Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств специального фонда Государственного бюджета Украины на международную деятельность в области рыбного хозяйства

Минфин, Министерство аграрной политики
Порядок, Приказ от 04.06.2003 № 159/387
действует с 04.07.2003

Про затвердження Порядку використання коштів спеціального фонду Державного бюджету України на міжнародну діяльність в галузі рибного господарства

Наказ Міністерства аграрної політики України,
Міністерства фінансів України
від 4 червня 2003 року N 159/387

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 червня 2003 р. за N 507/7828

З метою раціонального та ефективного використання коштів державного бюджету, передбачених Законом України про Державний бюджет України на відповідний рік, НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок використання коштів спеціального фонду Державного бюджету України на міжнародну діяльність у галузі рибного господарства, що додається.

2. Державному департаменту рибного господарства Міністерства аграрної політики України (далі - Укрдержрибгосп) (С. І. Алимов) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Державного секретаря Міністерства аграрної політики України Мельника Ю. Ф. та заступника Державного секретаря Міністерства фінансів України Свириду О. М.

 

Міністр аграрної політики України 

С. Рижук 

Перший віце-прем'єр-міністр України,
Міністр фінансів України
 

 
М. Азаров
 

 

ПОРЯДОК
використання коштів спеціального фонду Державного бюджету України на міжнародну діяльність в галузі рибного господарства

1. Загальні положення

1.1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів спеціального фонду, передбачених у Державному бюджеті України на відповідний рік на міжнародну діяльність в галузі рибного господарства за кодом відомчої класифікації 280 "Міністерство аграрної політики України", за кодом програмної класифікації видатків 2804090 "Міжнародна діяльність в галузі рибного господарства".

1.2. Джерелом формування спеціального фонду державного бюджету є визначений законом про державний бюджет на відповідний рік відсоток портового (адміністративного) збору в частині, що надходить від морських рибних портів, підпорядкованих Державному департаменту рибного господарства (далі - Укрдержрибгосп).

1.3. Головним розпорядником коштів, що виділяються з державного бюджету, є Міністерство аграрної політики України (далі - Мінагрополітики).

2. Надання та напрями використання коштів спеціального фонду державного бюджету

2.1. Кошти спеціального фонду державного бюджету, отримані від портового (адміністративного) збору морських рибних портів, спрямовуються на міжнародну діяльність в галузі рибного господарства, що забезпечується Укрдержрибгоспом, і використовуються на:

сплату членських внесків у міжнародні морські організації, членами яких є Україна (Комісія із збереження морських живих ресурсів Антарктики /CCAMLR/), Організація з рибальства в північно-західній Атлантиці /NAFO/); витрати на короткотермінові відрядження за кордон представників галузі, пов'язані з участю в міжнародних виставках, переговорах, конференціях, семінарах, симпозіумах;

витрати із забезпечення зв'язку, на придбання літератури, на оплату юридичних, консультаційних та інших послуг, пов'язаних з міжнародною діяльністю;

представницькі витрати (проведення офіційного прийому /сніданку, обіду, вечері/ представників, забезпечення їх транспортом, заходами культурної програми, буфетним обслуговуванням під час переговорів, оплата послуг перекладача, оплата номерів у готелях), пов'язані з міжнародною діяльністю;

проведення міжнародних виставок та презентацій;

витрати на придбання відповідних ліцензій згідно з Декретом Кабінету Міністрів України від 19.02.93 N 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю".

2.2. Здійснення видатків спеціального фонду державного бюджету проводиться в межах, передбачених кошторисом.

3. Звітність і контроль

3.1. Укрдержрибгосп подає до Мінагрополітики щоквартальний та річний бухгалтерські звіти щодо використання коштів спеціального фонду державного бюджету.

3.2. Одержані бюджетні кошти спеціального фонду відображаються в бухгалтерському обліку Укрдержрибгоспу відповідно до законодавства.

3.3. Контроль за цільовим та ефективним використанням коштів спеціального фонду державного бюджету покладається на Мінагрополітики.

3.4. Мінагрополітики в місячний термін після закінчення бюджетного року подає Міністерству фінансів інформацію про цільове та ефективне використання коштів спеціального фонду державного бюджету.

 

Голова Державного департаменту
рибного господарства
 

 
С. І. Алимов
 

Начальник Департаменту фінансів
виробничої сфери Міністерства
фінансів України
 

 
 
К. І. Теличко
 

Опрос