Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Изменения к Инструкции о порядке выдачи индивидуальных лицензий на осуществление инвестиций за границу

Национальный банк
Постановление от 19.11.2001 № 482
действует с 18.12.2001

Зміни до Інструкції про порядок видачі індивідуальних ліцензій на здійснення інвестицій за кордон

1. У тексті Інструкції слова "Департамент валютного регулювання" у всіх відмінках замінити словами "Департамент валютного контролю та ліцензування" у відповідних відмінках, слова "обласне управління" у всіх відмінках замінити словами "територіальне управління" у відповідних відмінках.

2. Пункти 3.1 та 3.2 викласти в такій редакції:

"3.1. Протягом п'яти робочих днів з дати надходження пакета документів територіальне управління надсилає копію заяви (листа-звернення) про видачу ліцензії відповідному територіальному підрозділу по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України та відповідному територіальному підрозділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

У строк не більше ніж 15 робочих днів із дати надсилання територіальним управлінням копії заяви (листа-звернення) про видачу ліцензії вищезазначеним спеціальним органам по боротьбі з організованою злочинністю територіальне управління в порядку черговості одержання від резидента документів перевіряє їх комплектність, відповідність вимогам глави 2 цієї Інструкції та чинному законодавству України і подає до Департаменту валютного контролю та ліцензування Національного банку України (далі - Департамент валютного контролю та ліцензування) пакет документів разом із супровідним листом і висновками спеціальних органів по боротьбі з організованою злочинністю, якщо ці висновки надійшли до територіального управління протягом строку перевірки документів, що передбачений цим пунктом (факт ненадходження висновків спеціальних органів по боротьбі з організованою злочинністю протягом установленого строку має зазначатися в супровідному листі територіального управління).

3.2. Департамент валютного контролю та ліцензування в строк, що не перевищує 20 робочих днів з дати надходження, розглядає поданий територіальним управлінням пакет документів резидента.

З урахуванням висновків спеціальних органів по боротьбі з організованою злочинністю, якщо ці висновки надійшли до територіального управління протягом строку перевірки документів, що передбачений пунктом 3.1 цієї Інструкції, визначається доцільність видачі індивідуальної ліцензії".

3. У підпункті "а" пункту 4.1 слово "розділі" замінити словом "главі".

4. Пункт 4.1 доповнити підпунктом "д" такого змісту:

"д) негативні висновки відповідного територіального підрозділу по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України та (або) відповідного територіального підрозділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України".

 

Заступник директора Департаменту
 валютного контролю та ліцензування -
начальник управління валютного контролю
та ліцензування небанківських установ 

 
 
 
О. А. Щербакова 

Опрос