Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке лицензирования экспорта древесноволокнистых плит (ДВП) происхождением из Украины в Венгерскую Республику

Министерство экономики Украины (2)
Порядок, Приказ от 30.08.2001 № 193
Утратил силу

Про порядок ліцензування експорту деревоволокнистих плит (ДВП) походженням з України до Угорської Республіки

Наказ Міністерства економіки України
від 30 серпня 2001 року N 193

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
31 серпня 2001 р. за N 769/5960

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
від 29 травня 2015 року N 553)

Відповідно до Меморандуму між Міністерством економіки України та Міністерством закордонних справ Угорської Республіки про врегулювання питань імпорту до Угорщини деревоволокнистих плит (ДВП) походженням з України від 25 липня 2001 року НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

Порядок ліцензування експорту деревоволокнистих плит (ДВП) походженням з України до Угорської Республіки (додається);

Інструкцію про порядок заповнення ліцензій на експорт деревоволокнистих плит (ДВП) походженням з України до Угорської Республіки (додається).

2. Покласти функції щодо оформлення та видачі ліцензій на експорт деревоволокнистих плит (далі - ДВП) походженням з України до Угорської Республіки на управління нетарифного регулювання та контрактного обліку.

3. Управлінню моніторингу зовнішньої торгівлі департаменту державної політики у сфері зовнішньої торгівлі забезпечити облік використання квоти на експорт ДВП походженням з України до Угорської Республіки та щокварталу до 10 числа, наступного за звітним кварталом місяця, надсилати інформацію до Торговельно-економічної місії у складі Посольства України в Угорській Республіці для інформування угорської сторони.

4. Управлінню нетарифного регулювання та контрактного обліку департаменту торговельних обмежень та контролю за зовнішньоекономічною діяльністю разом з юридичним департаментом забезпечити реєстрацію цього наказу в Мін'юсті в установлений законодавством термін.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Гончарука А. І.

 

Виконуючий обов'язки
Міністра економіки
 

 
В. Першин
 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова Державного комітету
з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
О. Кужель
 

 

Порядок ліцензування експорту деревоволокнистих плит (ДВП) походженням з України до Угорської Республіки

1. Цей Порядок визначає єдиний механізм оформлення та видачі ліцензій на експорт деревоволокнистих плит (далі - ДВП) походженням з України до Угорської Республіки відповідно до Меморандуму між Міністерством економіки України та Міністерством закордонних справ Угорської Республіки про врегулювання питань імпорту до Угорщини деревоволокнистих плит (ДВП) походженням з України від 25 липня 2001 року.

2. Ліцензії видаються в порядку, передбаченому статтею 16 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" та цим Порядком. Видача ліцензій здійснюється управлінням нетарифного регулювання та контрактного обліку Міністерства економіки України.

3. Дія цього Порядку поширюється на всіх суб'єктів підприємницької діяльності України незалежно від форм власності.

4. Розгляд документів на отримання ліцензій здійснюється в порядку, визначеному наказом Міністерства економіки України від 10.04.2000 N 41 "Про порядок розгляду заявок на видачу ліцензій".

5. Для одержання ліцензії суб'єкт підприємницької діяльності подає такі документи:

заявку на ліцензію, яка оформлюється згідно з пунктом 9 Інструкції про порядок заповнення ліцензій на експорт ДВП походженням з України до Угорської Республіки;

лист-звернення про видачу ліцензії з гарантією про сплату державного збору за її оформлення;

копію свідоцтва про державну реєстрацію, завірену керівником суб'єкта підприємницької діяльності;

копію зовнішньоекономічного договору (контракту), усі додатки й специфікації до нього, завірені керівником суб'єкта підприємницької діяльності.

6. Один примірник ліцензії з поміткою "ORIGINAL" видається суб'єкту підприємницької діяльності для митного оформлення в Угорській Республіці, а другий, з поміткою "COPY", - для митного оформлення в Україні. У термін не пізніше 15 робочих днів після закінчення терміну дії ліцензії, або повного її використання копія ліцензії повертається для обліку до Міністерства економіки України з відповідними відмітками митниць.

7. Ліцензія видається тільки за наявності підтвердного документа на право її отримання та копії документа, що підтверджує оплату державного збору за видачу ліцензії в розмірі, установленому Кабінетом Міністрів України.

8. Суб'єкти підприємницької діяльності України несуть відповідальність за достовірність відомостей, поданих на розгляд.

9. Днем подання заявки на отримання ліцензії вважається день її реєстрації в Міністерстві економіки України, що підтверджується відповідним записом у журналі реєстрації. Термін розгляду документів становить не більше десяти робочих днів з дня реєстрації комплекту документів, зазначених у пункті 6 цього Порядку.

10. Рішення про відмову у видачі ліцензії суб'єкту підприємницької діяльності може бути прийнято в разі:

подання документів із порушенням вимог, зазначених у пункті 6 цього Порядку, щодо комплектності;

невідповідності поданих документів чинному законодавству України;

вичерпання встановленої квоти;

застосування до суб'єкта підприємницької діяльності або його іноземного контрагента спеціальних санкцій у вигляді режиму індивідуального ліцензування або тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності згідно зі статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність";

дій суб'єкта підприємницької діяльності або його іноземного контрагента, що призводять до порушення даних Україною міжнародних зобов'язань;

порушення суб'єктом підприємницької діяльності України або його іноземним контрагентом законодавства України у сфері зовнішньоекономічної діяльності;

невідповідності контрактних цін на ДВП існуючій кон'юнктурі ринку.

Рішення про відмову у видачі ліцензії має бути викладене в письмовій формі.

11. У разі порушення суб'єктом підприємницької діяльності України зазначених у ліцензії умов та правил здійснення експорту товарів Міністерство економіки України може на певний строк припинити дію ліцензії, анулювати її або відмовити у видачі наступної ліцензії.

 

Заступник начальника управління
нетарифного регулювання
та контрактного обліку
 

 
 
Ю. Зацепін
 

Опрос