Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Правила пользования электрической энергией, утвержденные постановлением НКРЭ от 31.07.96 N 28

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 27.09.2001 № 983
Утратил силу

Про внесення змін та доповнень до Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31.07.96 N 28

Постанова Національної комісії регулювання електроенергетики України
від 27 вересня 2001 року N 983

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 жовтня 2001 р. за N 883/6074

Постанова втратила чинність
(у зв'язку з втратою чинності
постановою Національної комісії з питань регулювання
 електроенергетики України від 31 липня 1996 року N 28
 згідно з постановою Національної комісії,
 що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,
 від 14 березня 2018 року N 312)

Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику", Указом Президента України від 21.04.98 N 335 "Питання Національної комісії регулювання електроенергетики України", Національна комісія регулювання електроенергетики України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Затвердити зміни та доповнення до Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31.07.96 N 28 (із змінами та доповненнями), що додаються.

 

В. о. Голови Комісії

В. Котко

 

Зміни та доповнення до Правил користування електричною енергією

1. Доповнити пункт 1.2 Правил користування електричною енергією (далі - Правила) такими абзацами:

"Збитки (з вини споживача) - витрати електропостачальної організації, які вона понесла внаслідок пошкодження споживачем або іншими особами обладнання у разі їх зловмисної чи недбалої діяльності, та вартість робіт і послуг, необхідних для відновлення обладнання та енергопостачання.

Недоврахована електрична енергія - обсяг електричної енергії, використаний споживачем або переданий транзитом, але не врахований приладами обліку або врахований неправильно внаслідок здійснення споживачем правопорушення в електроенергетиці, передбаченого чинним законодавством".

2. Пункт 8.19 Правил викласти в такій редакції:

"8.19. На підставі акта порушень представник електропостачальної організації визначає обсяг недоврахованої електроенергії та виписує споживачу додаткові розрахункові документи для сплати відповідно до чинного законодавства України. Кошти за недовраховану електричну енергію перераховуються споживачем на розподільчий рахунок електропостачальної організації за регульованим тарифом.

Відповідно до акта порушень електропостачальною організацією визначаються завдані споживачем збитки. На підставі складеного акта порушень розраховується сума збитків та виписується платіжний документ. Сума збитків перераховується споживачем на поточний рахунок електропостачальної організації.

У разі несплати нарахованих сум у визначений строк електропостачальна організація подає позов до суду щодо стягнення із споживача в примусовому порядку пред'явленої суми. У випадку необхідності електропостачальна організація передає матеріали в органи прокуратури".

 

Начальник технічного управління

Л. Симоненко

Опрос