Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об условиях оплаты труда медицинских и других работников за период работы по ликвидации эпидемий и вспышек инфекционных болезней, а также в очагах особо опасных и опасных инфекционных болезней

Минтруда
Приказ от 02.06.2003 № 145
действует с 08.07.2003

Про умови оплати праці медичних та інших працівників за період роботи по ліквідації епідемій і спалахів з інфекційних хвороб, а також в осередках особливо небезпечних і небезпечних інфекційних хвороб

Наказ Міністерства праці та соціальної політики України
від 2 червня 2003 року N 145

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
27 червня 2003 р. за N 523/7844

На виконання пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2001 р. N 791 "Про реалізацію статті 40 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" НАКАЗУЮ:

1. Установити такий порядок оплати праці за період роботи з ліквідації епідемій і спалахів інфекційних хвороб, а також в осередках особливо небезпечних і небезпечних інфекційних хвороб:

1.1. За умови встановлення Кабінетом Міністрів України в цих осередках на відповідних територіях карантину в порядку, визначеному статтею 29 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб":

а) медичним та іншим працівникам закладів (відділень) охорони здоров'я, які безпосередньо зайняті ліквідацією епідемій та лікуванням захворювань людей, здійснюються доплати до заробітної плати в розмірі трьох схемних посадових окладів (тарифних ставок) пропорційно відпрацьованому часу. Медичним та іншим працівникам, які зайняті на інших роботах з ліквідації епідемій і спалахів, здійснюються доплати до заробітної плати в розмірі двох схемних посадових окладів (тарифних ставок) пропорційно відпрацьованому часу.

Перелік посад працівників, яким здійснюється доплата в розмірі трьох або двох посадових окладів (тарифних ставок), затверджується Міністерством охорони здоров'я України;

б) працівникам науково-дослідних інститутів та навчальних закладів, які мають науковий ступінь та безпосередньо зайняті на роботах в епідемічному вогнищі з ліквідації захворювань серед людей на особливо небезпечні і небезпечні інфекційні хвороби, здійснюються доплати до заробітної плати в розмірі трьох посадових окладів без врахування доплат і надбавок, що встановлені для відповідних працівників науки та освіти, пропорційно відпрацьованому часу;

в) працівникам, які залучаються закладами охорони здоров'я для проведення консультацій хворим на особливо небезпечні і небезпечні інфекційні хвороби, оплата праці здійснюється за ставками погодинної оплати праці, збільшеними в три рази.

1.2. У всіх інших випадках оплата праці медичних та інших працівників закладів (інфекційних: лікарень, відділень, палат, кабінетів) здійснюється відповідно до умов оплати праці, визначених згідно з чинним законодавством.

2. Оплата праці медичних та інших працівників за період роботи по ліквідації епідемій і спалахів інфекційних хвороб, а також в осередках особливо небезпечних і небезпечних інфекційних хвороб здійснюється за рахунок асигнувань на охорону здоров'я та додаткових асигнувань на проведення протиепідемічних заходів з державного та місцевих бюджетів. Виділення додаткових коштів на оплату праці за рахунок асигнувань на проведення протиепідемічних заходів здійснюється у встановленому Міністерством охорони здоров'я і Міністерством фінансів порядку витрачання бюджетних асигнувань на заходи з боротьби з епідеміями, оплату праці й відрядження медичних та інших працівників, які направлені на боротьбу з епідеміями.

 

Міністр 

М. М. Папієв 

ПОГОДЖЕНО: 

 

Заступник Державного секретаря
Міністерства фінансів України
 

 
А. І. Мярковський
 

Перший заступник Державного
секретаря Міністерства
охорони здоров'я України
 

 
 
О. В. Лапушенко 

Опрос