Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка выдачи согласования для получения лицензии на экспорт и импорт озоноразрушающих веществ и продукции, их содержащей

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (1)
Порядок, Приказ от 27.05.2002 № 197
Утратил силу

Про затвердження Порядку видачі погодження для отримання ліцензії на експорт та імпорт озоноруйнівних речовин і продукції, що їх містить

Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України
від 27 травня 2002 року N 197

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 червня 2002 р. за N 498/6786

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Міністерства екології та природних ресурсів України
 від 6 червня 2003 року N 92-М

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України
 від 12 травня 2008 року N 241)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.2001 N 1703 "Про переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягає квотуванню і ліцензуванню у 2002 році" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок видачі погодження для отримання ліцензії на експорт та імпорт озоноруйнівних речовин і продукції, що їх містить (додається).

2. Надати Державній екологічній інспекції виняткове право видачі погоджень на експорт та імпорт озоноруйнівних речовин і продукції, що їх містить, та право видачі листів-роз'яснень, якщо продукція не містить озоноруйнівних речовин.

3. Надати Республіканському комітету Автономної Республіки Крим з екології та природних ресурсів, державним управлінням екології та природних ресурсів в областях, містах Києві та Севастополі, державним інспекціям охорони Чорного та Азовського морів право видачі суб'єктам підприємницької діяльності, що зареєстровані у відповідних регіонах, листів-роз'яснень, якщо продукція не містить озоноруйнівних речовин, за контрактами (договорами), загальна вартість яких не перевищує 10 тис. доларів США.

4. Державній екологічній інспекції (П. Свирид) подати наказ на державну реєстрацію в Міністерство юстиції України та після державної реєстрації довести цей наказ до відома Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Державної митної служби України, територіальних органів Міністерства екології та природних ресурсів України.

5. Республіканському комітету Автономної Республіки Крим з екології та природних ресурсів, державним управлінням екології та природних ресурсів в областях, містах Києві та Севастополі, державним інспекціям охорони Чорного та Азовського морів щокварталу подавати до Державної екологічної інспекції інформацію про видані листи-роз'яснення.

6. Уважати таким, що втратив чинність, Порядок видачі погодження для отримання ліцензії на ввезення та вивезення озоноруйнівних речовин і продукції, що їх містить, затверджений наказом Мінекоресурсів від 16.06.2000 N 56, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20.06.2000 за N 362/4583.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Державної екологічної інспекції - Головного державного інспектора України з охорони навколишнього природного середовища П. Свирида.

 

Міністр 

С. Курикін 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
О. В. Кужель
 

 

Порядок
видачі погодження для отримання ліцензії на експорт та імпорт озоноруйнівних речовин та продукції, що їх містить

Порядок втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства екології та природних ресурсів України
від 6 червня 2003 року N 92-М)

____________

Опрос