Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Сборник тарифов на работы и услуги, предоставляемые грузовладельцам морскими портами Украины

Минтранс
Приказ от 31.01.2002 № 56
Утратил силу

Про внесення зміни до Збірника тарифів на роботи та послуги, які надаються вантажовласникам морськими портами України

Наказ Міністерства транспорту України
від 31 січня 2002 року N 56

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 лютого 2002 р. за N 147/6435

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом
 Міністерства транспорту України від 31 жовтня 1995 року N 392
 згідно з наказом Міністерства інфраструктури України
 від 10 червня 2014 року N 239)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" НАКАЗУЮ:

1. Пункт 6 Коротких положень про порядок розрахунку вартості робіт та послуг, які виконуються морськими портами, Збірника тарифів на роботи та послуги, які надаються вантажовласникам морськими портами України, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 31.10.95 N 392, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.12.95 за N 476/1012 (із змінами і доповненнями), викласти у такій редакції:

"6. Розміри плати та зборів за роботи та послуги морських портів, що наведені в розділі 2 А "Для зовнішньоторговельних та транзитних вантажів вітчизняних та іноземних вантажовласників", є граничними.

Залежно від кон'юнктури ринку портових послуг, яка склалася, портам надається право на зниження розмірів плати та зборів на величину до 10 %.

Міністерством транспорту України розглядаються пропозиції портів і вантажовласників щодо надання знижок більше 10 відсотків до 50 відсотків і приймаються відповідні рішення.

Узгоджений з вантажовласником тариф обов'язково обумовлюється у договорі (угоді) про виконання послуг".

2. Введений цим наказом порядок надання знижок застосовується при укладанні договорів, оформлених після набрання чинності цим наказом.

3. Департаменту транспортної політики (Легенький Г. М.) разом з Департаментом нормативно-правового забезпечення (Логінова Л. М.) в установленому порядку зареєструвати зазначену зміну до Збірника тарифів у Міністерстві юстиції України.

4. Укрморрічфлоту (Зубков В. О.) після реєстрації цього наказу у Міністерстві юстиції України забезпечити своєчасне його доведення до відома підприємств і організацій морського транспорту незалежно від форм власності та вантажовласників.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Державного секретаря Вислоуха О. В.

 

В. о. Міністра 

О. Петренко 

ПОГОДЖЕНО: 

 

Міністр економіки та з питань
європейської інтеграції України
 

 
О. Шлапак 

Опрос