Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Требования к аудиторскому заключению, направляемому в Государственную комиссию по ценным бумагам и фондовому рынку при регистрации информации и выпуска ценных бумаг, а также при предоставлении регулярной информации открытыми акционерными обществами и предприятиями - эмитентами облигаций (кроме коммерческих банков), утвержденные решением Государственной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку от 25 января 2001 г. N 5

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 14.03.2002 № 74
Утратил силу

Про внесення змін до Вимог до аудиторського висновку, який подається до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку при реєстрації інформації та випуску цінних паперів, а також при поданні регулярної інформації відкритими акціонерними товариствами та підприємствами - емітентами облігацій (крім комерційних банків), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 25 січня 2001 р. N 5

Рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку
від 14 березня 2002 року N 74  

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
4 квітня 2002 р. за N 331/6619

Рішення втратило чинність
(у зв'язку з втратою чинності
рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 від 25 січня 2001 року N 5
згідно з рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 від 19 грудня 2006 року N 1528)

Відповідно до статей 22 та 24 Закону України "Про цінні папери і фондову біржу" Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

1. Вимоги до аудиторського висновку, який подається до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку при реєстрації інформації та випуску цінних паперів, а також при поданні регулярної інформації відкритими акціонерними товариствами та підприємствами - емітентами облігацій (крім комерційних банків), затверджені рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 25 січня 2001 р. N 5 і зареєстровані в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2001 р. за N 139/5330 (далі - Вимоги), поширюються на закриті акціонерні товариства в частині реєстрації випуску цінних паперів.

2. Унести зміни до Вимог, замінивши слова "відкриті акціонерні товариства" на "акціонерні товариства".

3. Управлінню звітності учасників ринку цінних паперів (О. Величко) забезпечити погодження цих Вимог з Аудиторською палатою України.

4. Управлінню звітності учасників ринку цінних паперів (Величко О. Г.) спільно з юридичним управлінням (Волохов Л. А.) забезпечити державну реєстрацію цього рішення в Міністерстві юстиції України.

5. Управлінню організаційного забезпечення Комісії (Піскун Н. С.) опублікувати рішення відповідно до чинного законодавства.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії - заступника Голови М. Волкова.

 

Голова Комісії 

О. Мозговий 

 

Опрос