Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении формы государственного статистического наблюдения по статистике основных средств и внесении изменений и дополнений в Инструкцию по ее составлению

Госкомстат
Форма, Приказ от 21.08.2002 № 312
Утратил силу

Про затвердження форми державного статистичного спостереження зі статистики основних засобів та внесення змін та доповнень до Інструкції щодо її складання

Наказ Державного комітету статистики України
від 21 серпня 2002 року N 312

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
30 серпня 2002 р. за N 718/7006

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державного комітету статистики України
 від 1 серпня 2006 року N 370

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної служби статистики України
 від 1 жовтня 2013 року N 291)

Відповідно до статті 14 Закону України "Про державну статистику" та з метою подальшого удосконалення державного статистичного спостереження зі статистики основних засобів НАКАЗУЮ:

1. Пункт 1 втратив чинність 

2. Унести такі зміни та доповнення до Інструкції щодо складання державної статистичної звітності за формою N 11-ОЗ (далі - Інструкція), затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 27.08.2001 N 365, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 10.09.2001 за N 799/5990:

2.1. Заголовок Інструкції викласти у такій редакції: "Інструкція щодо складання форми державного статистичного спостереження N 11-ОЗ "Звіт про наявність та рух основних засобів, амортизацію (знос)".

2.2. У 1 та 2 абзацах "Загальних положень" Інструкції вилучити словосполучення "державна статистична" у відповідних відмінках.

2.3. У 1 розділі "Наявність та рух основних засобів" абзаци 2 - 4 викласти у такій редакції:

"У вільних рядках відображається вартість основних засобів за видами економічної діяльності. Розподіл здійснюється відповідно до Класифікації видів економічної діяльності (далі - КВЕД), затвердженої наказом Держстандарту України від 22.10.96 N 441, на рівні розділу, групи, підкласу.

Код розділу, групи, підкласу КВЕД заповнюється у графі Б. Дані рядка 100 по кожній графі повинні дорівнювати сумі даних заповнених рядків та рядків 250, 260.

До даних за кодом КВЕД 01 не включаються витрати на формування основного стада (робочу та продуктивну худобу). Зазначені витрати відображаються у рядку 250".

2.4. Доповнити абзацами 5 та 6 розділ 1 "Наявність та рух основних засобів" такого змісту:

"Вартість основних засобів у дорогах (вартість автомобільних доріг) відображається за кодом КВЕД 63.2. До основних засобів у дорогах належать автомобільні дороги загального користування, які перебувають на балансі органів дорожнього господарства держави; відомчі автомобільні дороги на території промислових та інших підприємств і організацій; вулиці та дороги, проїзди, вулиці-набережні в межах проїзної частини в містах і селищах міського типу.

За кодом КВЕД 70.20.2 наводяться дані з вартості житлового фонду (включаючи гуртожитки), що здається в оренду власниками багатоквартирних будинків, домоуправліннями, житлово-комунальними об'єднаннями, житлово-комунальними конторами підприємств та організацій, комендатурами житлових будинків, житловими кооперативами тощо".

У зв'язку з цим абзаци 5 - 17 уважати відповідно абзацами 7 - 19.

2.5. Абзац 8 розділу 1 "Наявність та рух основних засобів" викласти у такій редакції: "У рядку 260 із загального підсумку окремо наводиться вартість земельних ділянок, які знаходяться на балансі підприємства".

2.6. Доповнити розділ 1 "Наявність та рух основних засобів" абзацом 20 такого змісту: "У графі 11 наводяться дані з вартості основних засобів, на які повністю нараховано амортизацію (знос)".

3. Затверджені у п. 1 та п. 2 цього наказу форму, зміни та доповнення до Інструкції ввести в дію, починаючи зі звіту за 2002 рік.

4. Управлінню статистики інвестицій та будівництва Головного управління статистики підприємств (Луценко Н. Г.):

4.1. Підготувати і передати управлінню справами затверджені оригінали бланка форми державного статистичного спостереження та Інструкції для їх тиражування.

4.2. Підготувати і подати зміни до Плану розробки та експлуатації комплексів електронної обробки статистичної інформації на 2003 рік.

4.3. Здійснювати методологічне керівництво збиранням та розробкою державного статистичного спостереження за формою, затвердженою у п. 1 наказу.

5. Фінансово-економічному управлінню (Сорокіна Т. В.) забезпечити фінансування виготовлення бланків форми державного статистичного спостереження та Інструкції.

6. Управлінню справами (Царський В. І.) забезпечити контроль за своєчасним виготовленням та доставкою бланків затвердженої форми державного статистичного спостереження та Інструкції на адресу Головного управління статистики в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь статистики.

7. Головному міжрегіональному управлінню статистики у м. Києві (Сидоренко М. М.) здійснювати розробку та зведення даних звітів затвердженої форми державного статистичного спостереження, одержаних від Головного управління статистики в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь статистики, згідно з Планом державних статистичних спостережень.

8. Начальнику Головного управління статистики в Автономній Республіці Крим, начальникам обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь статистики забезпечити в установленому порядку збір, розробку і подання Головному міжрегіональному управлінню статистики у м. Києві звітів в установлені терміни.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови Комітету 

В. А. Головко 

 

Форма N 11-ОЗ

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Держкомстату України
від 27 серпня 2001 р. N 365
(в редакції наказу
від 21 серпня 2002 р. N 312)

Річна
Поштова 

Звіт про наявність та рух основних засобів, амортизацію (знос) за 200_ рік

Форма N 11-ОЗ втратила чинність 
(у зв'язку з втратою чинності формою N 11-ОЗ, затвердженою
 
наказом Державного комітету статистики України від 27 серпня 2001 року N 365,
 згідно з наказом Державного комітету статистики України
 від 1 серпня 2006 року N 370)

____________ 

Опрос