Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выплате педагогическим и научно-педагогическим работникам Вооруженных Сил Украины надбавки за выслугу лет, помощи и вознаграждения

Минобороны
Приказ от 25.06.2001 № 217
действует с 21.07.2001

Про виплату педагогічним та науково-педагогічним працівникам Збройних Сил України надбавки за вислугу років, допомоги та винагороди

Наказ Міністра оборони України
від 25 червня 2001 року N 217

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 липня 2001 р. за N 575/5766

Оголошую для керівництва в роботі постанову Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 року N 78 "Про реалізацію окремих положень частини першої статті 57 Закону України "Про освіту", частини першої статті 25 Закону України "Про загальну середню освіту", частини другої статті 18 і частини першої статті 22 Закону України "Про позашкільну освіту".

НАКАЗУЮ:

1. Виплачувати педагогічним та науково-педагогічним працівникам військових навчальних закладів надбавку за вислугу років, допомогу та винагороду згідно із зазначеними законами та постановою Кабінету Міністрів України.

2. Начальникам військових навчальних закладів організувати роботу щодо визначення в установленому порядку педагогічним та науково-педагогічним працівникам стажу педагогічної роботи для виплати надбавки за вислугу років та оголосити його своїми наказами.

3. Установити, що у випадках, коли обчислені для педагогічних та науково-педагогічних працівників згідно із зазначеною постановою розміри надбавки за вислугу років (у гривнях) нижчі від раніше встановлених відповідно до наказу Міністра оборони України від 17 жовтня 2000 року N 409 "Про затвердження Положення про умови та порядок виплати працівникам Збройних Сил України надбавки за вислугу років", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 жовтня 2000 року за N 757/4978, цим працівникам за час роботи в даному військовому навчальному закладі виплачується різниця між розмірами цих надбавок (у гривнях).

4. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника Головного фінансового управління Міністерства оборони України.

5. Наказ розіслати до окремої військової частини.

 

Міністр оборони України
генерал армії України
 

 
О. І. Кузьмук
 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Заступник Міністра праці та
соціальної політики України 

 
М. О. Солдатенко 

Перший заступник
Міністра фінансів 

 
П. К. Германчук 

Опрос