегулювання питань визначення строків зберігання товарів, документації, проб і зразків товарів, техніко-технологічної документації, транспортних засобів на складах митних органів, та у зв'язку з уведенням у дію Митного кодексу України НАКАЗУЮ:

1. Установити такі строки зберігання товарів, документації, проб і зразків товарів, техніко-технологічної документації, транспортних засобів на складах митних органів:

1.1. Зразки товарів і техніко-технологічна документація, узяті митними органами для проведення класифікації товарів, а також зразки товарів і документація, одержані митними органами під час верифікації сертифікатів, зберігаються на складах митних органів з моменту їх розміщення на складі митного органу до моменту їх митного оформлення, але не більше ніж чотири місяці.

1.2. Проби й зразки товарів, потрібні для проведення експертизи в справах про порушення митних правил, зберігаються на складах митних органів з моменту їх розміщення на складі митного органу до моменту закінчення провадження в справах про порушення митних правил.

1.3. Товари й транспортні засоби, вилучені митними органами за протоколами про порушення митних правил, зберігаються на складах митних органів з моменту розміщення їх на складі до моменту повернення власникові (але не більше трьох років з дня набрання законної сили відповідною постановою суду) або до передання органу державної виконавчої служби на підставі судового рішення.

(пункт 1.3 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Державної митної служби України від 05.10.2004 р. N 724)

1.4. Вищезазначені товари, проби й зразки товарів, швидкопсувні або такі, що мають обмежений строк зберігання/використання, зберігаються на складах митних органів протягом строку, що починається з моменту їх розміщення на складі й закінчується за один місяць до закінчення строку їх придатності.

2. Управлінню фінансів та бухгалтерського обліку (Олійник Д. С.) і Управлінню правової роботи (Мельник М. В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Начальникам митних органів забезпечити безумовне виконання вимог цього наказу.

4. Установити, що цей наказ набирає чинності 01.01.2004.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Служби Єгорова О. Б.

 

Голова Служби 

М. М. Каленський 

Опрос