Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О бесспорном списании бюджетных средств

Национальный банк
Постановление от 06.08.2002 № 289
действует с 26.08.2002

Про безспірне списання бюджетних коштів

Постанова Правління Національного банку України
від 6 серпня 2002 року N 289

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 серпня 2002 р. за N 671/6959

Ураховуючи те, що згідно із статтею 25 Бюджетного кодексу України Державне казначейство України здійснює безспірне списання коштів з рахунків, на яких обліковуються кошти Державного бюджету України та місцевих бюджетів, за рішенням, що було прийняте державним органом, який відповідно до закону має право на його застосування, а також керуючись статтею 42 Закону України "Про Національний банк України", Положенням про єдиний казначейський рахунок, затвердженим наказом Державного казначейства України від 26.06.2002 N 122, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18.07.2002 за N 594/6882, Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Національний банк України здійснює безспірне списання (стягнення) коштів Державного бюджету України та місцевих бюджетів, які обліковуються на рахунках системи органів Державного казначейства України, лише у випадках, прямо передбачених бюджетним законодавством.

2. Департаменту платіжних систем (В. М. Кравець) після державної реєстрації довести зміст цієї постанови до відома територіальних управлінь Національного банку України та банків для використання в роботі.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови Національного банку України Сенища П. М. та в. о. начальника Операційного управління Національного банку України Щуцького В. Д.

4. Постанова набирає чинності через десять днів після її державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

 

Голова 

В. С. Стельмах 

Опрос