Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ МЗ Украины от 17.05.97 N 150

Министерство здравоохранения
Приказ от 06.06.2001 № 213
действует с 01.07.2001

Про внесення змін до наказу МОЗ України від 17.05.97 N 150

Наказ Міністерства охорони здоров'я України
від 6 червня 2001 року N 213

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 червня 2001 р. за N 526/5717

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" від 26 квітня 2001 року N 2400-III НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до Інструкції по застосуванню Переліків хвороб, при яких може бути встановлений причинний зв'язок з дією іонізуючого випромінення та інших шкідливих чинників у населення, яке постраждало внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, затвердженої наказом МОЗ України від 17.05.97 N 150 "Про затвердження нормативних актів щодо хвороб, при яких може бути встановлений причинний зв'язок з дією іонізуючого випромінення та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 26.09.97 за N 448/2252, а саме:

абзац перший підпункту 4 пункту 3.8 викласти в такій редакції:

"4) у потерпілих дітей-інвалідів, незалежно від терміну, на який їм було встановлено інвалідність у дитячому віці. Переогляд цих дітей проводиться у спеціалізованій медико-соціальній експертній комісії при досягненні ними 18 років".

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Севастопольської міської державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації:

2.1. Довести даний наказ до відома обласних (міських) спеціалізованих лікарсько-консультативних комісій (спецЛКК) для дорослих і дітей, спеціалізованих медико-соціальних експертних комісій (спецМСЕК) та регіональних міжвідомчих експертних комісій для застосування та керівництва в роботі.

2.2. Зобов'язати спецЛКК для дорослих та регіональні міжвідомчі експертні комісії приймати до розгляду медичні справи дітей-інвалідів Чорнобиля при досягненні ними 18 років за наявності посвідчення постраждалого серії "Д", звертаючи увагу на відмітку про радіаційне навантаження на щитовидну залозу. Розгляд справ таких підлітків проводити за Переліком хвороб, при яких може бути встановлений причинний зв'язок з дією іонізуючого випромінення та інших шкідливих чинників у дорослого населення, яке постраждало внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, з додержанням вимог, затверджених наказом МОЗ від 17.05.97 N 150.

3. Начальнику управління радіаційного захисту населення та медичних проблем аварії на ЧАЕС Піщикову В. А.:

3.1. Забезпечити в установленому порядку державну реєстрацію цього наказу у Міністерстві юстиції. 

3.2. Довести наказ до спеціалізованих медичних установ Міністерства внутрішніх справ та Міністерства оборони, які здійснюють експертизу причинного зв'язку хвороб з впливом наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 

4. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника управління радіаційного захисту населення та медичних проблем аварії на ЧАЕС Піщикова В. А. 

 

Перший заступник Міністра  

О. О. Бобильова 

Опрос