Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в решение Комиссии от 02.03.2001 N 50 "Об утверждении Инструкции о порядке приема, рассмотрения и хранения документов, представленных для получения сертификатов лицами, осуществляющими профессиональную деятельность с ценными бумагами в Украине"

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 24.06.2003 № 288
Утратил силу

Про внесення змін та доповнень до рішення Комісії від 02.03.2001 N 50 "Про затвердження Інструкції про порядок приймання, розгляду та зберігання документів, поданих для отримання сертифікатів особами, що здійснюють професійну діяльність з цінними паперами в Україні"

Рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку
від 24 червня 2003 року N 288

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 липня 2003 р. за N 596/7917

Рішення втратило чинність
(у зв'язку з втратою чинності
рішенням Державної комісії з
 цінних паперів та фондового ринку від 2 березня 2001 року N 50
 згідно з рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 від 13 серпня 2013 року N 1464)

Відповідно до Положення про Державну комісію з цінних паперів та фондового ринку, затвердженого Указом Президента України від 14.02.97 N 142 (в редакції Указу Президента України від 25.09.2002 N 861), Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

1. Унести до рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про затвердження Інструкції про порядок приймання, розгляду та зберігання документів, поданих для отримання сертифікатів особами, що здійснюють професійну діяльність з цінними паперами в Україні" від 02.03.2001 N 50, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.03.2001 за N 256/5447 (далі - Рішення), та Інструкції про порядок приймання, розгляду та зберігання документів, поданих для отримання сертифікатів особами, що здійснюють професійну діяльність з цінними паперами в Україні (далі - Інструкція), затвердженої цим Рішенням, такі зміни:

1.1. абзац другий пункту 2 Рішення викласти в такій редакції: "Склад цієї постійно діючої комісії затверджується наказом Виконавчого секретаря";

1.2. пункт 4 Рішення викласти в такій редакції: "Уповноваженою особою Комісії з підпису сертифікатів особам, що здійснюють професійну діяльність з цінними паперами в Україні, визначити Виконавчого секретаря Комісії";

1.3. пункт 2.6 Інструкції викласти в такій редакції: "2.6. Днем засідання постійно діючої комісії з розгляду документів визначити понеділок та встановити, що засідання відбуваються не рідше одного разу на місяць";

1.4. абзац третій пункту 2.9 Інструкції викласти в такій редакції: "Повідомлення підписується заступником Виконавчого секретаря, який згідно з розподілом обов'язків відповідає за координацію підготовки фахівців фондового ринку";

1.5. пункт 3.2 Інструкції викласти в такій редакції: "3.2. Право доступу до пакетів документів мають такі особи: Голова Комісії, члени Комісії, Виконавчий секретар, заступники Виконавчого секретаря, члени постійно діючої комісії з розгляду документів, працівники Відділу, а також інші особи за письмовим дозволом Голови Комісії, члена Комісії, який згідно з розподілом обов'язків відповідає за координацію підготовки фахівців фондового ринку, Виконавчого секретаря, заступника Виконавчого секретаря, який згідно з розподілом обов'язків відповідає за координацію підготовки фахівців фондового ринку".

2. Пункт 1.2 цього рішення набуває чинності з 05.01.2004.

3. Виконавчому секретарю Комісії (М. Каскевич) забезпечити державну реєстрацію цього рішення в Міністерстві юстиції України та опублікування відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії С. Бірюка та Виконавчого секретаря Комісії М. Каскевича.

 

Голова Комісії 

О. Мозговий 

 

Опрос