Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно регистрации выпуска акций открытых акционерных обществ, созданных в процессе приватизации государственных, арендных предприятий и предприятий со смешанной формой собственности

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 18.03.2002 № 102
Утратил силу

Щодо реєстрації випуску акцій відкритих акціонерних товариств, створених у процесі приватизації державних, орендних підприємств і підприємств із змішаною формою власності

Рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку
від 18 березня 2002 року N 102

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 квітня 2002 р. за N 367/6655

Із змінами і доповненнями, внесеними
рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
від 12 січня 2012 року N 33

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
від 26 лютого 2013 року N 248)

Відповідно до статті 22 Закону України "Про цінні папери і фондову біржу" та у зв'язку з тим, що при перетворенні державних, орендних підприємств і підприємств із змішаною формою власності у відкриті акціонерні товариства коло осіб, серед яких буде розміщено акції, можливо визначити заздалегідь, Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

1. Здійснювати реєстрацію випуску акцій відкритих акціонерних товариств, створених у процесі приватизації державних підприємств, відповідно до вимог Положення про порядок реєстрації випуску акцій відкритих акціонерних товариств, створених із державних підприємств у процесі приватизації та корпоратизації, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 11.04.2000 N 39; орендних підприємств і підприємств із змішаною формою власності відповідно до вимог п. 4.2 розділу 4 Положення про порядок реєстрації випуску акцій відкритих акціонерних товариств і облігацій підприємств, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 20.09.96 N 210 (у редакції рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 09.02.2001 N 18), без реєстрації інформації про випуск акцій, звіту про наслідки підписки на акції та сплати державного мита за реєстрацію інформації про випуск цінних паперів у розмірі, передбаченому законодавством.

2. Крім документів, зазначених у п. 4.2 розділу 4 Положення про реєстрацію випуску акцій і облігацій підприємств та інформації про їх емісію (07-01/98), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 09.02.2001 N 18, повинні надаватись наступні документи:

- копія рішення державного органу приватизації разом з іншими засновниками орендних підприємств і підприємств із змішаною формою власності про перетворення товариства;

- копія акта оцінки вартості майна підприємства, складеного за чинною методикою оцінки вартості об'єктів приватизації. При цьому випуск акцій здійснюється відповідно до розміру статутного капіталу емітента, визначеного цим актом.

(абзац третій пункту 2 із змінами, внесеними згідно з рішенням
Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
від 12.01.2012 р. N 33)

3. Протягом десяти днів після реєстрації випуску акцій реєструвальний орган оприлюднює в одному із своїх офіційних видань основні відомості про реєстрацію випуску акцій: найменування емітента, його місцезнаходження, загальну суму випуску акцій, номінальну вартість, форму випуску та кількість акцій, дату реєстрації випуску акцій, реєстраційний номер та особу, що зареєструвала випуск акцій.

4. Управлінню корпоративних фінансів (О. Петрашко) забезпечити державну реєстрацію цього рішення в Міністерстві юстиції України.

5. Управлінню організаційного забезпечення Комісії (Н. Піскун) опублікувати рішення відповідно до чинного законодавства.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії - заступника Голови С. Бірюка.

 

Голова Комісії 

О. Мозговий 

 

Опрос