Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок определения уполномоченных организаций коллективного управления, которые будут осуществлять сбор и распределение вознаграждения (роялти) за использование опубликованных с коммерческой целью фонограмм и видеограмм

Министерство образования и науки
Приказ от 04.08.2003 № 523
Утратил силу

Про внесення змін до Порядку визначення уповноважених організацій колективного управління, які здійснюватимуть збирання і розподіл винагороди (роялті) за використання опублікованих з комерційною метою фонограм і відеограм

Наказ Міністерства освіти і науки України
від 4 серпня 2003 року N 523

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 серпня 2003 р. за N 730/8051

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства освіти і науки України
 від 21 травня 2003 року N 309
згідно з наказом Міністерства освіти і науки України
 від 22 грудня 2008 року N 1175)

Відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права" та з метою удосконалення процедури визначення уповноважених організацій колективного управління НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до Порядку визначення уповноважених організацій колективного управління, які здійснюватимуть збирання і розподіл винагороди (роялті) за використання опублікованих з комерційною метою фонограм і відеограм, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.05.2003 N 309 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 04.06.2003 за N 437/7758 (додаються).

2. Державному департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України подати в установленому порядку цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на голову Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України.

 

Т. в. о. Міністра 

А. Г. Богомолов 

 

Зміни до Порядку
визначення уповноважених організацій колективного управління, які здійснюватимуть збирання і розподіл винагороди (роялті) за використання опублікованих з комерційною метою фонограм і відеограм

1. У підпункті "в" пункту 3 Порядку слова "з не менше ніж дворічним досвідом роботи в сфері авторського права чи суміжних прав" вилучити.

2. У підпункті "г" пункту 3 Порядку слова "не менше ніж два роки" вилучити.

3. Абзац третій пункту 4 викласти в такій редакції:

"Документи, зазначені в підпункті "ґ", мають бути засвідчені в установленому законодавством порядку".

 

Заступник начальника
юридичного управління
 

 
Н. В. Максимова
 

Опрос