Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Инструкция по заполнению учетной формы N 147-2/в "Направление на добровольное медицинское обследование лица, подавшего заявление о регистрации брака"

Министерство здравоохранения
Форма, Приказ, Инструкция от 20.12.2002 № 480
действует с 01.01.2004

Інструкція
щодо заповнення облікової форми N 147-2/о "Направлення на добровільне медичне обстеження особи, яка подала заяву про реєстрацію шлюбу"

1. Направлення на добровільне медичне обстеження особи, яка подала заяву про реєстрацію шлюбу (форма N 147-2/о, далі - направлення), заповнюється і видається особі, яка направляється на таке обстеження працівниками відділів реєстрації актів цивільного стану, виконавчих органів сільських, селищних, міських (крім міст обласного значення) рад під час прийняття заяви про реєстрацію шлюбу.

Під час видачі направлення необхідно враховувати бажання заручених здійснити таке обстеження в певному лікувально-профілактичному закладі.

2. Направлення заповнюється розбірливим почерком, без виправлень.

2.1. У направленні повністю пишуть прізвище, ім'я, по батькові особи, її адресу, рік народження - цифрами.

2.2. У графах щодо консультацій лікарів зазначають назву й адресу лікувально-профілактичного закладу, у якому пропонується здійснити обстеження, відповідно до переліку, установленого територіальними органами охорони здоров'я.

3. Про видачу направлення або про відмову від медичного обстеження особи, яка бере шлюб, працівник органу реєстрації актів цивільного стану проставляє відмітку на заяві про реєстрацію шлюбу.

 

Начальник Центру
медичної статистики
 

 
М. В. Голубчиков 
 

 

  
 

Начальник Центру
медичної статистики
 

 
М. В. Голубчиков
 

Опрос