Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в совместный приказ МВД Украины и Государственного департамента Украины по вопросам исполнения наказаний от 23 апреля 2001 г. N 300/73 "О мерах по соблюдению законности при задержании лиц, подозреваемых в совершении преступления, избрании относительно их мер пресечения в виде взятия под стражу и соблюдении установленных законом сроков задержания и содержания под стражей во время предварительного следствия"

МВД, Государственный департамент по вопросам исполнения наказаний
Приказ от 07.02.2002 № 138/44
Утратил силу

Про внесення змін до спільного наказу МВС України і Державного департаменту України з питань виконання покарань від 23 квітня 2001 р. N 300/73 "Про заходи щодо дотримання законності при затриманні осіб, підозрюваних у вчиненні злочину, обранні щодо них запобіжного заходу у вигляді взяття під варту та додержанні встановлених законом строків затримання і тримання під вартою під час попереднього слідства"

Наказ Міністерства внутрішніх справ України,
Державного департаменту України з питань виконання покарань
від 7 лютого 2002 року N 138/44

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 лютого 2002 р. за N 166/6454

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства внутрішніх справ України,
 Державного департаменту України з питань виконання покарань
від 23 квітня 2001 року N 300/73

згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України, 
Міністерства юстиції України
від 26 березня 2013 року N 289/540/5)

З метою приведення спільного наказу МВС України і Державного департаменту України з питань виконання покарань від 23 квітня 2001 р. N 300/73 "Про заходи щодо дотримання законності при затриманні осіб, підозрюваних у вчиненні злочину, обранні щодо них запобіжного заходу у вигляді взяття під варту та додержанні встановлених законом строків затримання і тримання під вартою під час попереднього слідства" у відповідність до вимог чинного законодавства та у зв'язку з внесенням змін до Кримінально-процесуального кодексу України НАКАЗУЄМО:

1. Внести зміни до спільного наказу МВС України і Державного департаменту України з питань виконання покарань від 23 квітня 2001 р. N 300/73, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 серпня 2001 р. за N 761/5952:

1.1. У назві та тексті наказу слова "попереднє слідство", "попереднього слідства" замінити відповідно словами "досудове слідство", "досудового слідства" згідно із Законом України від 12 липня 2001 р. N 2670-III.

1.2. Пункт 7.2 викласти в такій редакції:

"7.2. Повідомлення про переведення обвинувачених з подальшим триманням під вартою у відання прокурорів приймати до виконання лише за наявності на ньому відповідної відмітки про отримання прокуратурою кримінальної справи, якою є підпис особи, що прийняла кримінальну справу, завірений печаткою для пакетів цієї прокуратури".

1.3. У пункті 9 слова "заступника Міністра внутрішніх справ України" замінити словами "заступника Державного секретаря Міністерства внутрішніх справ України - начальника Головного слідчого управління".

2. Наказ оголосити начальницькому складу органів і підрозділів внутрішніх справ України та Державного департаменту України з питань виконання покарань.

 

Міністр
внутрішніх справ України
генерал-полковник міліції

 
 
Ю. О. Смирнов 

Голова Державного
департаменту України з
питань виконання покарань
генерал-лейтенант
внутрішньої служби

 
 
 
 
В. А. Льовочкін 

ПОГОДЖЕНО:

 

Генеральний прокурор України
 Державний радник юстиції України
 

 
М. О. Потебенько
 

Опрос