Идет загрузка документа (3750 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О распределении лимитов на квоты специального использования водных живых ресурсов общегосударственного значения в 2003 г.

Министерство аграрной политики
Приказ от 26.12.2002 № 409
редакция действует с 21.07.2003

Про розподіл лімітів на квоти спеціального використання водних живих ресурсів загальнодержавного значення в 2003 р.

Наказ Міністерства аграрної політики України
від 26 грудня 2002 року N 409

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
28 грудня 2002 р. за N 1017/7305

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства аграрної політики України
 від 7 липня 2003 року N 216

Додатково див. наказ
 Міністерства аграрної політики України
 від 27 лютого 2003 року N 43

Відповідно до пункту 4 Положення про порядок установлення лімітів використання природних ресурсів загальнодержавного значення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.92 N 459 (зі змінами), НАКАЗУЮ:

1. Затвердити квоти спеціального використання водних живих ресурсів загальнодержавного значення в 2003 році згідно з лімітами, установленими відповідно до чинного законодавства України (додатки 1 - 38).

2. Державному департаменту рибного господарства (Алимов С. І.):

2.1. Довести квоти спеціального використання водних живих ресурсів до зазначених у додатках користувачів, подати розподіл лімітів у розрізі окремих користувачів та водойм державним органам рибоохорони, Мінекоресурсів України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям.

2.2. Забезпечити контроль за використанням виділених квот і встановлених лімітів та здійснювати, при потребі, перерозподіл квот відповідно до чинного законодавства України.

2.3. Забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Усім користувачам незалежно від форм власності подавати державним органам рибоохорони Укрдержрибгоспу та органам статистики інформацію про обсяги вилову водних живих ресурсів у визначені терміни за встановленими формами.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на голову Державного департаменту рибного господарства Алимова С. І.

 

Міністр 

С. Рижук 

 

Квоти спеціального використання водних живих ресурсів загальнодержавного значення у Чорному морі із затоками, лиманами, протоками у 2003 році (тонн)

N з/п 

Користувачі 

Хамса азовська*1 

Хамса чорномор-
ська
*1 

Тюлька*1 

Шпрот*1 

Мерланг*1 

Атерина*1 

Бички 

Барабуля 

Оселедець чорномор-
ський
*2 

Сарган*1 

Калкан чорномор-
ський
 

Катран*1 

Скати*1 

Осетер*4 

Севрюга*4 

Кефалі азово-
чорномор-
ські
*1 

Пелінгас 

Ставрида*1 

Інші види риб*3 

Креветки 

Гамариди 

Мідії 

Рапана 

Цистозіра*5 

Личинки хірономід*4 

  

БУ "Кримазчоррибвод" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

1 

Крим. природний запов., наук. лов 

  

  

  

  

  

  

0,05 

  

0,2 

  

0,2 

0,2 

  

  

  

0,2 

0,12 

  

0,2 

  

  

  

  

  

  

2 

Крим. природний запов., пром. лов 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

3 

СРВК ім. Адмірала Нахімова 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

4 

Рибколгосп ім. Першого Травня 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

5 

Рибколгосп ім. Войкова 

  

  

  

  

  

  

1,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

6 

Рибколгосп "Жемчужина моря" 

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

7 

ТОВ "Рибгосп "Хвиля революції" 

  

  

  

17 

  

  

  

  

  

  

  

8 

Рибколгосп ім. Кримських партизан 

  

  

  

  

11 

  

  

  

  

  

  

  

  

9 

Рибколгосп "Таврида" 

  

  

  

  

  

10 

  

  

  

  

  

  

  

  

10 

Рибколгосп "Путь Ильича" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

11 

РКГ "Маяк" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

12 

КРГ "Луч" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

13 

ТОВ "Морской колокол" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

14 

ТОВ "Путина" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

15 

ТОВ "Крим Інтеройл" 

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

16 

РСВК "Таврія" 

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

17 

КП Фірма "Єнікале" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

18 

КРПП "Зорі Азова" 

  

  

  

  

  

  

  

  

19 

ПівденНІРО 

350 

525 

21 

2050 

40 

28 

15,5 

5,5 

0,3 

48 

65 

32 

40 

213 

17 

8,3 

4,55 

  

50 

100 

500 

20 

ТОВ "Чорномор. Риболов. компанія" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

21 

ТОВ "Сейнер" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

22 

Компанія "Глобал-Інвест" 

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

23 

КРП "Конструктив" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

24 

Національний центр управління та випробування космічних засобів 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

25 

ТОВ "АВІ"  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

26 

ПП "Камбала" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

27 

ТОВ "Скай" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

28 

ВАТ "Феодосійська судноплавна компанія "Море" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

29 

ТОВ "Фірма "Лінарт"  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

30 

ПМП "Дон-Комп" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

31 

ТОВ "Рибфлот" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

32 

ВАТ "Керченський рибокомбінат" 

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

33 

ТОВ Фірма "Рибтрансюст" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

34 

Інститут біології півден. морів НАНУ 

50 

100 

  

300 

0,1 

0,1 

0,1 

  

  

0,6 

0,8 

0,1 

  

  

0,4 

  

  

1,2 

0,05 

  

0,1 

0,3 

  

35 

КП "Мідія" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

36 

НТЦ "Шельф" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

37 

ТОВ "Атлеш" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

38 

ПП "Ютег" 

  

  

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

39 

Мед. центр "Медики - Чорнобилю" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

40 

ВАТ "Євпаторійський рибзавод" 

  

  

  

  

  

  

16 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

41 

ТОВ "Голден Фіш"  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

42 

ДАК "Титан" 

  

  

  

0,5 

  

  

0,2 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

43 

СУГП ТОВ "Аджар Крим" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

44 

ТОВ "ЕкоМедПродукт"  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

45 

ТОВ "Галіотіс" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

46 

ТОВ "Панекс" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

47 

ПП "Санн-Кафа" 

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

48 

ТОВ "СКИФ-2" 

  

  

  

  

  

  

  

11 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

49 

ПМП "Діла" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

50 

ТОВ "Омар" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

51 

ТОВ "Арсенал-Сервіс" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

52 

Фірма "Каури" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

53 

МПП "Омар" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

54 

Дитячий санаторій "Маяк" 

  

  

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

55 

ТОВ "Золота риба" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

56 

ПП Фірма "Транзит" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

57 

Донецький держінститут штучного інтелекту  

  

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

0,2 

0,2 

0,4 

  

  

0,1 

  

0,1 

0,1 

  

  

0,5 

  

  

58 

Підприємець Терещенко А. П.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

59 

Підприємець Скрипченкова М. В.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

60 

Підприємець Молчанов І. І.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

61 

ЗАТ "Паллада" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

62 

ТОВ "Нерей" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

63 

ТОВ "РК "Корай" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

64 

ТОВ "Фірма "Пролив"  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

65 

ДП "Укр. рибодобувна компанія" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

66 

ТПК "Море" 

  

  

0,1 

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

67 

ТОВ "Катран ЛТД" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

68 

МП "Север" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

69 

Підприємець Корнейко С. О.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

70 

Підприємець Литвинов Є. В.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

71 

Підприємець Отто В. Р.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

72 

Підприємець Трикоз В. В.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

73 

Підприємець Єременко О. М. 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

74 

ТОВ "Лоцман" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

75 

ТОВ "Юком" 

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

76 

ПП "Трейд і Сервіс" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

77 

СП "Собі" 

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

78 

ТОВ ВЛМРСП "Фауна" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

79 

ДП "Сервіс" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

80 

Підприємець Чабан О. В.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

81 

ТОВ "Алькасар" 

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

82 

ПП "Вітал-М" 

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

83 

ТОВ "Таген" 

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

84 

СТРТОВ "Сасик" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

85 

ТОВ "РП "Д і Л" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

86 

Підприємець Шах Д. В.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

87 

Підприємець Харін А. Т.

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

88 

ТОВ "Форос" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

89 

ВКФ "Нептун" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

90 

Підприємець Антоненко В. В.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

91 

Підприємець Ковтуненко А. И.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

92 

ТОВ "Афоліна" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

93 

Підприємець Банніков С. В.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

94 

ТОВ "Півден. рибопром. компанія" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

95 

АЗАТ "Керч. рибокон. завод "Пролив" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

96 

ТОВ "Рибкомфлот-1"  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

97 

ПСП "Восток" 

  

0,1 

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

98 

ТОВ "Мисл. стежки присивашшя" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

99 

ТОВ "КСП Прибрежний" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

100 

ТОВ "Септіма" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

101 

Підприємець Парфенюк О. М.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

102 

ПП "Скорпіон" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

103 

ТОВ "Крим-Вест 99" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

104 

ТОВ "Деметра-ЛТД" 

* 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

105 

АФ "Прибрежна" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

106 

ВПП "Південрибпошук" 

* 

2000 

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

107 

СФТОВ "Єкспромком-сервіс" 

* 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

108 

БУ "Кримазчоррибвод" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

0,25 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

109 

Н-д. лабораторія "Гален" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

110 

ТОВ "Риб. компанія "Диал и К" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

111 

Підприємець Носков І. І.

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

112 

ТОВ "Бріз" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

113 

Підприємець Хижняк В. І.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

БУ "Одесарибвод" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

114 

Чл. благ. орг. "Одеська рег. лік. каса" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

115 

АРВПП "Респект" 

0,2 

  

  

0,2 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

116 

РСК "Придністровець" 

  

0,5 

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

117 

ТОВ ім. П. Шмідта 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

118 

АР ТОВ ім. Горького 

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

119 

РА ТОВ "Чорноморець"  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

120 

РАЗАТ "Красний рибак" 

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

121 

АРВК "Світлий путь" 

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

122 

КРАП "Заря" 

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

123 

Вилковське РАКП  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

124 

РСПОП "Мрія" 

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

125 

РСК "Вітчизна" 

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

126 

РБК "Ново-Некрасівський" 

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

127 

МКП "Міжнародний бізнес-клуб" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

128 

ЗАТ "Одесарибгосп" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

129 

ПП "Вега" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

130 

ТОВ "Істок" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

131 

ТОВ "Алібей" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

132 

ТОВ "Лагуна" 

  

  

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

133 

ТОВ "Палійове" 

  

  

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

134 

РАТОВ "Сарган"  

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

135 

ТОВ "Нерей" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

136 

ТОВ "Бора" 

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

137 

ТОВ "Моррибфлот" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

138 

БУ "Одесарибвод" 

  

  

  

  

  

  

  

  

0,8 

  

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

139 

ДП "Продсервіс-К" 

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

140 

ТОВ Фірма "Ліман"  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

141 

ТОВ "Відродження" - с. А-Іванівка 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

142 

ТОВ "Відродження", с. Ліски 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

143 

ТОВ "Магелан" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

144 

ТОВ "Левада" 

  

  

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

145 

РАКП "Чорноморець" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

146 

ТОВ "Придунав'є" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

147 

ТОВ "Океан" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

148 

ДП "Чорноморець - 1"

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

149 

Од. училище професійної підготовки працівників міліції УМВС України 

  

  

0,2 

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

150 

Підприємець Кузнецов Є. В.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

151 

РАВК "Піскар" 

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

152 

ТОВ "Джерельна вода" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

153 

ПП "Інна" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

154 

Підприємець Гаврилюк В. П.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

155 

ПП "Олімп" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

156 

Підприємець Кедровський С. Г.  

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

157 

Підприємець Мережко Н. М.  

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

158 

ТОВ "Вилковський рибзавод" 

  

  

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

159 

ЧМП "Кунашир" 

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

160 

ДП "Океан-В" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

161 

ТОВ "Південна Бесарабія" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

162 

ТОВ "Аквапром" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

163 

Од. філіал ІБПМ 

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

0,5 

0,5 

  

  

164 

МПП "Корсар" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

165 

ТОВ "Кречет" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

166 

ТОВ "Рибо-пер. ком. "Чорноморець" 

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

167 

НВНКП "Рибник" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

168 

ТОВ "Фішбот" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

169 

ПП "Парадайс К" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

170 

ПП "Абазія" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

171 

ТОВ "Катран" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

172 

ПП "Ніагара-Ойл" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

173 

ТОВ "Хаджибей-Н" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

174 

СТОВ "Промінь" 

  

  

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

175 

ТОВ "Фар" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

176 

ПП "Лотек" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

177 

ПП "Полюс" 

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

178 

Підприємець Костюков О. А.  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

179 

ПАО "Орлан" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

180 

ПП ВКФ "Приватморепродукт" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Миколаївська облдержрибінспекція 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

181 

АТ "Очаківський РКК" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

182 

ТОВ ім. Ольшанського 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

183 

РК "Чорномор" 

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

184 

ФРГ "Ларіч" 

  

0,1 

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

185 

РК ім. лейтенанта Шмідта 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

186 

ВАТ "Миколаївське СГРП" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

187 

ДП "Дніпро-Бузьке" ВАТ "Мик. СРГП" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

188 

ТОВ Фірма "Басвар" 

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

189 

Підприємець Садченко В. П.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

190 

МВС НВО "Машпроект" 

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

191 

ПП "Чорномор" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

192 

Підприємець Стецюк Ж. Н.  

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

193 

ТОВ "Новий рибокомбінат" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

194 

ПП "Берег" 

  

0,5 

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

195 

Миколаївська обласна спілка рибогосподарських підприємств  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

196 

Підприємець Сотник А. В.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

197 

Підприємець Шепель С. Д.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

198 

ПП "Мілан" 

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

199 

ПП "РП Вирішальний" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

200 

Підприємець Громовий О. М.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

201 

ТОВ "Техенерго" 

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

202 

Підприємець Герасимець В. Н.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

203 

ТОВ "Катран" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

204 

МПП "Спарта" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

205 

ТОВ "Нью-Стар" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

БУ "Південрибвод" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

206 

ТОВ "Південрибгосп" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

207 

СК "Приморський" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

208 

АРК "Рибаки Херсона" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

209 

Рибколгосп "Победа" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

210 

ВАТ "Херсонрибгосп" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

1,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

211 

БУ "Південрибвод" 

  

  

  

10 

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

0,5 

0,2 

0,2 

0,5 

  

  

  

  

  

212 

ПФ "Лев" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

213 

Підприємець Бабой І. І.  

  

2,5 

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

214 

ТОВ "Таврія-Імпекс ЛТД" 

  

  

0,2 

  

  

0,2 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

215 

ТОВ "Феникс" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

216 

ТОВ "Святослав" 

  

  

  

  

  

  

1,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

217 

Чорн. біосферн. заповідник НАНУ 

  

  

  

  

  

  

0,3 

  

  

  

  

  

  

  

  

0,05 

0,3 

0,2 

0,243 

  

  

  

  

  

  

218 

СПП "Петрівське" 

  

  

  

  

  

0,3 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

219 

Підприємець Чернітенко О. І.  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

220 

ПП "Алекс" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

221 

Дніпров. вир-екс. осетров. рибзавод 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Маріуп. міжрайон. держрибінспекція 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

222 

Рибколгосп "Прибій"  

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

223 

ВАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

224 

ТОВ "Укр-Ост-Вест" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

225 

РК "Заповіти Ілліча" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

226 

ТОВ "РП "Альянс" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

227 

ПП "Югрибфлот" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Запорізька регіональна держрибінспекція 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

228 

ПП "Азоврибпром" 

* 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

229 

Підприємець Романченко В. Р.  

  

  

  

  

  

  

0,1 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

230 

ТОВ "Почерк" 

  

  

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

231 

ТОВ "Меотіда" 

  

  

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

232 

"Риболов. підпр. "Бриз" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Інші інспекції 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

233 

ТОВ "Торгів.-вироб. ком. "Пан-Діас" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

234 

МПП "Берег" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

0,5 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

235 

ТОВ СП "Торговий дім "Супой" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

236 

ТОВ "Фортуна" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

237 

ТОВ "Транссервис" 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

238 

РКПП "Славутич"