Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О применении окончательных антидемпинговых мер относительно импортных поставок ламп электрических в Украину происхождением из Российской Федерации

Министерство экономики Украины (2)
Приказ от 01.06.2001 № 117
Утратил силу

Про застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпортних поставок ламп електричних в Україну походженням з Російської Федерації

Наказ Міністерства економіки України
від 1 червня 2001 року N 117

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
11 червня 2001 р. за N 493/5684

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
 від 12 листопада 2014 року N 1323)

На виконання Закону України "Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту" та рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі від 07.12.2000 N АД-11/2000/52-39А "Про застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну ламп електричних походженням з Російської Федерації" (далі - рішення Міжвідомчої комісії) НАКАЗУЮ:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства економіки України від 10.10.2000 N 216 "Про застосування попередніх антидемпінгових заходів щодо імпортних поставок ламп електричних в Україну походженням з Російської Федерації".

2. Застосувати остаточні антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну ламп електричних походженням з Російської Федерації.

Установити, що зазначені остаточні антидемпінгові заходи застосовуються щодо імпорту в Україну:

- ламп розжарювання електричних інших потужністю не більше 200 Вт і напругою більше 100 В, що класифікуються згідно з Державним класифікатором України "Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності" за кодом 8539 22 90 00 або згідно з Товарною номенклатурою зовнішньоекономічної діяльності за кодом 8539 22 900.

3. Відповідно до рішення Міжвідомчої комісії встановити, що:

3.1. Остаточні антидемпінгові заходи застосовуються шляхом запровадження справляння остаточного антидемпінгового мита щодо імпорту в Україну ламп електричних, зазначених у пункті 2 цього наказу.

3.2. Розмір ставки остаточного антидемпінгового мита становить 97,50 відсотка.

3.3. Остаточне антидемпінгове мито справляється у відсотках до митної вартості товару, зазначеного в пункті 2 цього наказу. Митна вартість цього товару розраховується відповідно до базисних умов поставки CIF-кордон України.

3.4. Сплата остаточного антидемпінгового мита здійснюється у готівковій чи безготівковій формах або шляхом унесення суми мита на депозит, або оформлення відповідного боргового зобов'язання, якщо інше не встановлено законодавством України.

3.5. Остаточне антидемпінгове мито справляється митними органами України за ставкою та за умови, установлених відповідним рішенням про застосування остаточних антидемпінгових заходів. Остаточне антидемпінгове мито сплачується незалежно від сплати інших податків і зборів (обов'язкових платежів), у тому числі мита, митних зборів тощо, які, як правило, справляються при імпорті в Україну товарів.

3.6. Тридцять ламп електричних, зазначених у пункті 2 цього наказу, є максимальною партією, яка без сплати остаточного антидемпінгового мита може ввозитися (пересилатися) на митну територію України.

3.7. Якщо лампи електричні, зазначені в пункті 2 цього наказу, увозяться (пересилаються) на митну територію України в кількості, яка перевищує максимальну партію, то таке ввезення (пересилання) на митну територію повинно супроводжуватися сплатою остаточного антидемпінгового мита.

3.8. Застосування остаточних антидемпінгових заходів не повинно створювати перешкод для здійснення митного оформлення товару, що був об'єктом антидемпінгового розслідування.

4. Відповідно до статті 16 Закону України "Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту" припинити антидемпінгове розслідування.

5. Заборонити ввезення на митну територію України ламп електричних, зазначених у пункті 2 цього наказу, без сплати остаточного антидемпінгового мита, за винятком, зазначеним у підпункті 6 пункту 3 цього наказу.

6. Головному юридичному управлінню разом з управлінням торговельних обмежень та недобросовісної конкуренції забезпечити реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України.

7. Управлінню торговельних обмежень та недобросовісної конкуренції забезпечити опублікування цього наказу в друкованих засобах масової інформації після його державної реєстрації в Міністерстві юстиції України та доведення його до відома Державної митної служби України.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Гончарука А. І.

 

Міністр економіки 

В. Роговий 

Опрос