Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Стандартов государственного финансового контроля за использованием бюджетных средств, государственного и коммунального имущества [СОДЕРЖАНИЕ]

ГлавКРУ
Приказ от 09.08.2002 № 168
Утратил силу

Про затвердження Стандартів державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів, державного і комунального майна

Наказ Головного контрольно-ревізійного управління України
від 9 серпня 2002 року N 168

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
17 вересня 2002 р. за N 756/7044

Зміст

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Головного контрольно-ревізійного управління України
 від 11 листопада 2003 року N 267

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства фінансів України
від 16 липня 2012 року N 836)

1. Наказ Головного контрольно-ревізійного управління України "Про затвердження Стандартів державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів, державного і комунального майна" від 9 серпня 2002 року N 168.

- Стандарт державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів, державного і комунального майна - 1. Терміни, які вживаються в Стандартах державного фінансового контролю.

2. Стандарт державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів, державного і комунального майна - 2. Планування державного фінансового контролю.

3. Стандарт державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів, державного і комунального майна - 3. Організація та виконання контрольних заходів.

4. Стандарт державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів, державного і комунального майна - 4. Документування результатів та формування матеріалів контрольних заходів, порядок їх опрацювання і використання.

5. Стандарт державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів, державного і комунального майна - 5. Здійснення контрольних заходів в умовах електронного зберігання і обробки інформації, яка підлягає дослідженню.

6. Стандарт державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів, державного і комунального майна - 6. Оцінка стану внутрішнього фінансового контролю.

7. Стандарт державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів, державного і комунального майна - 7. Попередження правопорушень з боку суб'єктів державного фінансового контролю та їх службових осіб.

8. Стандарт державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів, державного і комунального майна - 8. Оприлюднення результатів державного фінансового контролю.

____________

Опрос