Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении дополнений к Порядку распределения и использования имущества реорганизованных коллективных сельскохозяйственных предприятий

Министерство аграрной политики
Приказ от 24.02.2003 № 39
Утратил силу

Про затвердження доповнень до Порядку розподілу та використання майна реорганізованих колективних сільськогосподарських підприємств

Наказ Міністерства аграрної політики України
від 24 лютого 2003 року N 39

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 березня 2003 р. за N 206/7527

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства аграрної політики України
від 14 березня 2001 року N 62

згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 
від 11 квітня 2013 року N 253)

На виконання Указу Президента України від 27 серпня 2002 року N 774 "Про додаткові заходи щодо підвищення рівня захисту майнових прав сільського населення" та з метою підвищення рівня захисту майнових прав сільського населення в умовах реформування аграрного сектору економіки, стимулювання збереження цілісності майнових комплексів сільськогосподарських підприємств НАКАЗУЮ:

1. Затвердити доповнення до пункту 14 Порядку розподілу та використання майна реорганізованих колективних сільськогосподарських підприємств, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 14 березня 2001 року N 62 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 4 квітня 2001 року за N  305/5496, що додаються.

2. Департаменту реформування сільського господарства (Куць) в установленому порядку подати наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Міністерству агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головним управлінням сільського господарства і продовольства обласних державних адміністрацій та Управлінню сільського господарства і продовольства Севастопольської міської держадміністрації забезпечити доведення положень цього наказу до відома підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Державного секретаря Шмідта Р. М.

 

Міністр 

С. Рижук 

 

Доповнення до пункту 14 Порядку розподілу та використання майна реорганізованих колективних сільськогосподарських підприємств

Пункт 14 доповнити абзацами такого змісту:

"Підприємства-правонаступники (користувачі майна) ліквідованих або реорганізованих колективних сільськогосподарських підприємств несуть відповідальність за збереження об'єктів інженерної інфраструктури меліоративної мережі колишніх колективних сільськогосподарських підприємств, їх технологічну цілісність і використання у межах своїх землекористувань (землеволодінь) до передачі цих об'єктів у комунальну власність.

Власники (землекористувачі) земельних ділянок, на яких розташовані та функціонують меліоративні системи, несуть відповідальність за дотримання правил або установленого режиму експлуатації меліоративних систем та відповідно до законодавства України забезпечують їх спільне використання".

 

Начальник Департаменту
реформування сільського господарства
 

 
О. І. Куць
 

Опрос