Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Правилам осуществления операций на межбанковском валютном рынке Украины

Национальный банк
Постановление от 12.03.2003 № 104
Утратил силу

Про затвердження Змін до Правил здійснення операцій на міжбанківському валютному ринку України

Постанова Правління Національного банку України
від 12 березня 2003 року N 104

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
21 травня 2003 р. за N 386/7707

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 10 серпня 2005 року N 282)

Керуючись розділом III Декрету Кабінету Міністрів України "Про систему валютного регулювання і валютного контролю", статтями 7 і 44 Закону України "Про Національний банк України" і з метою приведення нормативно-правових актів Національного банку України у відповідність до статей 60 і 62 Закону України "Про банки і банківську діяльність", Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Зміни до Правил здійснення операцій на міжбанківському валютному ринку України, затверджених постановою Правління Національного банку України від 18.03.99 N 127 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 18.03.99 за N 171/3464 (зі змінами), що додаються.

2. Департаменту валютного регулювання (С. О. Яременко) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома територіальних та Операційного управлінь Національного банку України для керівництва і використання в роботі.

3. Постанова набирає чинності через двадцять днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

 

Голова  

С. Л. Тігіпко  

 

Зміни до Правил здійснення операцій на міжбанківському валютному ринку України

1. Друге речення абзацу сьомого пункту 2.3 розділу 2 після слів "номер реєстру, що є підставою для здійснення операції" доповнити словами "(у разі купівлі іноземної валюти уповноваженим банком або уповноваженою фінансовою установою під власну відповідальність - присвоєний цією установою номер паперового примірника реєстру, що подається до податкового органу)".

2. У розділі 4:

2.1. Абзаци другий - четвертий пункту 4.3 викласти в такій редакції:

"При неотриманні уповноваженим банком (уповноваженою фінансовою установою) зазначеного реєстру в строк, установлений у пункті 4.2 цих Правил, уповноважений банк (уповноважена фінансова установа) має право здійснити купівлю іноземної валюти під власну відповідальність у порядку, передбаченому цими Правилами, за умови:

виконання ним (нею) усіх вимог пункту 4.1 цих Правил;

наявності документа, що підтверджує отримання податковим органом цього реєстру (супровідний лист до реєстру або примірник реєстру, що залишається в уповноваженому банку або в уповноваженій фінансовій установі, з відміткою податкового органу про прийняття на розгляд)".

2.2. Розділ доповнити пунктом 4.4 такого змісту:

"4.4. Уповноважені банки та уповноважені фінансові установи не вносять до реєстру інформацію про імпортну операцію резидента, якщо продукція вже ввезена на територію України та резидентом оформлена належним чином вантажна митна декларація (тип декларації - ІМ 40), що передбачено в пункті 2.3 цих Правил".

 

Заступник директора
Департаменту валютного
регулювання
 

 
 
М. О. Мельничук
 

Опрос