Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок проведения органами Пенсионного фонда Украины списания и рассрочки налогового долга (недоимки) по сбору на обязательное государственное пенсионное страхование

Пенсионный фонд
Постановление от 19.10.2001 № 16-7
Утратил силу

Про внесення змін до Порядку проведення органами Пенсійного фонду України списання та розстрочення податкового боргу (недоїмки) зі збору на обов'язкове державне пенсійне страхування

Постанова правління Пенсійного фонду України
від 19 жовтня 2001 року N 16-7

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
19 листопада 2001 р. за N 960/6151

Постанова втратила чинність 
(у зв'язку з втратою чинності
постановою правління Пенсійного фонду України
 від 12 березня 2001 року N 7
згідно з постановою правління Пенсійного фонду України
 від 15 листопада 2005 року N 21-1)

Відповідно до статті 18 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" правління Пенсійного фонду України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Внести зміни до Порядку проведення органами Пенсійного фонду України списання та розстрочення податкового боргу (недоїмки) зі збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 12.03.2001 N 7 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.03.2001 за N 282/5473, що додаються.

2. Управлінням надходження доходів та юридичному подати зазначені зміни до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника голови правління В. М. Короневського.

 

Голова правління 

Б. О. Зайчук 

 

ЗМІНИ
до Порядку проведення органами Пенсійного фонду України списання та розстрочення податкового боргу (недоїмки) зі збору на обов'язкове державне пенсійне страхування

1. У пункті 2 слова "(за винятком збору з платників, визначених пунктом 4 статті 1 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування")" вилучити.

2. Пункт 2 доповнити абзацом другим такого змісту: "Суми зі збору, фактично утриманого з фізичних осіб, які визначені платниками цього збору пунктом 4 статті 1 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування", але не перерахованого до Пенсійного фонду, не підлягають списанню з юридичних осіб".

3. У зв'язку з цим абзаци другий та третій вважати, відповідно, третім та четвертим.

 

Начальник управління
 надходження доходів
 

 
В. В. Литвиненко 

Опрос