Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в форму государственного статистического наблюдения по статистике основных средств и Инструкцию по ее составлению

Госкомстат
Приказ от 28.07.2003 № 235
Утратил силу

Про внесення змін та доповнень до форми державного статистичного спостереження зі статистики основних засобів та Інструкції щодо її складання

Наказ Державного комітету статистики України
від 28 липня 2003 року N 235

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 серпня 2003 р. за N 712/8033

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державного комітету статистики України
 від 1 серпня 2006 року N 370
,
наказом Державної служби статистики України
 від 1 жовтня 2013 року N 291

Відповідно до статті 14 Закону України "Про державну статистику" та з метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження зі статистики основних засобів НАКАЗУЮ:

1. Пункт 1 втратив чинність 

2. Пункт 2 втратив чинність

3. Управлінню статистики інвестицій та будівництва Головного управління статистики підприємств (Луценко Н. Г.):

3.1. Здійснювати методологічне керівництво збиранням та розробкою даних державного статистичного спостереження за формою, затвердженою у п. 1 наказу.

3.2. Спільно з Головним міжрегіональним управлінням статистики в м. Києві підготувати і подати пропозиції до Плану розробки та експлуатації комплексів електронної обробки статистичної інформації (КЕОІ) на 2004 рік.

4. Фінансово-економічному управлінню (Сорокіна Т. В.) забезпечити фінансування робіт щодо виготовлення Інструкції та бланків форми державного статистичного спостереження, затверджених у п. 1 та п. 2 цього наказу, та розробки, удосконалення і супроводу програмного забезпечення згідно з Планом розробки та експлуатації КЕОІ на 2004 рік.

5. Управлінню справами (Царський В. І.) забезпечити контроль за своєчасним виготовленням та відправленням бланків затвердженої форми державного статистичного спостереження та Інструкції на адресу Головного управління статистики в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь статистики.

6. Головному міжрегіональному управлінню статистики у м. Києві (Сидоренко М. М.) забезпечити збір та розробку даних за затвердженою цим наказом формою.

7. Начальнику Головного управління статистики в Автономній Республіці Крим, начальникам обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь статистики забезпечити в установленому порядку збір, розробку і подання Головному міжрегіональному управлінню статистики у м. Києві звітів у встановлені терміни.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Комітету Головка В. А.

 

Голова Комітету 

О. Г. Осауленко 

 

Форма N 11-ОЗ

Річна
Поштова 

Звіт про наявність та рух основних засобів, амортизацію (знос) за 200_ рік

Форма N 11-ОЗ втратила чинність 
(у зв'язку з втратою чинності формою N 11-ОЗ, затвердженою
 
наказом Державного комітету статистики України від 27 серпня 2001 року N 365,
 згідно з наказом Державного комітету статистики України
 від 1 серпня 2006 року N 370)

____________

Опрос