Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке ознакомления какого-либо лица с материалами заявки на изобретение (полезную модель)

Министерство образования и науки
Приказ, Инструкция от 04.04.2002 № 238
Утратил силу

Про затвердження Інструкції про порядок ознайомлення будь-якої особи з матеріалами заявки на винахід (корисну модель)

Наказ Міністерства освіти і науки України
від 4 квітня 2002 року N 238

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
17 квітня 2002 р. за N 372/6660

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства освіти і науки України
 від 22 квітня 2005 року N 247)

Відповідно до Закону України "Про охорону прав на винаходи і корисні моделі" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про порядок ознайомлення будь-якої особи з матеріалами заявки на винахід (корисну модель), що додається.

2. Державному департаменту інтелектуальної власності подати цю Інструкцію до Міністерства юстиції України на державну реєстрацію.

3. Державному департаменту інтелектуальної власності опублікувати цю Інструкцію в офіційному бюлетені "Промислова власність".

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного патентного відомства України "Про затвердження Інструкції про порядок ознайомлення з матеріалами заявки на винахід (корисну модель) та відомостями, що занесені до Державного реєстру патентів України на винаходи і Державного реєстру патентів України на корисні моделі" від 9 березня 1995 р. N 45, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21 березня 1995 р. за N 76/612.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на голову Державного департаменту інтелектуальної власності Паладія М. В.

 

Міністр 

В. Г. Кремень 

 

Інструкція
про порядок ознайомлення будь-якої особи з матеріалами заявки на винахід (корисну модель)

1. Загальні положення

1.1. Ця Інструкція розроблена відповідно до Закону України "Про охорону прав на винаходи і корисні моделі" (далі - Закон) та Положення про Державний департамент інтелектуальної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2000 року N 997, установлює порядок ознайомлення з матеріалами заявки на винахід (корисну модель) (далі - заявка).

1.2. Будь-яка особа має право в установленому цією Інструкцією порядку ознайомитися з матеріалами заявки після публікації відомостей про неї та/або відомостей про видачу патенту (деклараційного патенту) на винахід або деклараційного патенту на корисну модель в офіційному бюлетені "Промислова власність" (далі - бюлетень) Державного департаменту інтелектуальної власності, що діє у складі Міністерства освіти і науки України (далі - Держдепартамент).

2. Ознайомлення з матеріалами заявки

2.1. Ознайомлення будь-якої особи з матеріалами заявки здійснюється на підставі її клопотання, викладеного в довільній формі. Клопотання подається до Державного підприємства "Український інститут промислової власності" (далі - Укрпатент), що є уповноваженим закладом для розгляду і проведення експертизи заявок, за адресою: вул. Сім'ї Хохлових, 15, м. Київ, Україна, 04119. Матеріали заявки надаються для ознайомлення в приміщенні Укрпатенту.

2.2. Матеріали заявки складають документи, що входять до її складу відповідно до частини 5 статті 12 Закону, документи, що додаються до заявки, та будь-які інші документи, що стосуються цієї заявки.

2.3. З матеріалів заявки, що надаються для ознайомлення, вилучаються відомості про винахідника, якщо він вимагає, щоб його не згадували в будь-якій публікації Держдепартаменту.

2.4. На клопотання особи, викладене в довільній формі, Укрпатент надає на платній основі копії матеріалів заявки особі, зазначеній у клопотанні, або надсилає їх за вказаною в клопотанні адресою.

2.5. Укрпатент веде облік клопотань про ознайомлення з матеріалами заявок.

 

Начальник
відділу правового забезпечення
 

 
Н. В. Максимова
 

Опрос