Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Условия прохождения службы военнослужащими постоянного состава, проходящими военную службу в дисциплинарных воинских частях, выслуга лет для пенсии которым зачисляется на льготных условиях (один месяц службы за сорок дней)

Минобороны
Условия, Приказ от 24.03.2003 № 72
действует с 13.04.2003

Умови проходження служби
військовослужбовцями постійного складу, які проходять військову службу в дисциплінарних військових частинах, вислуга років на пенсію яким зараховується на пільгових умовах (один місяць служби за сорок днів)

1. Військовослужбовцям вислуга років на пільгових умовах зараховується згідно з Переліком посад військовослужбовців постійного складу, які проходять військову службу в дисциплінарних військових частинах, вислуга років на пенсію яким зараховується на пільгових умовах (один місяць служби за сорок днів) (далі - Перелік посад) за умови, якщо їх функціональними обов'язками передбачені організація праці та виховна робота із засудженими, їх конвоювання та утримання.

2. Військовослужбовцям постійного складу, які проходять військову службу в дисциплінарних військових частинах, зарахування служби проводиться з дня прибуття у ці військові частини до дня їх вибуття включно.

3. Військовослужбовцям постійного складу, що тимчасово відбули з дисциплінарних військових частин, до вислуги років додатково зараховується час їхнього перебування:

у відпустці, а також час у дорозі до місця проведення відпустки і назад;

на лікуванні, а також час у дорозі до місця лікування і назад, але не більше ніж чотири місяці. Якщо чинним законодавством передбачено більш тривалі строки перебування військовослужбовців на лікуванні окремих захворювань, цей термін може бути продовжений рішенням Міністра оборони України на підставі свідоцтва про хворобу лікувального закладу;

у службовому відрядженні одиночним порядком та в складі підрозділу;

на навчанні у навчальних закладах (на зборах, курсах) системи перепідготовки, удосконалення та підвищення кваліфікації кадрів із збереженням посад за місцем служби - за час перебування на навчанні та в дорозі до місця навчання і назад.

4. Військовослужбовцям, тимчасово відрядженим одиночним порядком або в складі підрозділу в дисциплінарну військову частину, вислуга років зараховується у звичайних розмірах.

 

Начальник Головного
організаційно-мобілізаційного
управління - заступник начальника
Генерального штабу Збройних Сил
України
генерал-лейтенант
 

 
 
 
 
 
М. М. Матюх 

Опрос