Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Правила предоставления услуг по техническому обслуживанию и ремонту автомобильных транспортных средств

Минтранс
Приказ от 01.09.2003 № 684
Утратил силу

Про внесення змін і доповнень до Правил надання послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобільних транспортних засобів

Наказ Міністерства транспорту України
від 1 вересня 2003 року N 684

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 вересня 2003 р. за N 802/8123

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства інфраструктури України
 від 28 листопада 2014 року N 615)

З метою створення умов для зменшення кількості документів, що оформляються виконавцями послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобільних транспортних засобів, а також на виконання рішення Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 04.07.2003 N 17-3/07/03 "Про необхідність усунення порушень вимог Указу Президента України від 03.02.98 N 79/98 "Про усунення обмежень, що стримують розвиток підприємницької діяльності" Міністерством транспорту України" НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни і доповнення до Правил надання послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобільних транспортних засобів (далі - зміни та доповнення), затверджених наказом Міністерства транспорту України від 11.11.2002 N 792 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 17.02.2003 за N 122/7443 (додаються).

2. Державному департаменту автомобільного транспорту (Закіров Є. О.) у встановленому порядку подати зміни та доповнення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Державного секретаря Кроля С. С.

 

Міністр 

Г. Кірпа 

ПОГОДЖЕНО: 

  

В. о. Голови Державного комітету 
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
Г. М. Білоус
 

В. о. Голови Державного комітету 
України з питань технічного
регулювання та споживчої політики
 

 
 
В. Задирайко
 

Голова Антимонопольного
комітету України
 

 
О. О. Костусєв
 

Т. в. о. Міністра - Державний секретар Міністерства промислової
політики України

 

 
 
В. П. Казаков 

 

Зміни і доповнення
до Правил надання послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобільних транспортних засобів

1. Пункт 9 викласти в такій редакції:

"9. Договір повинен мати істотні умови відповідно до статті 28 Закону України "Про автомобільний транспорт".

У разі надання послуг у присутності Замовника, коли немає потреби залишати ДТЗ (його складові) на відповідальне збереження у Виконавця чи замінювати складові частини ДТЗ, послуги оформлюються рахунком-фактурою і нарядом-замовленням (додаток 1). В останньому обов'язково робиться запис про гарантійні зобов'язання (якщо вони передбачені цими Правилами), а підпис засвідчується печаткою.

Договори між Замовником і Виконавцем реєструються в журналі реєстрації.".

2. У пункті 45 слова "вироби і складові" замінити на слова "вироби та інші складові".

3. Пункт 60 викласти в такій редакції:

"60. Форми нарядів-замовлень, актів передання-прийняття можуть бути змінені і (чи) доповнені для відображення технологічних і організаційних особливостей виробничих процесів Виконавців, зокрема щодо ведення бухгалтерського, внутрішньогосподарського і податкового обліків. У такому разі реквізити зазначених документів і ті положення, які відображають істотні умови договору відповідно до статті 28 Закону України "Про автомобільний транспорт", не вилучаються.

Допускається не оформляти гарантійний талон, а всю зазначену в ньому інформацію відображати в пункті 7 наряду-замовлення чи в акті передання-прийняття ДТЗ після надання послуг з технічного обслуговування і ремонту за умови затвердження гарантійних зобов'язань Замовником і скріплення відповідного підпису печаткою.

У разі надання послуг у присутності Замовника, коли немає необхідності залишати ДТЗ (його складові) на відповідальне збереження у Виконавця чи замінювати складові частини ДТЗ, і коли письмовий договір не укладається, акт передання-прийняття не оформляється.

Журнали обліку договорів, заяв, гарантійних зобов'язань і претензій можуть складатися та зберігатися на машинних носіях відповідно до статті 9 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" як регістри бухгалтерського обліку.".

Пункти 3 і 4 додатка 1 не заповнюються, якщо за умовами договору не передбачається перебування замовника на території Виконавця.

 

Начальник управління
безпеки транспорту
 

 
Ю. В. Гержод
 

Опрос