Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об особенностях проведения приватизации и осуществления оплаты приватизационными имущественными сертификатами в связи с индексацией основных фондов

Фонд государственного имущества
Положение, Приказ от 01.02.1995 № 93
Утратил силу

Про затвердження Положення про особливості проведення приватизації та здійснення оплати приватизаційними майновими сертифікатами у зв'язку з індексацією основних фондів 

Наказ Фонду державного майна України
від 1 лютого 1995 року N 93

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
1 лютого 1995 р. за N 30/566

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Фонду державного майна України
 від 4 лютого 2015 року N 133)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 1995 р. N 34 "Про проведення індексації основних фондів та визначення розмірів амортизаційних відрахувань на повне їх відновлення у 1995 році" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про особливості проведення приватизації та здійснення оплати приватизаційними майновими сертифікатами у зв'язку з індексацією основних фондів (додається).

2. Юридичному управлінню забезпечити реєстрацію наведеного Положення в Міністерстві юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду Бондаря О. М.

 

 

Голова Фонду

Ю. Єхануров

 

 

 

 

 
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Фонду державного майна України
від 1 лютого 1995 р. N 93

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
1 лютого 1995 р. за N 30/566

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ ПРИВАТИЗАЦІЙНИМИ МАЙНОВИМИ СЕРТИФІКАТАМИ У ЗВ'ЯЗКУ З ІНДЕКСАЦІЄЮ ОСНОВНИХ ФОНДІВ

1. Це Положення регламентує особливості проведення приватизації підприємств та здійснення оплати приватизаційними майновими сертифікатами при розрахунках за об'єкти приватизації, у зв'язку з проведенням індексації основних фондів у народному господарстві України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 1995 року N 34 "Про проведення індексації основних фондів та визначення розмірів амортизаційних відрахувань на повне їх відновлення у 1995 році".

2. Вважається чинним акт оцінки, розроблений у відповідності до Методики оцінки вартості об'єктів приватизації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1993 року N 717, якщо його затверджено до 1 січня 1995 року.

3. Оцінка об'єктів приватизації після 1 січня 1995 року здійснюється з врахуванням індексації основних фондів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 1995 року N 34. Якщо вартість об'єкта приватизації була визначена без урахування індексації балансової вартості основних фондів станом до 1 січня, то акти оцінки таких об'єктів, в установленому порядку, повинні бути скасовані і строки приватизації цих об'єктів можуть бути продовжені. 

4. У відділеннях Ощадного банку України при видачі готівкового майнового сертифіката або відкритті депозитного рахунку, а також у товариствах покупців та фінансових посередниках при акумулюванні коштів для наступної оплати за придбані об'єкти приватизації збільшення номінальної вартості приватизаційного майнового сертифіката не проводиться.

5. При оплаті за придбані об'єкти приватизації, оцінка вартості яких проведена з урахуванням індексації основних фондів за станом на 1 січня 1995 року, застосовуються приватизаційні майнові сертифікати номінальною вартістю 1050 тис. крб. зі збільшенням її до вартості, яка дорівнює 50 мільйонів крб.

6. При оплаті за придбані об'єкти приватизації, оцінка вартості яких проведена без урахування індексації основних фондів за станом на 1 січня 1995 року, застосовуються приватизаційні майнові сертифікати номінальною вартістю 1050 тис. крб. без її збільшення.

____________ 

Опрос