Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О применении окончательных антидемпинговых мер относительно импорта в Украину меха искусственного и полотна ворсового происхождением из Республики Беларусь

Министерство экономики Украины (2)
Приказ от 10.04.2001 № 76
Утратил силу

Про застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну хутра штучного та полотна ворсового походженням з Республіки Білорусь

Наказ Міністерства економіки України
від 10 квітня 2001 року N 76

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
19 квітня 2001 р. за N 359/5550

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
 від 12 листопада 2014 року N 1323)

На виконання Закону України "Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту" та рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі від 23 лютого 2001 року N АД-15/2001/52-54 "Про застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну хутра штучного та полотна ворсового походженням з Республіки Білорусь" НАКАЗУЮ:

1. Застосувати остаточні антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну:

1.1. Хутра штучного та виробів з нього походженням з Республіки Білорусь, що класифікуються згідно з Державним класифікатором України "Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності" за кодом 4304 (далі - хутро штучне).

1.2. Полотна трикотажного ворсового (уключаючи довговорсові полотна) та полотна махрового походженням з Республіки Білорусь, що класифікуються згідно з Державним класифікатором України "Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності" за кодом 6001 (далі - полотно ворсове).

2. Установити, що:

2.1. Остаточні антидемпінгові заходи застосовуються шляхом справляння митними органами України антидемпінгового мита щодо імпорту в Україну:

хутра штучного в розмірі 179,70 відсотка від митної вартості;

полотна ворсового в розмірі 53,29 відсотка від митної вартості.

2.2. Митна вартість хутра штучного та полотна ворсового розраховується відповідно до базисних умов поставки CIF - кордон України.

2.3. Сплата остаточного антидемпінгового мита здійснюється у готівковій або безготівковій формах.

2.4. Остаточне антидемпінгове мито сплачується незалежно від сплати інших податків і зборів (обов'язкових платежів), у тому числі мита, митних зборів тощо, які справляються при імпорті в Україну товарів.

2.5. 10 кілограмів хутра штучного та (або) полотна ворсового, зазначених у підпунктах 1.1, 1.2 цього наказу, є максимальною партією, яка без сплати остаточного антидемпінгового мита може ввозитись (пересилатись) на митну територію України.

2.6. Застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну хутра штучного та полотна ворсового походженням з Республіки Білорусь не повинно створювати перешкод для здійснення митного оформлення цих товарів.

3. Заборонити ввезення на митну територію України хутра штучного та (або) полотна ворсового без сплати остаточного антидемпінгового мита, за винятком, зазначеним у підпункті 2.5 цього наказу.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства економіки України від 24.10.2000 N 228 "Про застосування попередніх антидемпінгових заходів щодо імпортних поставок хутра штучного та полотна ворсового в Україну походженням з Республіки Білорусь", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 08.11.2000 за N 784/5005.

5. Управлінню торговельних обмежень та недобросовісної конкуренції разом з головним юридичним управлінням забезпечити реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України.

6. Управлінню торговельних обмежень та недобросовісної конкуренції забезпечити доведення цього наказу після його державної реєстрації в Міністерстві юстиції України до відома Державної митної служби України.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Гончарука А. І.

 

Міністр економіки 

В. Роговий 

Опрос