Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении перечня исключительных случаев, когда отдельные вагоны, локомотивы, другие элементы подвижного состава могут быть исключены из состава поезда для проведения таможенного контроля

Государственная таможенная служба
Приказ от 05.11.2002 № 610
Утратил силу

Про визначення переліку виняткових випадків, коли окремі вагони, локомотиви, інші елементи рухомого складу можуть бути виключені зі складу поїзда для проведення митного контролю

Наказ Державної митної служби України
від 5 листопада 2002 року N 610

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 листопада 2002 р. за N 901/7189

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державної митної служби України
 від 23 січня 2003 року N 45

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства фінансів України
від 25 травня 2012 року N 602)

Відповідно до статті 143 Митного кодексу України НАКАЗУЮ:

1. Установити, що окремі вагони, локомотиви та інші елементи рухомого складу на вимогу митного органу можуть бути виключені зі складу поїзда для здійснення митного контролю, якщо проведення такого контролю в складі поїзда неможливе, у таких виняткових випадках:

1.1. Неподання митному органу документів, потрібних для здійснення митного контролю, або подання як підстави для переміщення товарів документів, підроблених чи одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві дані.

1.2. Пошкодження або втрати пломб, печаток чи інших засобів митного забезпечення, зазначених у перевізних та супровідних документах.

1.3. Виявлення товарів, прихованих від митного контролю, зокрема з використанням спеціально виготовлених тайників та інших засобів, що утруднюють виявлення таких товарів, або шляхом надання одним товарам вигляду інших.

1.4. Надходження на прикордонну передавальну станцію товарів, що підлягають санітарно-епідеміологічному, ветеринарному, фітосанітарному, радіологічному, екологічному контролю та контролю за переміщенням культурних цінностей, до отримання результатів таких видів контролю або якщо є підстави вважати, що товар, який переміщується через митний кордон України, у тому числі транзитом, може підлягати таким видам контролю, зокрема на вимогу відповідних органів державної влади. 

1.5. Перевірки відповідності інформації про товар, заявленої в перевізних і супровідних документах, фактичним даним, якщо така перевірка потребує проведення операцій з вивантаження, перевантаження, перепакування тощо.

1.6. Якщо є підстави вважати, що переміщення товарів через митний кордон України, у тому числі й транзитом, заборонено або обмежено законодавством України.

2. Керівникам митних органів забезпечити неухильне дотримання вимог цього наказу.

3. Управлінню технологій митного контролю (Іванюк М. М.) та Управлінню правової роботи (Мельник М. В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Прес-службі (Гунько С. О.) забезпечити висвітлення цього наказу в засобах масової інформації.

5. Управлінню справами (Карпенко В. П.) після державної реєстрації цього наказу забезпечити тиражування та розсилку його до митних органів, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства транспорту України, Держкомкордону України.

6. Установити, що цей наказ застосовується з дня набрання чинності Митним кодексом України.

(пункт 6 в редакції наказу Державної
 митної служби України від 23.01.2003 р. N 45)

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Служби Пашка П. В.

 

Голова Служби 

М. Каленський  

Опрос