Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о порядке специализированной оценки (экспертизы) и учета дезинфекционных средств в Украине и Положение об Учетном перечне дезинфекционных средств в Украине

Министерство здравоохранения
Приказ от 03.03.2003 № 92
Утратил силу

Про внесення змін до Положення про порядок спеціалізованої оцінки (експертизи) та обліку дезінфекційних засобів в Україні та Положення про Обліковий перелік дезінфекційних засобів в Україні

Наказ Міністерства охорони здоров'я України
від 3 березня 2003 року N 92

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
27 березня 2003 р. за N 242/7563

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 26 травня 2004 року N 266)

З метою приведення Положення про порядок спеціалізованої оцінки (експертизи) та обліку дезінфекційних засобів в Україні та Положення про Обліковий перелік дезінфекційних засобів в Україні, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я від 24.04.99 N 97, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 28.04.99 за N 266/3559, N 267/3560, у відповідність до чинного законодавства НАКАЗУЮ:

1. Унести до Положення про порядок спеціалізованої оцінки (експертизи) та обліку дезінфекційних засобів в Україні та Положення про Обліковий перелік дезінфекційних засобів в Україні, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 24.04.99 N 97, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 28.04.99 за N 266/3559, N 267/3560, зміни, що додаються.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника Головного санітарно-епідеміологічного управління Бережнова С. П.

 

Міністр 

А. В. Підаєв 

 

Зміни до Положення про порядок спеціалізованої оцінки (експертизи) та обліку дезінфекційних засобів в Україні та Положення про Обліковий перелік дезінфекційних засобів в Україні

1. У Положення про порядок спеціалізованої оцінки (експертизи) та обліку дезінфекційних засобів в Україні внести такі зміни:

1.1. У пунктах 1.1 та 1.4 слова "санітарно-гігієнічної експертизи" замінити словами "державної санітарно-епідеміологічної експертизи".

1.2. У пункті 1.2:

абзац третій викласти в такій редакції:

"дезінфекційні засоби з мийними та очищувальними властивостями, які призначені для застосування на підприємствах промисловості, громадського харчування і торгівлі, в установах господарсько-комунального призначення, на транспорті та у побуті";

абзац шостий викласти в такій редакції:

"дезінфекційні серветки та бактерицидні мила, крім засобів, зазначених у Переліку видів засобів, які використовуються для боротьби із збудниками хвороб або паразитами, та лікарських косметичних засобів, що реєструються як лікарські засоби, затвердженому наказом Міністерства охорони здоров'я України від 01.11.2001 N 443 "Про реєстрацію деяких видів лікарських засобів", зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 20 листопада 2001 р. за N 975/6166".

1.3. Пункт 1.3 викласти в такій редакції:

"1.3. Організація робіт із спеціалізованої оцінки (експертизи) засобів (у т. ч. ефективності засобів дезінсекції та дератизації), контролю якості, проведення практичних випробувань, державної санітарно-епідеміологічної експертизи та ведення Облікового переліку засобів покладається на державне підприємство "Науково-експертний Центр з регламентації застосування та впровадження дезінфекційних засобів" Міністерства охорони здоров'я України (далі - ДП "Центр РЗВД")".

1.4. Пункт 3.8 викласти в такій редакції:

"3.8. У разі позитивних результатів спеціалізованої оцінки (експертизи) документів щодо безпечності та ефективності засобу ДП "Центр РЗВД" готує проект методичних указівок для фахівців (інструкцій для споживачів) щодо застосування та результати повноти, обґрунтованості санітарної і протиепідемічної оцінки засобу (а також засобів дезінсекції та дератизації), які надсилаються до Міністерства охорони здоров'я України для затвердження. Термін дії методичних указівок визначається відповідно до терміну дії Посвідчення про можливість застосування засобу".

2. У тексті Положення про порядок спеціалізованої оцінки (експертизи) та обліку дезінфекційних засобів в Україні та Положення про Обліковий перелік дезінфекційних засобів в Україні замінити:

2.1. Слова "Рада з регламентації застосування та впровадження дезінфекційних засобів Міністерства охорони здоров'я", "Рада РЗВД" відповідно словами "Державне підприємство "Науково-експертний Центр з регламентації застосування та впровадження дезінфекційних засобів Міністерства охорони здоров'я України" та "ДП "Центр РЗВД".

2.2. Слова "Голова науково-впроваджувального підприємства "Рада з регламентації застосування та впровадження дезінфекційних засобів" Міністерства охорони здоров'я України", "Голова Ради РЗВД" відповідно словами "Керівник державного підприємства "Науково-експертний Центр з регламентації застосування та впровадження дезінфекційних засобів" Міністерства охорони здоров'я України", "Керівник ДП "Центр РЗВД".

 

Начальник Головного санітарно-епідеміологічного
управління 

 
 
С. П. Бережнов 

Опрос