Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Главгосслужбы Украины от 5 июля 1998 г. N 24 "Об утверждении методических рекомендаций по применению Порядка ведения личных дел государственных служащих в органах исполнительной власти и образцов оформления документов личных дел"

Главное управление государственной службы Украины
Приказ от 28.01.2003 № 15
Утратил силу

Про внесення змін до наказу Головдержслужби України від 5 липня 1998 р. N 24 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо застосування Порядку ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади та зразків оформлення документів особових справ"

Наказ Головного управління державної служби України
від 28 січня 2003 року N 15

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
31 січня 2003 р. за N 82/7403

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Національного агентства України з питань державної служби
 від 8 вересня 2011 року N 9)

У зв'язку із внесенням доповнення до частини першої статті 5 Закону України "Про боротьбу з корупцією" НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до додатка 2 до п. 4 методичних рекомендацій щодо застосування Порядку ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади "Попередження про спеціальні обмеження, встановлені Законами України "Про державну службу" та "Про боротьбу з корупцією", щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби", затверджених наказом Головдержслужби України від 05.07.98 N 24 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 14.07.98 за N 453/2893, доповнивши абзац десятий після слів "входити самостійно" словами "(крім випадків, коли державний службовець здійснює функції з управління акціями (частками, паями), що належать державі, та представляє інтереси держави в раді товариства (спостережній раді) або ревізійній комісії господарського товариства)".

2. Правовому відділу (Сміян О. А.) у п'ятиденний строк забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Управлінню організаційної роботи (Ящук І. В.), управлінню центральних державних органів (Гапон І. І.), управлінню територіальних державних органів (Галіній Т. В.) після державної реєстрації у Міністерстві юстиції України цього наказу забезпечити його розсилку міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям, обласним, Київській і Севастопольській міським радам.

4. Інформаційно-аналітичному управлінню (Вартазарову В. О.) опублікувати цей наказ у черговому номері "Вісника державної служби України".

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Начальника Головдержслужби М. О. Борсука.

 

Начальник Головдержслужби 

Г. Леліков 

Опрос