Идет загрузка документа (237 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Свода сведений, являющихся государственной тайной

СБУ
Приказ от 01.03.2001 № 52
Утратил силу

Про затвердження Зводу відомостей, що становлять державну таємницю

Наказ Голови Служби безпеки України
від 1 березня 2001 року N 52

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
22 березня 2001 р. за N 264/5455

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Служби безпеки України
 від 20 листопада 2001 року N 299
,
 від 27 травня 2002 року N 165
,
 від 17 жовтня 2002 року N 357
,
 від 26 березня 2003 року N 113
,
від 30 червня 2003 року N 264
,
 від 16 жовтня 2003 року N 428
,
 від 13 листопада 2003 року N 467
,
 від 29 травня 2004 року N 302
,
 від 2 липня 2004 року N 358

Наказ втратив чинність
 (згідно з наказом Служби безпеки України
 від 12 серпня 2005 року N 440)

Відповідно до статті 12 Закону України "Про державну таємницю", постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 1994 року N 278 "Про затвердження Положення про порядок і механізм формування та опублікування Зводу відомостей, що становлять державну таємницю України" та на підставі рішень державних експертів з питань таємниць НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Звід відомостей, що становлять державну таємницю (додається).

2. Визнати таким, що втратив чинність, Звід відомостей, що становлять державну таємницю України, який затверджений наказом Державного комітету України з питань державних секретів від 31 липня 1995 року N 47 і зареєстрований в Міністерстві юстиції України 3 серпня 1995 року за N 278/814.

 

Голова Служби

В. Радченко

 

ЗВІД
відомостей, що становлять державну таємницю

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Відповідно до Закону України "Про державну таємницю" Звід відомостей, що становлять державну таємницю (далі - ЗВДТ), є єдиною формою реєстрації цих відомостей в Україні. З моменту опублікування ЗВДТ держава забезпечує захист і правову охорону відомостей, які зареєстровані в ньому.

ЗВДТ формується Службою безпеки України на підставі рішень державних експертів з питань таємниць про віднесення інформації до державної таємниці та висновків державних експертів про скасування раніше прийнятих рішень, а у випадках, передбачених статтею 12 Закону України "Про державну таємницю", - на виконання рішень суду.

У разі включення до ЗВДТ інформації, яка не відповідає категоріям і вимогам, передбаченим статтею 8 Закону України "Про державну таємницю", або порушення встановленого порядку віднесення інформації до державної таємниці зацікавлені громадяни та юридичні особи мають право оскаржити відповідні рішення у судовому порядку.

2. Реєстрація відомостей у ЗВДТ є підставою для надання документу, виробу чи іншому матеріальному носію інформації, що містить ці відомості, грифа секретності, який відповідає ступеню секретності, установленому для них у ЗВДТ.

3. Зміни до ЗВДТ публікуються не пізніше трьох місяців з дня одержання Службою безпеки України відповідного рішення чи висновку державного експерта з питань таємниць.

4. Підтримання тексту ЗВДТ у контрольному стані в органах державної влади здійснюють режимно-секретні підрозділи на підставі повідомлень Служби безпеки України, які зазначаються у листі змін до ЗВДТ.

5. Наведені у ЗВДТ терміни та поняття використовуються у такому значенні:

Автомобільні шляхи спеціального призначення - це під'їзди до військових та інших режимних об'єктів, великих залізничних вузлів, станцій, переправ, морських та річкових портів, а також автомобільні дороги оборонного значення.

Боєприпаси - боєприпаси артилерійські та стрілецькі, бомби авіаційні та їх складові одиниці, гранати, бойові частини, боєголовки та вибухові компоненти керованих (некерованих) ракет та снарядів, міни наземні та фугаси, міни морські та їх компоненти, торпеди та їх компоненти, бомби глибинні та їх компоненти, військова піротехніка, пристрої підривні, речовини вибухові та порохи, піропатрони та пристосування приводні та їх складові одиниці, інструменти та обладнання спеціальні для знешкодження наземних та підводних боєприпасів, капсулі, підривники, вибухові компоненти та інше приладдя для боєприпасів, спеціальне обладнання для експлуатації та обслуговування боєприпасів.

Великі залізничні вузли, станції, переправи, морські і річкові порти: великі залізничні вузли - місця пересічень або злиття не менше трьох залізничних напрямків, до складу яких входять залізничні станції (сортувальні, пасажирські, вантажні), з'єднувальні колії, шляхопровідні розв'язки; станції - роздільні пункти з колійним розвитком, що дозволяє проводити операції з приймання, відправлення, схрещення й обгону поїздів; операції з приймання, видавання вантажів та обслуговування пасажирів; морські і річкові порти - це підприємства, призначені для обслуговування суден, пасажирів і вантажів на відведених порту території та акваторії, а також перевезення вантажів і пасажирів на суднах, що належать порту (чинним законодавством розподіл портів на великі, середні, малі тощо не передбачений).

Військова техніка:

літаки та гелікоптери бойові, учбово-бойові, спеціальні військові, транспортні, апарати літальні безпілотні, складові одиниці літальних апаратів, пристрої та агрегати авіаційні, обладнання для забезпечення зльоту, посадки та технічного обслуговування літальних апаратів;

бойові кораблі та катери, кораблі спеціального призначення, судна та катери забезпечення і спеціальні, апарати глибоководні;

машини бойові колісні, машини військові спеціальні колісні, машини бойові гусеничні, спеціальне приладдя озброєння бойової колісно-гусеничної техніки;

спеціальна техніка телефонного, телеграфного зв'язку та передачі даних, їх складові частини; технічні засоби захисту апаратури, ліній і каналів зв'язку та їх складові одиниці, апаратура шифрувальна та її складові частини, спеціальна техніка факсимільного зв'язку, техніка спеціального радіозв'язку, апаратура радіонавігаційних систем, спеціальна апаратура для запису (відеозапису) та відтворення звуку (відеосигналів), обладнання радіолокаційне, гідролокаційне, техніка протидії радіоелектронним, інфрачервоним, оптичним, гідроакустичним засобам виявлення цілей, засобам зв'язку, радіорозвідки противника, технічного захисту інформації та комплексного технічного контролю;

спеціальне обладнання для автоматизованої (автоматичної) обробки даних військового призначення, програмне забезпечення.

Військові об'єкти - бойові позиції військ, пункти управління, полігони, вузли зв'язку, радіотехнічні системи, бази, склади, об'єкти життєзабезпечення військ.

Гідрометеорологічне забезпечення - комплекс взаємопов'язаних заходів та робіт, які виконуються штатними гідрометеорологічними підрозділами з метою об'єктивної оцінки та урахування гідрометеорологічних умов під час планування та проведення заходів бойової підготовки, використання гідрометеорологічних даних для ефективного застосування зброї і бойової техніки, проведення заходів щодо захисту військ (сил) і об'єктів від зброї масового ураження, наслідків руйнування радіаційно-хімічних та біологічно небезпечних об'єктів та стихійних лих.

Державне розпізнавання об'єктів в Україні - визначення належності виявлених об'єктів за принципом "свій-чужий" з використанням технічних засобів та візуально.

Державний резерв нафти, газу і нафтопродуктів - є особливим державним запасом нафти, газу і нафтопродуктів, призначеним для використання з метою і в порядку, передбачених Законом України "Про державний матеріальний резерв", для забезпечення стратегічних потреб держави. У складі державного резерву створюється незнижуваний запас матеріальних цінностей (постійно підтримуваний обсяг і їх зберігання), у тому числі палива.

Джерела водозабезпечення - діючі та резервні (законсервовані) водозабори з артезіанських свердловин або з відкритих водоймищ (рік), які призначені для забезпечення подавання води до комунальних водоводів.

Дислокація - місце звичайного розташування мирного часу військових частин, установ та закладів із зазначенням точних географічних найменувань та/або координат.

Комплектуючий виріб - виріб, який являє собою деталь (складову одиницю) або їх сукупність, має конструктивну цілісність, призначений для застосування у складі виробу військової техніки, не виконує без сполуки з іншими деталями (складовими одиницями) самостійної цільової функції, не зазнає ніяких змін у процесі розробки виробів, у яких його застосовують, розроблений не для конкретних виробів військової техніки та такий, що виробляється за самостійними комплектами конструкторської та технологічної документації.

Озброєння - озброєння стрілецьке та артилерійське, системи (комплекси) ракетні і ракетно-космічні, керовані (некеровані) ракети та їх складові частини, комплекси (установки) для їх запуску та складові одиниці до них, засоби керування зброєю (вогнем), системи дистанційного керування ракетами, обладнання для транспортування і обслуговування ракет, апарати торпедні та бомбомети для глибинних бомб.

Окрема адміністративна територія - Автономна Республіка Крим, області, райони, міста, райони в містах з населенням більше 1 млн. осіб.

Оперативне маскування - це комплекс заходів, які організовуються та проводяться з метою підвищення живучості військ під час підготовки і в ході операцій (бойових дій) Збройних Сил України за рахунок створення умов, спрямованих на обманювання противника, приховування від нього складу, розташування та стану угруповання своїх військ (сил), задуму майбутніх дій для досягнення раптовості дій.

Пропускна спроможність автомобільних шляхів - це показник, який характеризує кількість автомобілів за одиницю часу (годину, добу), яку здатна пропустити автомобільна дорога залежно від швидкості руху транспорту, стану покриття і характеристики геометричних елементів дороги, рухомого складу.

Пропускна спроможність залізниць - зведені дані з наявної пропускної спроможності усіх дільниць, які входять до складу залізниці, за елементами (перегони, станції, пристрої електропостачання на електрифікованих лініях, пристрої водопостачання, деповські та екіпірувальні пристрої).

Система забезпечення безпеки перевезень - комплекс організаційних і технічних заходів, спрямованих на забезпечення безаварійної роботи та утримання в постійній справності споруд, колій, рухомого складу, обладнання, механізмів та пристроїв, а також на забезпечення безпеки руху, збереження здоров'я людини, майна і навколишнього середовища.

Система (схема трас) зовнішнього постачання електричної і теплової енергії - графічне зображення на папері або електронному носії інформації мереж зовнішнього постачання електричної і теплової енергії підприємствам, які виробляють озброєння, боєприпаси, військову техніку, спеціальні комплектуючі вироби до них (далі - мереж), у вигляді ліній із зазначеними на них напрямками розміщення мереж відносно частин світу, населених пунктів, технологічних об'єктів, що належать до структури мереж, нанесених на топографічну основу в масштабі 1:10000 та крупніших масштабів у будь-якій системі координат, а також на картах всіх масштабів при наявності елементів орієнтування системи координат 1942 року та їх зв'язку з іншими системами координат.

Система навігації - комплекс наземних (космічних) та бортових засобів, за допомогою яких забезпечується визначення місцезнаходження рухомих об'єктів у єдиному координатно-часовому просторі.

Система посадки - комплекс наземного та бортового обладнання, який забезпечує управління повітряним судном у районі аеродрому.

Система управління повітряним рухом - комплекс узгоджених заходів і дій органів управління авіацією (командних та диспетчерських пунктів, центрів обслуговування повітряного руху) із застосуванням засобів управління і контролю з розподілу повітряного простору для організації і забезпечення планового та координованого переміщення повітряних суден у повітряному просторі.

Спеціальні війська - війська, що призначені для забезпечення бойової діяльності Збройних Сил України і вирішення властивих їм спеціальних завдань. Вони включають: з'єднання і військові частини розвідки, війська зв'язку, радіоелектронної боротьби, інженерні війська, війська радіолокаційного, хімічного і біологічного захисту, залізничні війська, топогеодезичні, гідрографічні, гідрометеорологічні (метеорологічні) частини.

Стале (стійке) функціонування галузі національної економіки, господарств області - спроможність виробляти продукцію в установлених номенклатурі та обсягах (або виконувати свої функції) в умовах особливого періоду.

Стратегічне розгортання - це форма стратегічних дій Збройних Сил України, яка є комплексом заходів щодо їх переведення з мирного на воєнний стан, створення угруповань Збройних Сил для організованого вступу в війну і проведення перших операцій.

Схема водозабезпечення - місця розташування, із зазначенням координат у державній системі координат, джерел водозабезпечення, водопровідних очисних станцій та місць приєднання до комунальних водоводів і об'єктів промисловості.

Схема газопроводу - графічне зображення на папері або електронному носії інформації (ЕНІ) газопроводу у вигляді ліній із зазначенням на них напрямків розміщення труб газопроводу стосовно частин світу, населених пунктів, із зазначенням газоперекачувальних станцій та інших технологічних об'єктів, що належать до структури газопроводу, нанесене на топографічну основу у масштабі 1:10000 та крупніших масштабів у будь-якій системі координат, а також на картах всіх масштабів, при наявності елементів орієнтування системи координат 1942 року та її зв'язку з іншими системами координат.

Схеми діючих і резервних джерел енергопостачання залізниць - принципові схеми первинних кіл системи електропостачання залізниць, які відображають функціональну залежність і послідовність роботи окремих пристроїв електропостачання, їх кількість, типи, номінальні значення потужності струму, напруги, тип і поперечний переріз проводів лінії.

Технічне прикриття - комплекс інженерно-технічних та організаційних заходів, що здійснюються для забезпечення безперебійної та стабільної роботи підприємств галузей національної економіки в особливий період і на випадок стихійного лиха, аварій та катастроф у мирний час.

(розділ доповнено пунктом 5 згідно з наказом
 Служби безпеки України від 02.07.2004 р. N 358)

 

ВІДОМОСТІ,
ЩО СТАНОВЛЯТЬ ДЕРЖАВНУ ТАЄМНИЦЮ

Номер
статті
ЗВДТ

Зміст відомостей, що становлять державну таємницю 

Ступінь секрет-
ності

Строк дії рішення про віднесення інформації до державної таємниці (у роках)

Реєстраційний номер і дата рішення державного експерта з питань таємниць

1

2

3

4

5

1. Сфера оборони

1.1

Відомості про зміст оперативних планів та документів бойового управління щодо: 

 

 

 

1.1.1

Збройних Сил України, виду, спеціальних військ, роду військ, оперативного командування Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України 

ОВ*

30 

12/134-Р від 11.04.95
12/162-Р від 11.04.95
12/216-Р від 20.04.95
12/269-Р від 05.05.95

1.1.2

корпусу, морського району, ескадри Збройних Сил України, напряму Державної прикордонної служби України, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України

ЦТ**

10 

33-Р від 09.06.2000
52-Р від 30.06.2000
86-Р від 19.09.2000

1.1.3

дивізії (управління територіального командування), бригади, полку, окремого батальйону Збройних Сил України та внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України 

Т***

13-Р від 09.06.2000
86-Р від 19.09.2000

1.2

Відомості про зміст оперативних та організаційних директив, бойових наказів, розпоряджень, оперативних (бойових) завдань, донесень та зведень про хід та результати бойового застосування військ (сил) і стан їх всебічного забезпечення щодо:

  

  

  

1.2.1

Збройних Сил України, виду, оперативного командування Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України 

ОВ 

30 

12/139-Р від 11.04.95
12/169-Р від 11.04.95
12/272-Р від 05.05.95

1.2.2

роду військ та спеціальних військ, корпусу, морського району, ескадри Збройних Сил України, напряму Державної прикордонної служби України, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України

ЦТ 

10 

33-Р від 09.06.2000
87-Р від 19.09.2000 

1.2.3

дивізії (управління територіального командування), бригади, полку, окремого батальйону, зони (району) Збройних Сил України та внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України 

Т 

14-Р від 09.06.2000
87-Р від 19.09.2000 

1.3

Відомості про систему, нормативи та заходи приведення військ (сил) у готовність, а також про підготовку їх до виконання оперативних (бойових) завдань: 

  

  

  

1.3.1

у Збройних Силах України, виді, роді військ та спеціальних військах, оперативному командуванні, корпусі, морському районі, ескадрі Збройних Сил України, Державній прикордонній службі України, напрямах Державної прикордонної служби України, внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ України, Службі безпеки України, Центральному управлінні Служби безпеки України  

ЦТ 

10 

33-Р від 09.06.2000
88-Р від 19.09.2000 12/135-Р від 11.04.95
12/164-Р від 11.04.95
12/165-Р від 11.04.95
12/217-Р від 20.04.95
12/270-Р від 05.05.95
220-Р від 05.10.2001

1.3.2 

у дивізії, бригаді, полку, окремому батальйоні Збройних Сил України, Управлінні державної охорони України, управлінні територіального командування, бригаді, полку, окремому батальйоні внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, органі, підрозділі, навчальному закладі та військовій частині Служби безпеки України  

Т 

15-Р від 09.06.2000
52-Р від 30.06.2000
88-Р від 19.09.2000
221-Р від 05.10.2001  

1.4 

Відомості про систему бойового чергування: 

  

  

  

1.4.1 

у Збройних Силах України, виді Збройних Сил України 

ЦТ 

10 

12/137-Р від 11.04.95

1.4.2 

у роді військ та спеціальних військах, оперативному командуванні, корпусі, морському районі, ескадрі, дивізії, бригаді, полку, окремому батальйоні Збройних Сил України 

Т 

16-Р від 09.06.2000

1.5 

Відомості про стратегічне розгортання (переведення з мирного на воєнний стан, оперативне розгортання, перегрупування, створення стратегічних резервів військ /сил/) щодо: 

  

  

  

1.5.1 

Збройних Сил України, виду, роду військ та спеціальних військ, оперативного командування Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України 

ОВ 

30 

12/136-Р від 11.04.95
12/166-Р від 11.04.95
12/271-Р від 05.05.95
12/56-Р від 11.04.95

1.5.2 

корпусу, морського району, ескадри Збройних Сил України, напрямів Державної прикордонної служби України, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України 

ЦТ 

10 

33-Р від 09.06.2000 89-Р від 19.09.2000 

1.5.3 

дивізії, бригади, полку, окремого батальйону Збройних Сил України, Управління державної охорони України, управління територіального командування, бригади, полку, окремого батальйону внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України 

Т 

17-Р від 09.06.2000 52-Р від 30.06.2000 89-Р від 19.09.2000 

1.6 

Зведені відомості про характеристики головної смуги оборони, корпусного оборонного рубежу, оборонного рубежу оперативного командування і стратегічних оборонних рубежів та окремих районів щодо: 

  

  

  

1.6.1 

Збройних Сил України, видів, оперативних командувань Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України 

ОВ 

30 

12/142-Р від 11.04.95
18-Р від 09.06.2000
36-Р від 09.06.2000

1.6.2 

корпусу, морського району Збройних Сил України, напряму Державної прикордонної служби 

ЦТ 

10 

36-Р від 09.06.2000 

1.6.3 

дивізії, бригади, полку, окремого батальйону Збройних Сил України 

Т 

18-Р від 09.06.2000 

1.7 

Відомості про заходи оперативного маскування військ (сил) в умовах мирного часу та в особливий період: 

  

  

  

1.7.1 

у Збройних Силах України 

ОВ 

30 

12/138-Р від 11.04.95

1.7.2 

у виді, роді військ та спеціальних військах, оперативному командуванні, корпусі, морському районі, ескадрі Збройних Сил України, Державній прикордонній службі України 

ЦТ 

10 

37-Р від 14.07.2000 

1.7.3 

у дивізії, бригаді, полку, окремому батальйоні Збройних Сил України 

Т 

19-Р від 09.06.2000 

1.8 

Зведені відомості про зміст мобілізаційних завдань, оперативно-мобілізаційних заходів, кількість військових формувань, призначених для розгортання відповідно до мобілізаційного плану, їх дислокацію, чисельність особового складу, результати роботи з мобілізації військ у державі, у Збройних Силах України, Службі безпеки України, виду, роді військ, оперативному командуванні Збройних Сил України

ОВ 

30 

12/65-Р від 11.04.95 12/70-Р від 11.04.95 12/75-Р від 11.04.95 12/151-Р від 11.04.95
12/174-Р від 11.04.95
12/175-Р від 11.04.95
12/222-Р від 20.04.95
12/275-Р від 05.05.95
12/277-Р від 05.05.95
45-Р від 29.05.2000

1.8.1 

Ті самі відомості щодо Державної прикордонної служби України, органу і військової частини Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, Державного департаменту України з питань виконання покарань, Цивільної оборони України, Управління державної охорони України 

ЦТ 

10 

52-Р від 30.06.2000
90-Р від 19.09.2000
211-Р від 04.01.2001

1.8.2 

Ті самі відомості щодо корпусу, морського району, ескадри, дивізії Збройних Сил України, напряму Державної прикордонної служби України, управління територіального командування, бригади, полку, окремого батальйону внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, головного управління, управління, військового формування Міністерства внутрішніх справ України, органу й установи кримінально-виконавчої системи 

Т 

35-Р від 09.06.2000
90-Р від 19.09.2000
211-Р від 04.01.2001

1.9 

Зведені відомості про номенклатуру, потребу, наявність, місця зберігання основних видів нетаємного озброєння, військової техніки та матеріальних засобів, що необхідні для забезпечення мобілізаційного розгортання військ:

  

  

  

1.9.1 

у цілому в Збройних Силах України

ОВ

30

136-Р від 10.11.2000

1.9.2 

ті самі відомості щодо виду, роду військ та спеціальних військ, оперативного командування Збройних Сил України, інших військових формувань держави, Державної прикордонної служби України, Міністерства внутрішніх справ України, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України за кожним з показників, Державного департаменту України з питань виконання покарань 

ЦТ

10

91-Р від 19.09.2000
136-Р від 10.11.2000
211-Р від 04.01.2001

1.9.3 

ті самі відомості щодо корпусу, дивізії, бригади, полку, окремого батальйону, установи та закладу Збройних Сил України, Управління державної охорони України, управління територіального командування, бригади, полку, окремого батальйону внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України за кожним з показників, органу і установи кримінально-виконавчої системи 

Т 

52-Р від 30.06.2000
91-Р від 19.09.2000
136-Р від 10.11.2000
211-Р від 04.01.2001

1.10 

Відомості про організацію оповіщення та управління мобілізацією, переведення центральних органів виконавчої влади на воєнний стан щодо: 

  

  

  

1.10.1 

Збройних Сил України, виду, роду військ, оперативного командування Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, Державного департаменту України з питань виконання покарань, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України 

ЦТ 

10 

12/147 Р від 11.04.95
12/148-Р від 11.04.95
12/172-Р від 11.04.95
12/173-Р від 11.04.95
12/221-Р від 20.04.95
92-Р від 19.09.2000
45-Р від 29.05.2000
211-Р від 04.01.2001

1.10.2 

корпусу, морського району, ескадри, дивізії Збройних Сил України, Управління державної охорони України, головного управління, управління Міністерства внутрішніх справ України, управління територіального командування, бригади, полку, окремого батальйону внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, органу і установи кримінально-виконавчої системи

Т 

12/274-Р від 05.05.95
34-Р від 09.06.2000
52-Р від 30.06.2000
92-Р від 19.09.2000
211-Р від 04.01.2001

1.11 

Відомості, що розкривають результати бойової та оперативної підготовки військ (сил):

  

  

 

1.11.1 

у Збройних Силах України, видах Збройних Сил України 

ЦТ 

10 

12/143-Р від 11.04.95
12/278-Р від 05.05.95

1.11.2 

у спеціальних військах, оперативному командуванні, корпусі, морському районі, ескадрі, дивізії, бригаді, полку, окремому батальйоні Збройних Сил України, Державній прикордонній службі України, у внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ України, управлінні територіального командування, бригаді, полку, окремому батальйоні внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України 

Т 

20-Р від 09.06.2000
38-Р від 14.07.2000
93-Р від 19.09.2000

1.12 

Відомості про зміст закритих навчальних програм у вищих військових навчальних закладах Збройних Сил України 

Т 

1-Р від 06.06.2000

1.13 

Зведені відомості про рівні розвіддоступності військових об'єктів, зразків озброєння і військової техніки, органів державної влади та режимних об'єктів, підприємств, установ та організацій засобам технічних розвідок 

ЦТ 

10 

174-Р від 27.11.2000

1.13.1 

Ті самі відомості щодо окремого військового об'єкта, зразка озброєння і військової техніки, органу державної влади, режимного об'єкта, підприємства, установи та організації 

Т 

57-Р від 18.08.2000
175-Р від 27.11.2000

1.14 

Зведені відомості про військові об'єкти, зразки озброєння і військової техніки, органи державної влади і режимні об'єкти, підприємства, установи та організації, що підлягають захисту від засобів технічних розвідок 

Т 

57-Р від 18.08.2000
176-Р від 27.11.2000

1.15 

Зведені відомості про зміст заходів щодо комплексу технічного захисту інформації від засобів технічних розвідок, безпеки зв'язку та несанкціонованого доступу на військові об'єкти, до зразків озброєння та військової техніки, в автоматизованих інформаційних системах, в органах державної влади, на режимних об'єктах, на підприємствах, в установах та організаціях 

ЦТ 

10 

177-Р від 27.11.2000
272-Р від 22.04.2004

1.15.1 

Ті самі відомості щодо окремого військового об'єкта, зразка озброєння та військової техніки, органу державної влади, режимного об'єкта, підприємства, установи, організації, інформаційної системи 

Т 

57-Р від 18.08.2000
178-Р від 27.11.2000

1.15.2 

Відомості щодо комплексу технічного захисту інформації на об'єкті, якому встановлено першу категорію режиму секретності 

ЦТ 

10 

273-Р від 22.04.2004 

1.15.3 

Відомості щодо організації технічного захисту інформації на об'єктах інформаційної діяльності, де циркулює інформація, що становить державну таємницю 

Т 

274-Р від 22.04.2004 

1.15.4 

Відомості щодо результатів інструментальних перевірок захищеності об'єкта інформаційної діяльності, де циркулює інформація, що становить державну таємницю 

Т 

275-Р від 22.04.2004 

1.16 

Відомості про норми технічного захисту інформації, віднесеної до державної таємниці: 

  

  

 

1.16.1 

в інформаційних системах урядового та спеціальних видів зв'язку України, про методи і засоби контролю за ефективністю захисту в цих системах, наукові дослідження в цій галузі 

ЦТ 

10 

181-Р від 27.11.2000
180-Р від 27.11.2000
276-Р від 22.04.2004

1.16.2 

ті самі відомості щодо інших інформаційних та телекомунікаційних систем 

Т 

57-Р від 18.08.2000
179-Р від 27.11.2000

1.17 

Відомості щодо характеристик засобів протидії технічним розвідкам

Т 

57-Р від 18.08.2000
277-Р від 22.04.2004

1.18 

Зведені відомості про зміст заходів і застосування засобів радіоелектронної боротьби під час ведення бойових дій: 

  

  

  

1.18.1 

у Збройних Силах України, виді, роді військ Збройних Сил України, в оперативному напрямку 

ЦТ 

10 

12/23-Р від 30.03.95

1.18.2 

у корпусі, морському районі, ескадрі, дивізії, бригаді, полку, окремому батальйоні Збройних Сил України 

Т 

57-Р від 18.08.2000

1.18.3 

ті самі відомості під час проведення військових навчань 

Т 

57-Р від 18.08.2000

1.19 

Відомості про стійкість існуючих радіоелектронних засобів до роботи в умовах радіозавад, зайнятість радіочастотного спектра радіоелектронними засобами, обмеження в режимах роботи радіоелектронних засобів для захисту від технічних розвідок та протирадіолокаційних ракет 

Т 

57-Р від 18.08.2000
182-Р від 27.11.2000

1.20 

Відомості про гідроакустичні характеристики сигналів кораблів і підводних човнів, їх озброєння, методи та засоби, що використовуються для виявлення підводних човнів 

ЦТ 

10 

12/249-Р від 05.05.95

1.21 

Відомості про координати запасних позицій, місткість запасних аеродромів, забезпеченість їх паливом, озброєнням, засобами матеріально-технічного, інженерного, навігаційного, радіолокаційного забезпечення 

ЦТ 

10 

12/319-Р від 20.06.95

1.22 

Відомості про нові зразки озброєння та військової техніки (під новим зразком озброєння та військової техніки маються на увазі зразки, які перебувають на стадії розробки): тактико-технічне завдання на створення зразка, результати випробувань зразка, запланована кількість одиниць зразка для постачання на озброєння

ЦТ 

10 

12/192-Р від 20.04.95
12/203-Р від 20.04.95
12/22-Р від 30.03.95

1.23

Відомості про бойові можливості окремих зразків озброєння і військової техніки, які перебувають в експлуатації у військах
Примітка.
Ступені секретності зразків озброєння і військової техніки можуть бути знижені або ці зразки можуть бути розсекречені за висновками державних експертів з питань таємниць залежно від терміну їх експлуатації у військах, наявності факту експорту 

ЦТ 

10 

12/11-Р від 30.03.95
12/205-Р від 20.04.95

1.24

Відомості про нові технічні рішення у створенні зразків озброєння та військової техніки: 
систем навігації, управління зброєю, передавання інформації, радіолокації, у тому числі: 
про використання електромагнітного випромінювання об'єктів, міліметрового і субміліметрового діапазонів;
про підвищення завадозахищеності, можливостей виявлення малорозмірних цілей на фоні рельєфу місцевості, моря, метеоутворень;
про застосування нових високоефективних приладів генерування, посилення і обробки радіо-, радіотехнічних сейсмічних і гідроакустичних сигналів;
про використання високопотужних оптичних квантових і магнітогідродинамічних генераторів, засобів автоматизованого збирання і обробки інформації 

ЦТ 

10 

12/194-Р від 20.04.95
12/209-Р від 20.04.95

1.25 

Відомості про результати наукових досліджень та розробок щодо створення комплектуювальних виробів для озброєння і військової техніки, якщо вони розкривають їх призначення за характеристиками

Т 

4-Р від 06.06.2000
75-Р від 29.09.2000

1.26 

Відомості про заходи щодо організації і здійснення державного розпізнавання об'єктів в Україні

Т 

12/1-Р від 28.01.97
243-Р від 24.06.2003

1.27 

Відомості про характеристики спеціальних засобів вимірювань, які застосовуються у виготовленні, випробуванні та експлуатації зразків озброєння та військової техніки, якщо вони розкривають через характеристику зразків їх призначення 

Т 

4-Р від 06.06.2000
10-Р від 06.06.2000

1.28 

Зведені відомості про науково-методичне забезпечення, розробку, ведення та зміст державних класифікаторів у частині озброєння та військової техніки 

Т 

12-Р від 09.06.2000

1.29 

Зведені відомості про розділи, класи, групи та найменування стандартів на військову техніку, віднесену до державної таємниці, а також відомості про зміст нормативної документації зі стандартизації озброєння та військової техніки 

Т 

4-Р від 06.06.2000
11-Р від 06.06.2000 

1.30 

Зведені відомості про кооперацію розробників та виробників озброєння і військової техніки 

Т 

4-Р від 06.06.2000

1.31 

Відомості про нові технології створення та модернізації зразків озброєння та військової техніки, що спрямовані на поліпшення їх конструктивних і експлуатаційних характеристик, збільшення ресурсу, надійності, зменшення вразливості, ефективної площі розсіювання 

Т 

76-Р від 20.09.2000

1.32 

Відомості про рецептуру або технологію виробництва матеріалів військового призначення:

  

  

  

1.32.1 

об'ємно-детонаційних сумішей, вибухових речовин, відбивальних та поглинальних покрить, що працюють у радіо-, інфрачервоному й оптичному діапазонах 

ЦТ 

10 

12/200-Р від 20.04.95

1.32.2 

напівпровідникових, діелектричних, жаро- та ерозійностійких, теплоізоляційних, теплозахисних композиційних матеріалів, а також виготовлення методом порошкової металургії виробів із тугоплавких матеріалів, жароміцних сплавів, сплавів на основі інтерметалевих з'єднань, демпфувальних матеріалів 

Т 

77-Р від 20.09.2000

1.33 

Відомості про технології подвійного призначення, що мають перевагу порівняно з кращими зарубіжними аналогами, якщо вони дають можливість відтворення цих технологій 

Т 

74-Р від 20.09.2000

1.34 

Відомості про мету, напрями, науково-технічні ідеї та можливість застосування (реалізації) фундаментальних та пошукових прикладних наукових досліджень в інтересах оборони України 

ЦТ 

10 

12/190-Р від 20.04.95
12/210-Р від 20.04.95

1.35 

Зведені відомості про досягнення науки і техніки (відкриття, винаходи, науково-технічні рішення), які можуть бути використані для потреб оборони і мають принципове значення для розробки нових видів озброєння та військової техніки: 

  

  

  

1.35.1 

у цілому в Україні, центральному органі виконавчої влади 

ОВ 

30 

12/199-Р від 20.04.95
12/208-Р від 20.04.95

1.35.2 

ті самі відомості про окремі досягнення науки і техніки 

ЦТ 

10 

12/199-Р від 20.04.95
12/208-Р від 20.04.95

1.35.3 

ті самі зведені відомості про досягнення науки і техніки, які дають змогу вдосконалювати озброєння та військову техніку 

ЦТ 

10 

12/199-Р від 20.04.95
12/208-Р від 20.04.95

1.36 

Відомості про результати науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт, пов'язаних із розвитком Збройних Сил України, їх підготовкою, застосуванням і забезпеченням при виконанні бойових завдань, використанням перспективних систем, зразків озброєння і військової техніки щодо: 

  

  

  

1.36.1 

Збройних Сил України в цілому, виду, роду військ, спеціальних військ Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України 

ЦТ 

10 

5-Р від 06.06.2000

1.36.2 

з'єднань військових частин та підрозділів Збройних Сил України, напряму Державної прикордонної служби України 

Т 

35-Р від 09.06.2000

1.37 

Зведені відомості про довгострокові прогнози розвитку виробництва зразків озброєння і військової техніки:  

  

  

  

1.37.1 

у цілому в Україні, центральному органі виконавчої влади 

ЦТ 

10 

12/349-Р від 05.02.96
12/348-Р від 05.02.96

1.37.2 

на підприємстві, в організації, установі 

Т 

4-Р від 06.06.2000
78-Р від 20.09.2000 

1.38 

Відомості про дослідження в галузі систем супутникового зв'язку та дистанційного зондування Землі в інтересах оборони України 

ЦТ 

10 

12/42-Р від 30.03.95
12/333-Р від 28.06.95

1.39 

Зведені відомості, що розкривають дислокацію, систему охорони та оборони, дійсні найменування, організаційно-штатну структуру, чисельність особового складу військових частин та установ мирного часу, які не підлягають розголошенню згідно з міжнародними зобов'язаннями України: 

  

  

  

1.39.1 

у Збройних Силах України 

ЦТ 

10 

135-Р від 10.11.2000

1.39.2 

ті самі відомості щодо виду, оперативного командування, об'єднання, з'єднання, полку, окремого батальйону Збройних Сил України та прирівняних до них

Т 

135-Р від 10.11.2000

1.40 

Зведені відомості про систему фізичного захисту ядерних установок, ядерних матеріалів, об'єктів поводження з радіоактивними відходами, іншими джерелами іонізуючого випромінювання: 

  

  

  

1.40.1 

у цілому в Україні, центральному органі виконавчої влади 

ЦТ 

10 

123-Р від 13.10.2000

1.40.2 

ті самі відомості в підприємстві, установі, організації 

Т 

123-Р від 13.10.2000

1.41 

Зведені відомості про дислокацію, систему охорони та виробничі потужності арсеналів, баз, складів озброєння, військової та спеціальної техніки або військових частин та підприємств, призначених для ремонту озброєння і військової техніки 

Т 

94-Р від 19.09.2000
206-Р від 27.11.2000

1.42 

Відомості про заходи, які плануються або провадяться для захисту від зброї масового ураження:

  

  

 

1.42.1 

у Збройних Силах України, виді, роді військ, оперативному командуванні Збройних Сил України, Державній прикордонній службі України 

ЦТ 

10 

12/224-Р від 20.04.95
12/317-Р від 20.06.95

1.42.2 

у Службі безпеки України, корпусі, морському районі, ескадрі, дивізії, бригаді, полку Збройних Сил України, у Міністерстві внутрішніх справ України, головному управлінні, управлінні Міністерства внутрішніх справ України, управлінні територіального командування, окремому батальйоні внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, Державному департаменті України з питань виконання покарань, органі і установі кримінально-виконавчої системи, напрямі Державної прикордонної служби України, Управлінні державної охорони України 

Т 

2-Р від 06.06.2000
35-Р від 09.06.2000
52-Р від 30.06.2000
95-Р від 19.09.2000
203-Р від 27.11.2000
211-Р від 04.01.2001
271-Р від 15.04.2004

1.43 

Відомості про дислокацію (координати), систему охорони та захисту командних пунктів, пунктів управління (діючих, запасних):

  

  

  

1.43.1 

у Збройних Силах України, виді, оперативному командуванні, корпусі, морському районі, ескадрі Збройних Сил України, Державній прикордонній службі України, Міністерстві внутрішніх справ України, внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ України 

ЦТ 

10 

96-Р від 19.09.2000 

1.43.2 

у дивізії, бригаді, полку Збройних Сил України, напрямі Державної прикордонної служби України, Управлінні державної охорони України, головному управлінні, управлінні Міністерства внутрішніх справ України, управлінні територіального командування, бригаді, полку, окремому батальйоні внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України 

Т 

3-Р від 06.06.2000
35-Р від 09.06.2000
52-Р від 30.06.2000
96-Р від 19.09.2000

1.44 

Зведені відомості щодо Цивільної оборони України про дислокацію та характеристики запасних пунктів управління, номенклатуру і обсяг мобілізаційних запасів матеріально-технічних засобів та продовольства, місцезнаходження складів і баз їх зберігання 

ЦТ 

10 

12/55-Р від 11.04.95

1.45 

Відомості про організацію оповіщення та управління за умов переведення системи Цивільної оборони України з мирного на воєнний стан, а також у разі її переведення з режиму постійного функціонування в режим роботи при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру загальнодержавного рівня 

Т 

115-Р від 27.09.2000

1.46 

Виключено 

 

 

 

1.47 

Відомості про спеціальні формування центральних органів виконавчої влади, що передаються Збройним Силам України в умовах воєнного стану, їх кількість та готовність: 

  

  

  

1.47.1 

у цілому в Україні 

ЦТ 

10 

12/128-Р від 11.04.95

1.47.2 

у центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній державній адміністрації 

Т 

61-Р від 20.07.2000

1.48 

Зведені відомості про заходи і стан підготовки Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, Державної прикордонної служби України, Управління державної охорони України до виконання завдань територіальної оборони 

ЦТ 

10 

12/53-Р від 11.04.95
39-Р від 14.07.2000
287-Р від 24.05.2004

1.49 

Відомості, що розкривають схеми та джерела водозабезпечення, заходи їх охорони: 

  

  

  

1.49.1 

у містах з населенням понад 500 тисяч осіб 

ЦТ 

10 

218-Р від 31.01.2001

1.49.2 

у містах з населенням 100 - 500 тисяч осіб, а також на залізничних вузлах згідно з переліком Міністерства транспорту України 

Т 

218-Р від 31.01.2001

1.50 

Відомості про зміст плану перевезень населення, об'єктів оборонних галузей у разі евакуації (маршрути, строки та місця зосередження) 

Т 

137-Р від 10.11.2000

1.51 

Зведені відомості про особливо важливі та важливі об'єкти, які беруться під військову і воєнізовану пожежну охорону в умовах воєнного стану: 

  

  

 

1.51.1 

у Міністерстві внутрішніх справ України, внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ України 

ЦТ 

10 

12/286-Р від 05.05.95
97-Р від 19.09.2000

1.51.2 

у головному управлінні, управлінні Міністерства внутрішніх справ України 

Т 

97-Р від 19.09.2000

1.52 

Відомості про систему гідрометеорологічного забезпечення бойових дій, бойової служби, військових навчань, маневрів 

Т 

22-Р від 09.06.2000

1.53 

Відомості про результати роботи щодо створення й уточнення державної системи координат і геодезичних параметрів 

Т 

117-Р від 03.10.2000

1.54 

Відомості про точні значення всіх параметрів еліпсоїда Красовського, гравітаційного поля Землі, елементів орієнтування системи координат 1942 року та її зв'язку з іншими системами координат 

Т 

118-Р від 03.10.2000

1.55 

Відомості про розробку і застосування національних космічних топогеодезичних засобів для топогеодезичного забезпечення Збройних Сил України

Т 

5

48-Р від 20.07.2000
167-Р від 21.11.2000

1.56 

Відомості, що містять матеріали зйомок території України, які виконані з авіаційних носіїв за допомогою фото-, телевізійної, інфрачервоної, мікрохвильової, радіолокаційної та іншої апаратури, з роздільною здатністю на місцевості точніше 1 м, а також з роздільною здатністю до 10 м, які містять зображення режимних об'єктів 

Т 

239-Р від 26.02.2003

1.57 

Координати астрономічних, гравіметричних, геодезичних пунктів та режимних об'єктів на території України, які визначені з точністю 20 м і точніше в будь-якій системі координат, крім умовної та місцевої 

Т 

120-Р від 03.10.2000
167-Р від 21.11.2000

1.58 

Геодезичні дані, топографічні і картографічні матеріали, що характеризують рельєф поверхні Землі на території України за висотою 10 метрів і точніше
Примітка до статей 1.56 - 1.58.
1. Використання геодезичних даних, топографічних і картографічних матеріалів та матеріалів аерозйомок на окремих (ізольованих) ділянках здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства.
2. Ступінь секретності геодезичних даних,
топографічних і картографічних матеріалів та матеріалів дистанційного зондування на території держав, з якими укладені угоди про взаємну охорону секретної інформації, визначається згідно з чинним законодавством цих держав
 

Т 

121-Р від 03.10.2000
167-Р від 21.11.2000

1.59 

Топографічні карти і плани масштабу 1:50000 та крупніших масштабів, спеціальні карти, похідні від матеріалів аеро- та космічних зйомок, які створені в державній системі координат  (незалежно від форми та виду носія інформації) на територію України, які містять відомості, віднесені до державної таємниці.
Примітка.
1. Створення топографічних карт і планів, спеціальних карт для відкритого опублікування здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України.
2. Ступінь секретності топографічних карт і планів на території держав, з якими укладені угоди про взаємну охорону секретної інформації, визначається згідно з чинним законодавством цих держав.

Т 

122-Р від 03.10.2000
240-Р від 04.03.2003

1.60 

Зведені відомості про оперативне обладнання:

  

  

 

1.60.1 

усієї території України 

ЦТ 

10 

12/140-Р від 11.04.95

1.60.2 

стратегічного напряму, оперативно-стратегічного, оперативного напрямку 

Т 

21-Р від 09.06.2000

1.61 

Відомості про військово-географічний опис території держави, стратегічного напряму, оперативно-стратегічного, оперативного напрямку 

Т 

49-Р від 20.07.2000

1.62 

Відомості про розробку, впровадження і використання автоматизованих інформаційних систем Міністерства оборони України, призначених для обробки інформації з обмеженим доступом, та їх склад 

Т 

25-Р від 09.06.2000

1.63 

Відомості про дислокацію, характеристики та систему охорони баз зберігання страхового фонду документації України 

Т 

5

241-Р від 27.03.2003

1.64  

Відомості про порядок підготовки, переведення та забезпечення функціонування системи управління державою в особливий період  

Т 

242-Р від 17.06.2003 

2. Сфера економіки, науки і техніки 

2.1 

Відомості про виробничі потужності мобілізаційного призначення галузей національної економіки щодо виробництва озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих виробів до них

  

  

  

2.1.1 

у цілому в Україні, у центральному органі виконавчої влади 

ЦТ 

10 

82-Р від 20.09.2000
145-Р від 10.11.2000

2.1.2 

у Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевій державній адміністрації, на підприємстві, в установі, організації, які виробляють озброєння, боєприпаси, військову техніку, спеціальні комплектуючі вироби до них

Т 

82-Р від 20.09.2000
145-Р від 10.11.2000
234-Р від 11.06.2002

2.1.3 

ті самі відомості щодо заготівлі донорської крові та її препаратів в Україні в цілому, окремій адміністративній території 

Т 

82-Р від 20.09.2000
145-Р від 10.11.2000

2.2 

Відомості про заходи, передбачені для забезпечення сталості функціонування галузей економіки України в умовах воєнного стану 

ЦТ 

10 

12/260-Р від 05.05.95

2.3 

Зведені відомості про будівництво підприємств оборонної промисловості, які розкривають їх виробничі потужності щодо випуску озброєння і військової техніки 

ЦТ 

10 

12/133-Р від 11.04.95

2.4 

Зведені відомості про номенклатуру, кількість, вартість, строки постачання озброєння і військової техніки для потреб Збройних Сил України та інших військових формувань

ЦТ 

10 

12/131-Р від 11.04.95
12/261-Р від 05.05.95
12/285-Р від 05.05.95
234-Р від 11.06.2002

2.4.1 

ті самі відомості щодо Міністерства внутрішніх справ України, Державного департаменту України з питань виконання покарань

Т 

98-Р від 19.09.2000
211-Р від 04.01.2001
248-Р від 03.10.2003

2.5 

Відомості про кількість військовозобов'язаних, заброньованих за підприємствами, установами, організаціями, а також в цілому по Україні при наявності 500 і більше заброньованих 

Т 

144-Р від 10.11.2000

2.6 

Відомості про номенклатуру, кількість, строки поставки військовим формуванням основних видів пального і мастильних матеріалів, речового та медичного майна, продовольства:

  

  

  

2.6.1 

Збройним Силам України в умовах воєнного стану

ЦТ 

10 

12/41-Р від 30.03.95
234-Р від 11.06.2002

2.6.2 

Збройним Силам України в мирний час та виду, роду військ, оперативному командуванню, корпусу, морському району Збройних Сил України в умовах воєнного стану

Т 

23-Р від 09.06.2000
234-Р від 11.06.2002

2.7 

Зведені відомості про номенклатуру, рівні накопичення, фактичну наявність та місця зберігання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву:

 

 

 

2.7.1 

у цілому в Україні, у Державному комітеті України з державного матеріального резерву

ЦТ 

10 

12/1-Р від 14.01.98
139-Р від 10.11.2000
249-Р від 05.04.2004

2.7.2 

у центральному органі виконавчої влади, органі виконавчої влади в областях, містах Київ та Севастополь, на підприємстві, в організації, установі, які виробляють озброєння, боєприпаси, військову техніку, спеціальні комплектуючі вироби до них

Т 

139-Р від 10.11.2000
234-Р від 11.06.2002
249-Р від 05.04.2004

2.8 

Зведені відомості про номенклатуру, рівні накопичення та фактичну наявність матеріальних цінностей державного резерву:

  

  

  

2.8.1 

в Україні, у Державному комітеті України з державного матеріального резерву

ЦТ 

10 

12/2-Р від 14.08.98
250-Р від 05.04.2004

2.8.2 

у центральному органі виконавчої влади, на окремому підприємстві системи державного резерву

Т 

12/2-Р від 14.08.98
250-Р від 05.04.2004

2.8.3 

Виключено

 

 

 

2.9 

Відомості про схеми газопроводів, призначених для живлення промислових підприємств, які продовжують працювати в умовах воєнного стану, місця розташування нафтопродуктопроводів військового призначення, їхню потужність, а також зведені відомості про дислокацію (у прив'язці до системи географічних координат) підземних сховищ нафти і газу в державі 

Т 

12/9-Р від 10.07.98

2.10 

Відомості про розміри і розміщення стратегічних запасів та резервів нафти, газу і нафтопродуктів України 

ЦТ 

10 

12/305-Р від 09.06.95

2.10.1 

Ті самі відомості щодо окремої адміністративної території 

Т 

133-Р від 10.11.2000

2.11 

Відомості про систему (схему трас) зовнішнього постачання електричною і тепловою енергією підприємств, які виробляють озброєння, боєприпаси, військову техніку, спеціальні комплектуючі вироби до них, місцезнаходження та призначення захищених електростанцій під час будівництва й експлуатації 

Т 

132-Р від 10.11.2000
234-Р від 11.06.2002

2.12 

Відомості про баланс електричної потужності й електроенергії систем живлення військових та оборонних об'єктів і засобів управління енергетикою в умовах воєнного стану: 

  

  

  

2.12.1 

у цілому в Україні 

ЦТ 

10 

12/313-Р від 13.06.95

2.12.2 

на окремому військовому та оборонному об'єкті 

Т 

134-Р від 10.11.2000

2.13 

Відомості про мобілізаційні завдання з виробництва і поставки озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих виробів до них:

  

  

  

2.13.1 

у цілому в Україні, центральному органі виконавчої влади 

ЦТ 

10 

138-Р від 10.11.2000

2.13.2 

у Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевій державній адміністрації, на підприємстві, в установі, організації, які виробляють озброєння, боєприпаси, військову техніку, спеціальні комплектуючі вироби до них

Т 

138-Р від 10.11.2000
234-Р від 11.06.2002

2.14 

Відомості, що містяться в оперативних статистичних даних митних органів про експортно-імпортні операції з окремими стратегічними видами сировини й продукції 

Т 

85-Р від 20.09.2000

2.15 

Відомості про медичні, транспортні, комунально-побутові, ремонтні та інші послуги, що надаються Збройним Силам України, іншим військовим формуванням, утвореним відповідно до законів України, в умовах воєнного стану в цілому в Україні, центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній державній адміністрації 

Т 

40-Р від 14.07.2000
143-Р від 10.11.2000
61-Р від 20.07.2000

2.16 

Зведені відомості про кількість автотранспортної, дорожньо-будівельної, підйомнотранспортної техніки, повітряних, морських та річкових суден, залізничного рухомого складу, які підлягають виділенню для забезпечення мобілізаційного розгортання військ:

  

  

  

2.16.1 

у цілому в Україні 

ЦТ 

10

142-Р від 10.11.2000

2.16.2 

у центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевій державній адміністрації 

Т 

142-Р від 10.11.2000

2.17 

Зведені відомості про кількість надходження до Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України, про відпуск їх на потреби народного господарства за період від одного року і більше, про планові обсяги реалізації золота за вільно конвертовану валюту або кількість золота, яке видано на закупівлю за кордоном товарів, за період від одного року і більше 

Т 

8-Р від 07.06.2000

2.18 

Зведені відомості про пристосування для військових потреб суден, портів, судноремонтних підприємств 

Т 

140-Р від 10.11.2000

2.19 

Відомості про обсяги, строки, маршрути, систему забезпечення безпеки перевезень залізничним, автомобільним, повітряним і водним транспортом спеціальних вантажів (виробів, матеріалів, у тому числі військових), які містять у собі інформацію, що становить державну таємницю України; народногосподарських вантажів, що мають особливу цінність для держави; інших народногосподарських та військових вантажів з небезпечними властивостями 

Т 

63-Р від 20.09.2000

2.20 

Відомості про дислокацію та технічний стан законсервованих засобів для забезпечення військових перевезень в умовах воєнного стану в цілому в Україні 

Т 

141-Р від 10.11.2000

2.21 

Зведені відомості про місткість аеродромів Цивільної авіації України, загальну кількість і ємкість сховищ для пально-мастильних матеріалів 

Т 

62-Р від 20.09.2000
64-Р від 20.09.2000

2.22 

Відомості про характеристики систем управління повітряним рухом, навігації, посадки, зв'язку військового призначення в умовах воєнного стану 

Т 

128-Р від 27.10.2000

2.23 

Відомості про координати мостів (віадуків) довжиною 500 метрів і більше або висотою 30 метрів і більше, залізничних тунелів довжиною 300 метрів і більше, повздовжні профілі дільниць метрополітенів з товщиною ґрунтів понад 20 метрів 

Т 

65-Р від 20.09.2000

2.24 

Відомості про пропускну спроможність автомобільних шляхів у контрольованих прикордонних районах 

Т 

66-Р від 20.09.2000

2.25 

Відомості про автомобільні шляхи спеціального призначення (опис під'їздів до військових та інших режимних об'єктів, а також до великих залізничних вузлів, станцій, переправ, морських і річкових портів) 

Т 

67-Р від 20.09.2000

2.26 

Відомості про пропускну спроможність залізниць в основних напрямках (згідно з переліком, визначеним Укрзалізницею): 

  

  

  

2.26.1 

у цілому в Укрзалізниці 

ЦТ 

10 

12/10-Р від 15.07.98

2.26.2 

у залізниці, відділку залізниці, окремому основному напрямку 

Т 

68-Р від 20.09.2000

2.27 

Відомості про схеми і потужність діючих і резервних джерел енергопостачання залізниць 

Т 

69-Р від 20.09.2000

2.28 

Відомості про належність об'єктів зв'язку мереж зв'язку загального користування до мобілізаційних потужностей господарства України із зазначенням їх призначення, дислокації або потужності: 

 

 

 

2.28.1 

в Україні 

ЦТ

10

58-Р від 21.07.2000

2.28.2 

в Автономній Республіці Крим, області, на окремому об'єкті 

Т

5

58-Р від 21.07.2000

2.29 

Відомості про магістральні або внутрішньозонові лінії зв'язку мереж зв'язку загального користування із зазначенням трас проходження через об'єкти зв'язку, що належать до мобілізаційних потужностей господарства України: 

 

 

 

2.29.1 

в Україні

ЦТ 

10 

N 59 Р від 21.07.2000

2.29.2 

в Автономній Республіці Крим, області на окремій лінії зв'язку
Примітка.
Перелік об'єктів зв'язку мереж зв'язку загального користування, які належать до мобілізаційних потужностей господарства України, визначає Державний комітет зв'язку та інформації України за погодженням з Міністерством оборони України та Службою безпеки України 

Т 

N 59 Р від 21.07.2000

2.30 

Відомості про схеми орендованих Міністерством оборони України, Державною прикордонною службою України, Міністерством внутрішніх справ України, Державним департаментом України з питань виконання покарань, Службою безпеки України магістральних міжміських ліній зв'язку із зазначенням трас та їх потужностей

Т 

32-Р від 09.06.2000
34-Р від 09.06.2000
99-Р від 19.09.2000
211-Р від 04.01.2001

2.31 

Відомості про плани застосування системи і засобів зв'язку для управління військами під час бойових дій, заходи щодо забезпечення надійності зв'язку: 

  

  

  

2.31.1 

щодо Збройних Сил України, виду, роду військ та спеціальних військ Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України 

ЦТ 

10 

12/184-Р від 11.04.95
12/227-Р від 20.04.95
12/283-Р від 05.05.95
100-Р від 19.09.2000

2.31.2 

щодо корпусу, морського району, ескадри, дивізії Збройних Сил України, напряму Державної прикордонної служби України, управління територіального командування, бригади, полку, окремого батальйону внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України 

Т 

30-Р від 09.06.2000
31-Р від 09.06.2000
35-Р від 09.06.2000
100-Р від 19.09.2000

2.32 

Відомості про завдання, функції та спеціальні маршрути фельд'єгерської служби та спеціального поштового зв'язку 

Т 

26-Р від 09.06.2000
60-Р від 21.07.2000

2.33 

Відомості про підходи до портів, закритих для заходження іноземних суден 

Т 

70-Р від 20.09.2000

2.34 

Відомості про норми та обсяги незнижувальних запасів пального в морських портах, ємкість баз і складів для його зберігання 

Т 

71-Р від 20.09.2000

2.35 

Відомості про фактичні (експериментально встановлені) дані аномалії розповсюдження, розсіювання та флуктуації акустичних сигналів, рівнів акустичних сигналів у конкретних морських районах територіальних вод України 

Т 

147-Р від 17.11.2000

2.36 

Зведені відомості про обсяги фінансових витрат на забезпечення в цілому в Україні, центральному органу виконавчої влади: 

  

  

 

2.36.1 

напрямів державного оборонного замовлення (науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи, закупівля озброєння і військової техніки, речового та медичного майна, продовольства, пально-мастильних матеріалів) з розкриттям змісту цих напрямів
Примітка.
За винятком відомостей, які надаються Україною згідно з міжнародними зобов'язаннями по лінії Організації з безпеки та співробітництва в Європі та Організації Об'єднаних Націй 

ЦТ 

10 

6-Р від 06.06.2000

2.36.2 

заходів в умовах воєнного стану 

ЦТ 

10 

6-Р від 06.06.2000

2.36.3 

Вилучено 

 

 

 

2.37 

Відомості про обсяги матеріально-технічного та фінансового забезпечення заходів, передбачених мобілізаційними планами:  

  

  

  

2.37.1 

у Збройних Силах України, виді, роді військ, оперативному командуванні Збройних Сил України, Службі безпеки України, Державній прикордонній службі України, напрямах Державної прикордонної служби України, Міністерстві внутрішніх справ України, внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ України, Державному департаменті України з питань виконання покарань

ЦТ 

10 

33-Р від 09.06.2000
45-Р від 29.05.2000
101-Р від 19.09.2000
211-Р від 04.01.2001

2.37.2 

у корпусі, морському районі, ескадрі, дивізії, бригаді, полку, окремому батальйоні Збройних Сил України, Управлінні державної охорони України, головному управлінні, управлінні Міністерства внутрішніх справ України, управлінні територіальної оборони, бригаді, полку, окремому батальйоні внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, органі і установі кримінально-виконавчої системи

Т 

52-Р від 30.06.2000
101-Р від 19.09.2000
211-Р від 04.01.2001

2.38 

Зведені відомості про потреби в асигнуваннях та фактичні фінансові витрати за окремими статтями кошторису:

  

  

  

2.38.1 

Служби безпеки України, Міністерства оборони України, Управління державної охорони України 

ЦТ 

10 

52-Р від 30.06.2000
164-Р від 21.11.2000

2.38.2 

центрального органу виконавчої влади, якому надано право здійснення оперативно-розшукової діяльності 

Т 

34-Р від 09.06.2000
103-Р від 19.09.2000
211-Р від 04.01.2001

2.39 

Зведені відомості про розміри асигнувань на здійснення державної програми розвитку озброєння та військової техніки в цілому та її складових частин за номенклатурою:
Примітка.
За винятком відомостей, які надаються Україною згідно з міжнародними зобов'язаннями по лінії Організації з безпеки та співробітництва в Європі та Організації Об'єднаних Націй 

  

  

  

2.39.1 

Збройним Силам України 

ОВ 

30 

12/206-Р від 20.04.95

2.39.2 

виду, роду військ та спеціальних військ, оперативному командуванню Збройних Сил України, Державній прикордонній службі України 

ЦТ 

10 

41-Р від 14.07.2000

2.40 

Відомості про виробничі потужності, обсяги, технологію виробництва матеріалів, які передбачається використовувати для виготовлення озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих виробів до них

Т 

79-Р від 20.09.2000
234-Р від 11.06.2002

2.41 

Відомості про виробничі потужності (діючі), про плани виробництва (місячні, квартальні, річні, перспективні), дані про їх виконання в натуральному виразі з урану в рудах, товарних розчинах, концентратах, оксидах, солях, а також гексафториду, закису - окису урану природного або регенерованого на підприємстві в цілому, рудоуправлінні, шахті, руднику, заводі, окремій дільниці, блоці; відомості про зміст планових звітних калькуляцій, собівартість урану у рудах, концентратах, солях і оксидах

Т 

5  

126-Р від 13.10.2000
246-Р від 30.10.2003
247-Р від 30.10.2003

2.42 

Відомості про загальну кількість уранової руди, концентратів, оксидів, солей, із зазначенням відсоткового складу в них урану, які зберігаються на підприємстві, в рудоуправлінні, на заводі, шахті видобувної галузі 

Т 

124-Р від 13.10.2000

2.43 

Відомості про обсяги видобутку (виробництва) в цілому в Україні: арсеніду галію, алмазів, бору, берилію, германію, гірського кришталю, золота, ісландського шпату, кобальту, кварцу жильного прозорого та гранульованого для плавки, кварцу жильного для оптичного скловаріння, літію, ніобію, п'єзокварцу, платини та платиноїдів (іридію, осмію, паладію, родію, рутенію), срібла, скандію, танталу, торію, цирконію, рідкісноземельних металів (лантану, церію, празеодиму, неодиму, самарію, європію, гадолінію, тербію, ітербію, диспрозію, ербію, тулію, лютецію, ітрію) 

Т 

80-Р від 20.09.2000

2.44 

Відомості про балансові запаси корисних копалин у надрах у цілому по Україні: алмазів, берилію, золота, п'єзооптичної сировини, літію, ніобію, танталу, титану, цирконію, скандію, платини, іридію, осмію, паладію 

Т 

73-Р від 20.07.2000

2.45 

Відомості про запаси в надрах України розсіяних елементів (галію, гафнію, індію, кадмію, ренію, рубідію, селену, талію, телуру, цезію) у цілому в Україні разом із запасами тих кольорових, рідкісних та благородних металів, у рудах яких ці елементи присутні 

Т 

72-Р від 20.07.2000

2.46 

Відомості про балансові запаси урану в надрах України в цілому 

ЦТ 

10 

12/6-Р від 30.03.95
12/49-Р від 30.03.95

2.46.1 

Ті самі відомості щодо окремого родовища урану, якщо ці відомості не передбачені для подання Міжнародному агентству з атомної енергії (МАГАТЕ)

Т 

112-Р від 19.09.2000
125-Р від 13.10.2000

2.47 

Відомості про розроблені Банкнотно-монетним двором Національного банку України банкноти і монети України нових зразків (крім пам'ятних, ювілейних та інвестиційних монет), їх технічні характеристики і повну систему захисту від підробки до офіційного повідомлення Національного банку України з цих питань 

Т 

55-Р від 07.08.2000

2.48 

Відомості про рецептурний склад замаркованого металевого сплаву вітчизняного виробництва, з якого виготовляються монети України 

ЦТ 

10 

54-Р від 07.08.2000

2.49 

Відомості про засоби захисту від підробки банкнот, бланків державних цінних паперів і документів суворого обліку України
Примітка.
Крім відомостей про загальновідомі засоби захисту: водяні знаки, хімічний захист, кольорові волокна, що світяться в ультрафіолетових променях, антисканерні елементи, захисні фарби, тощо - без подальшої конкретизації 

ЦТ 

10 

12/241-Р від 20.04.95
56-Р від 07.08.2000
158-Р від 21.11.2000

2.50 

Зведені відомості про потреби народного господарства України в дорогоцінних металах (платині, золоті, сріблі, іридії, осмії, паладії, рутенії, родії) і природних алмазах 

Т 

9-Р від 07.06.2000
81-Р від 20.09.2000

2.51 

Відомості про планові обсяги експорту або імпорту в натуральному або грошовому виразі золота, срібла, платини, металів платинової групи, природних алмазів у цілому в Україні (до закінчення терміну дії плану) 

Т 

7-Р від 07.06.2000

2.52 

Зведені відомості про технології виготовлення та застосування спеціальних складових захисних голографічних елементів, які створюються на замовлення органів державної влади, у тому числі для захисту від підробки банкнот, цінних паперів, документів суворого обліку 

ЦТ 

10 

201-Р від 27.11.2000

2.53 

Відомості про спеціальні складові голографічних захисних елементів, які призначені для захисту від підробки банкнот, цінних паперів, документів суворого обліку, якщо вони дають можливість повного відтворення голографічних захисних елементів 

Т 

200-Р від 27.11.2000

2.54 

Відомості про наукові відкриття, зміст науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт із створення та впровадження спеціальних складових голографічних захисних елементів, які створюються на замовлення державних органів влади 

Т 

202-Р від 27.11.2000

2.55  

Відомості про заходи мобілізаційної підготовки та мобілізаційного плану галузей національної економіки щодо виробництва і поставки озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих виробів до них, будівництва фортифікаційних споруд, технічного прикриття об'єктів галузей з метою забезпечення їх безперебійної роботи в особливий період:  

  

  

  

2.55.1 

у цілому в Україні, у центральному органі виконавчої влади 

ЦТ 

10 

230-Р від 11.06.2002 

2.55.2 

у Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевій державній адміністрації, на підприємстві, в установі, організації 

Т 

230-Р від 11.06.2002 

2.56 

Відомості про заходи мобілізаційної підготовки та мобілізаційного плану галузей національної економіки щодо життєзабезпечення населення в особливий період: 

  

  

  

2.56.1 

у цілому в Україні 

ЦТ 

10 

231-Р від 11.06.2002 

2.56.2 

у центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевій державній адміністрації 

Т 

231-Р від 11.06.2002 

2.57 

Відомості про потребу в асигнуваннях та фактичні фінансові витрати на мобілізаційну підготовку: 

  

  

  

2.57.1 

у цілому в Україні, у центральному органі виконавчої влади, в органі законодавчої чи судової влади 

ЦТ 

10 

232-Р від 11.06.2002 

2.57.2 

у Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міських державних адміністраціях, у державних наукових організаціях (Національна академія наук України, Українська академія аграрних наук, Академія медичних наук України), Національному банку України, на окремому підприємстві, в установі (у тому числі банківській, науковій), організації, які виробляють озброєння, боєприпаси, військову техніку, спеціальні комплектуючі вироби до них 

Т 

232-Р від 11.06.2002 

2.58 

Відомості про фундаментальні та прикладні наукові дослідження, дослідно-конструкторські роботи з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації галузей національної економіки, якщо вони дають змогу розкрити їх головну науково-технічну ідею, а також мету, напрями та (або) можливі наслідки застосування (реалізації) їх результатів: 

  

  

  

2.58.1 

у цілому в Україні 

ЦТ 

10 

233-Р від 11.06.2002 

2.58.2 

у центральному органі виконавчої влади, державних наукових організаціях (Національна академія наук України, Українська академія аграрних наук, Академія медичних наук України), установах, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих державних адміністраціях, а також на підприємствах, в установах, організаціях, які виробляють озброєння, боєприпаси, військову техніку, спеціальні комплектуючі вироби до них 

Т 

233-Р від 11.06.2002 

2.59 

Відомості про порядок переведення органів виконавчої влади, інших державних органів, а також підприємств, установ і організацій, які виробляють озброєння, боєприпаси, військову техніку, спеціальні комплектуючі вироби до них на роботу в умовах особливого періоду 

Т 

235-Р від 02.07.2002 

3. Сфера зовнішніх відносин 

 

 

 

3.1 

Відомості, що містяться в директивах, планах та вказівках делегаціям і посадовим особам, які представляють Україну на переговорах, консультаціях та нарадах із зовнішньополітичних і зовнішньоекономічних питань, а також на міжнародних форумах і семінарах із стратегічно важливих для держави питань 

Т 

44-Р від 30.06.2000

3.2 

Відомості, які містяться в пропозиціях про вирішення стратегічних питань зовнішньополітичних відносин, а також про реалізацію співробітництва з іншими державами, розголошення яких розкриває стратегію і тактику зовнішньої політики України 

Т 

44-Р від 30.06.2000

3.3 

Відомості про номенклатуру, обсяги та фінансування операцій з експорту, імпорту озброєння, військової техніки, окремих стратегічних видів сировини і продукції, а також відомості про військове, військово-технічне та науково-технічне співробітництво з іноземними державами, за винятком тих відомостей, які мають передаватися відповідно до міжнародних зобов'язань України 

 

 

12/155-Р від 11.04.95
12/244-Р від 20.04.95
244-Р від 22.07.2003

3.3.1  

За усіма показниками в сукупності по Україні - термін більше одного місяця  

ЦТ 

10 

244-Р від 22.07.2003  

3.3.2  

За усіма показниками в сукупності по центральному органу виконавчої влади або суб'єкту зовнішньоекономічної діяльності - термін більше одного року  

ЦТ 

10 

244-Р від 22.07.2003  

3.3.3  

За усіма показниками в сукупності по Україні - термін менше одного місяця, а також за окремими показниками - термін більше одного місяця  

Т 

244-Р від 22.07.2003  

3.3.4  

За трьома і більше показниками по центральному органу виконавчої влади та суб'єкту зовнішньоекономічної діяльності - термін менше одного року, але більше одного місяця  

Т 

244-Р від 22.07.2003  

3.4 

Зведені по Україні відомості з питань міждержавної спеціалізації і кооперації при створенні та виробництві озброєння і військової техніки 

Т 

44-Р від 30.06.2000
244-Р від 22.07.2003 

3.5 

Відомості про міжнародне військово-технічне співробітництво, що не підлягають розголошенню згідно із зобов'язаннями України 

Т 

44-Р від 30.06.2000

3.6 

Зведені відомості про обсяг, номенклатуру товарів військового призначення, щодо яких здійснюють міжнародні передачі, про маршрути, найменування транспортних засобів і час їх руху, місця навантаження і розвантаження, а також окремі відомості про обсяг, номенклатуру товарів військового призначення, які містять у собі інформацію, що становить державну таємницю України 

Т 

12/8 від 01.07.98

4. Сфера державної безпеки і охорони правопорядку 

4.1 

Відомості про фінансування та матеріально-технічне забезпечення, зміст, плани, організацію і результати оперативно-розшукової, контррозвідувальної чи розвідувальної діяльності: 

  

  

  

4.1.1 

зведені щодо Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України

ОВ 

30 

153-Р від 21.11.2000
170-Р від 27.11.2000
223-Р від 30.01.2002 252-Р від 05.04.2004

4.1.2 

зведені щодо центрального органу виконавчої влади, якому надано право здійснення оперативно-розшукової чи контррозвідувальної діяльності 

ЦТ 

10 

153-Р від 21.11.2000
170-Р від 27.11.2000
223-Р від 30.01.2002 252-Р від 05.04.2004

4.1.3 

щодо окремого підрозділу або оперативно-розшукового, контррозвідувального чи розвідувального заходу 

Т 

102-Р від 19.09.2000
152-Р від 21.11.2000
222-Р від 30.01.2002
223-Р від 30.01.2002
252-Р від 05.04.2004

4.2 

Відомості, які детально розкривають зміст, організацію, конкретні засоби, форми або методи оперативно-розшукової, розвідувальної чи контррозвідувальної діяльності

ЦТ 

10 

104-Р від 19.09.2000
152-Р від 21.11.2000
223-Р від 30.01.2002
253-Р від 05.04.2004

4.3 

Відомості про отримані результати ведення: 

  

  

 

4.3.1 

агентурної та спеціальної розвідки 

ЦТ 

10 

109-Р від 31.10.2000

4.3.2 

радіоелектронної розвідки, контролю безпеки інформації та зв'язку 

Т 

109-Р від 31.10.2000

4.4 

Відомості, що розкривають зміст заходів для приховування справжнього призначення чи причетності підрозділу (підрозділів) до органів державної влади, які здійснюють оперативно-розшукову, контррозвідувальну чи розвідувальну діяльність, або завдань, що виконуються цими підрозділами з метою оперативно-розшукової, контррозвідувальної чи розвідувальної діяльністі 

Т 

154-Р від 21.11.2000
171-Р від 27.11.2000
254-Р від 05.04.2004

4.5 

Зведені облікові відомості, що розкривають осіб, які є об'єктами оперативно-розшукових чи контррозвідувальних справ: 

  

  

 

4.5.1 

щодо органу Служби безпеки України, Управління державної охорони України, Державній прикордонній службі України 

ЦТ 

10 

42-Р від 14.07.2000
52-Р від 30.06.2000
212-Р від 25.01.2001
255-Р від 05.04.2004

4.5.2 

щодо центрального органу виконавчої влади, який здійснює оперативно-розшукову, контррозвідувальну чи розвідувальну діяльність згідно з чинним законодавством України 

Т 

105-Р від 19.09.2000
52-Р від 30.06.2000
255-Р від 05.04.2004

4.6 

Відомості, що розкривають особу, яка є об'єктом оперативно-розшукової справи: 

  

  

 

4.6.1 

у зв'язку з наявністю у її діях ознак вчинення особливо небезпечних злочинів проти держави або інших тяжких злочинів у разі проведення цих заходів підрозділами Служби безпеки України, Управління державної охорони України, Державної прикордонної служби України 

ЦТ 

10 

42-Р від 14.07.2000
52-Р від 30.06.2000
216-Р від 25.01.2001

4.6.2 

у діях якої є ознаки вчинення інших злочинів 

Т 

105-Р від 19.09.2000
216-Р від 25.01.2000

4.7 

Відомості про характеристики перспективних і діючих технічних систем та засобів розвідки 

ЦТ 

10 

110-Р від 31.10.2000

4.7.1 

Ті самі відомості за окремим зразком систем та засобів розвідки 

Т 

110-Р від 31.10.2000

4.8 

Зведені відомості про номенклатуру, обсяги постачання, потреби і обсяги озброєння, військової та спеціальної техніки в центральному органі виконавчої влади, який здійснює оперативно-розшукову та розвідувальну діяльність 

Т 

163-Р від 21.11.2000
173-Р від 27.11.2000

4.9 

Відомості, що розкривають організацію і методи використання засобів спеціальної техніки при вирішенні завдань оперативно-розшукової, контррозвідувальної чи розвідувальної діяльності або методику організації і проведення конкретних оперативно-технічних заходів, відомості про безпосереднє місце негласного впровадження (установлення) спеціальних технічних засобів 

ЦТ 

10 

12/100-Р від 11.04.95
256-Р від 05.04.2004

4.10 

Зведені відомості про дислокацію існуючих і тих, що будуються, запасних, командних та захищених пунктів управління Служби безпеки України і організацію їх охорони в умовах воєнного стану 

ЦТ 

10 

12/68-Р від 11.04.95

4.10.1 

Ті самі відомості щодо окремого запасного, командного та захищеного пункту Управління державної охорони України 

Т 

52-Р від 30.06.2000

4.11 

Відомості про технічні системи забезпечення діяльності, охорони, зв'язку окремого запасного чи захищеного пункту управління органу, військової частини Служби безпеки України, Управління державної охорони України та Державної прикордонної служби України в умовах воєнного стану 

Т 

52-Р від 30.06.2000
43-Р від 14.07.2000
184-Р від 27.11.2000
204-Р від 27.11.2000

4.12 

Відомості, що розкривають тактико-технічні дані інженерно-технічних засобів охорони або систем сигналізації, зміст заходів пропускного і внутрішньооб'єктового режиму окремого об'єкта (об'єктів) Служби безпеки України, Управління державної охорони України, на якому впроваджено особливий режим діяльності 

Т 

52-Р від 30.06.2000
207-Р від 27.11.2000

4.13 

Відомості про стан, зміст і організацію бойової і спеціальної підготовки особового складу Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Управління державної охорони України 

Т 

52-Р від 30.06.2000
148-Р від 21.11.2000
161-Р від 21.11.2000

4.14 

Зведені відомості про штат, штатну розстановку особового складу та фактичний стан забезпеченості нормативів, передбачених штатом Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Управління державної охорони України 

ЦТ 

10 

52-Р від 30.06.2000
162-Р від 21.11.2000
12/61-Р від 11.04.95

4.15 

Зведені відомості щодо Служби безпеки України про зміст, стан та особовий склад спеціального резерву, його підготовку та використання в умовах воєнного стану 

ЦТ 

10 

12/69-Р від 11.04.95
155-Р від 21.11.2000

4.16 

Відомості про форми, методи здійснення спеціальної перевірки співробітників - військовослужбовців і працівників Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Управління державної охорони України, кандидатів для зарахування на службу (роботу) до Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Управління державної охорони України 

Т 

52-Р від 30.06.2000
149-Р від 21.11.2000
156-Р від 21.11.2000

4.17 

Відомості про стан, результати та перспективи співробітництва Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Управління державної охорони України зі спеціальними службами іноземних держав 

ЦТ 

10 

12/62-Р від 11.04.95
157-Р від 21.11.2000

4.17.1 

Ті самі відомості щодо окремого органу (підрозділу) Служби безпеки України, Управління державної охорони України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України щодо співробітництва з окремою спецслужбою іноземної держави 

Т 

52-Р від 30.06.2000

4.18 

Відомості про факт підготовки, проведення або результати негласних оперативно-розшукових чи контррозвідувальних заходів із застосуванням оперативно-технічних засобів стосовно особи (осіб), яка (які) готує (готують) або вчинила (вчинили) особливо тяжкі злочини:

ЦТ 

10 

168-Р від 27.11.2000
257-Р від 05.04.2004

4.18.1 

Ті самі відомості стосовно осіб, які готують або вчинили інші тяжкі злочини
Примітка.
У разі використання отриманої інформації як доказ у кримінальному процесі, зниження її ступеня секретності чи розсекречування здійснюється згідно з чинним законодавством України 

Т 

168-Р від 27.11.2000

4.19 

Відомості про напрями взаємодії митних органів між собою, з правоохоронними органами та іншими органами державної влади з питань боротьби з контрабандою й порушеннями митних правил, а також проведення спеціальних спільних операцій з контрольованих поставок наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та здійснення інших заходів щодо захисту економічних інтересів України 

Т 

84-Р від 20.09.2000

4.20 

Відомості про дислокацію, склад та діяльність агентурних закордонних розвідувальних органів 

ЦТ 

10 

12/158-Р від 11.04.95

4.21 

Зведені відомості про підготовку та застосування військових формувань спеціального призначення в Збройних Силах України, Службі безпеки України та інших центральних органах виконавчої влади, де створюються такі військові формування згідно з чинним законодавством України 

ЦТ 

10 

12/66-Р від 11.04.95

4.22 

Зведені відомості про організацію служби і тактику дій Державної прикордонної служби України, застосування спеціальної техніки для затримання порушників кордону 

Т 

34-Р від 09.06.2000

4.23 

Відомості, що розшифровують працівників, які здійснюють оперативно-розшукову чи контррозвідувальну діяльність, їх близьких родичів у разі проведення заходів щодо зміни їх установчих даних, зовнішності за наявності інформації про загрозу їх свободі, життю чи здоров'ю, що виникла у зв'язку з виконанням цими працівниками завдань оперативно-розшукової діяльності 

ЦТ 

10 

12/79-Р від 11.04.95
227-Р від 05.03.2002
258-Р від 05.04.2004

4.24 

Відомості про негласний особовий склад підрозділів органів Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, місцезнаходження організацій і підприємств, створених з метою здійснення оперативно-розшукової, контррозвідувальної чи розвідувальної діяльності 

ЦТ 

10 

12/288-Р від 05.05.95
162-Р від 21.11.2000
165-Р від 21.11.2000
228-Р від 05.03.2002
229-Р від 05.04.2002
259-Р від 05.04.2004

4.25 

Зведені відомості про персональний склад Служби безпеки України та воєнної розвідки Збройних Сил України 

ЦТ

10

160-Р від 21.11.2000
205-Р від 27.11.2000
225-Р від 05.03.2002

4.25.1 

ті самі відомості щодо окремого органу, підрозділу Служби безпеки України та воєнної розвідки Збройних Сил України 

Т 

226-Р від 05.03.2002 

4.26 

Зведені облікові відомості, що розкривають осіб, які на конфіденційній основі залучаються, плануються до залучення або залучалися раніше до співробітництва з метою виконання завдань оперативно-розшукової, контррозвідувальної чи розвідувальної діяльності: 

  

  

  

4.26.1 

щодо органу Служби безпеки України, Головного управління розвідки Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України 

ОВ 

30 

150-Р від 21.11.2000
214-Р від 25.01.2001
236-Р від 04.01.2003
260-Р від 05.04.2004

4.26.2 

щодо центрального органу виконавчої влади, який здійснює оперативно-розшукову, контррозвідувальну чи розвідувальну діяльність згідно з чинним законодавством України 

ЦТ 

10 

12/229-Р від 20.04.95
12/288-Р від 05.05.95
260-Р від 05.04.2004

4.27 

Відомості, що розкривають причетність на даний час або в минулому окремої особи до співробітництва на конфіденційній основі з органом (підрозділом), який здійснює оперативно-розшукову чи контррозвідувальну та розвідувальну діяльність згідно з чинним законодавством України, а також відомості про осіб, яких планується залучити до конфіденційного співробітництва

ЦТ 

10 

150-Р від 21.11.2000
217-Р від 25.01.2001
224-Р від 30.01.2002
261-Р від 05.04.2004

4.28 

Відомості, що розкривають місцезнаходження приміщення, яке конфіденційно використовується в інтересах вирішення завдань оперативно-розшукової, контррозвідувальної чи розвідувальної діяльності 

ЦТ 

10 

215-Р від 25.01.2001
151-Р від 21.11.2000
262-Р від 05.04.2004

4.28.1 

Ті самі відомості щодо окремого об'єкта (приміщення), який використовується в інтересах вирішення завдань розвідувальної діяльності
Примітка до статей 4.27, 4.28.
Дозволяється використовувати зазначені відомості в інтересах виконання завдань оперативно-розшукової та розвідувальної діяльності у порядку, визначеному чинним законодавством України

Т 

151-Р від 21.11.2000

4.29 

Зведені відомості про організацію охорони та оборони органів державної влади, посадових осіб та об'єктів, щодо яких здійснюється державна охорона в умовах воєнного стану 

ОВ 

30 

51-Р від 30.06.2000
269-Р від 05.04.2004

4.29.1 

Ті самі відомості в мирний час 

ЦТ 

10 

51-Р від 30.06.2000
269-Р від 05.04.2004

4.29.2 

Ті самі відомості щодо окремого органу державної влади, посадової особи або об'єкта, щодо яких здійснюється державна охорона 

Т 

51-Р від 30.06.2000
269-Р від 05.04.2004

4.30 

Відомості про організацію та порядок забезпечення безпеки пересування територією України вищих посадових осіб України та урядових делегацій іноземних держав 

Т 

127-Р від 27.10.2000

4.31 

Відомості про осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві і взяті під захист згідно з чинним законодавством України  

ЦТ 

10 

12/293-Р від 05.05.95

4.32 

Відомості про систему охорони за посиленим варіантом або за надзвичайних подій дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав в Україні 

Т 

107-Р від 19.09.2000

4.33 

Відомості про строки, маршрути та організацію охорони перевезення банкнот і монет та інших цінностей у системі Національного банку України, а також відомості про порушення встановлених у Національному банку вимог щодо організації та здійснення охорони цінностей (у ході виготовлення, транспортування чи зберігання банкнот, монет та інших цінностей), обізнаність із якими може спричинити розкрадання цих цінностей

Т 

53-Р від 07.08.2000
108-Р від 19.09.2000

4.34 

Зведені відомості про номенклатуру й кількість технічних засобів зв'язку у мережах і комплексах урядового та спеціального зв'язку, їхні тактико-технічні дані; відомості про організацію урядового та спеціального зв'язку, проектування, будівництво, модернізацію об'єктів урядового та спеціального зв'язку, випробування і технічну експлуатацію засобів урядового та спеціального зв'язку 

Т 

186-Р від 27.11.2000

4.35 

Відомості про заходи і перспективи організації або забезпечення безпеки систем урядового та спеціальних видів зв'язку в Україні, в центральному органі виконавчої влади

ЦТ 

10 

12/102-Р від 11.04.95
12/106-Р від 11.04.95
278-Р від 22.04.2004

4.35.1 

Ті самі відомості на підприємстві, в установі, організації, військовій частині, окремій системі, на об'єкті 

Т 

278-Р від 22.04.2004 

4.36 

Зведені відомості про розробку, впровадження і використання об'єднаної автоматизованої інформаційної системи Служби безпеки України, Управління державної охорони України, аналітичні та узагальнені матеріали, які одержані в результаті обробки накопичених у цій системі відомостей 

ЦТ 

10 

12/7-Р від 18.03.98
52-Р від 30.06.2000

4.37 

Відомості про канали зв'язку та радіочастоти (літери), які виділяються для використання в інтересах Міністерства оборони України, урядового та спеціального зв'язку України в мирний час та в умовах воєнного стану, а також в інтересах центрального органу виконавчої влади в умовах воєнного стану або під час бойового чергування 

Т 

27-Р від 09.06.2000
57-Р від 18.08.2000
111-Р від 20.09.2000
208-Р від 27.11.2000

4.38 

Відомості про діючі або резервні системи та засоби зв'язку, які забезпечують розвідувальну діяльність Міністерства оборони України та Служби безпеки України

ЦТ 

10 

12/157-Р від 11.04.95
268-Р від 05.04.2004

4.39 

Зведені відомості про організацію урядового зв'язку в умовах воєнного стану із зазначенням пунктів управління за справжніми найменуваннями та їх дислокацію в цілому по Україні 

ОВ 

30 

12/74-Р від 11.04.95

4.40 

Відомості про систему або комплекс спеціальних видів зв'язку, зміст чи результати науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, які спрямовані на розвиток та вдосконалення існуючих систем і комплексів

ЦТ 

10 

188-Р від 27.11.2000
279-Р від 22.04.2004

4.41 

Зведені відомості про розробку, дослідження, технічні та спеціальні характеристики, виробництво, а також технологію виготовлення ключових документів до засобів криптографічного захисту інформації

ОВ 

30

187-Р від 27.11.2000
280-Р від 22.04.2004

4.41.1 

Відомості окремо щодо розробки, дослідження, технічних та спеціальних характеристик, виробництва та технології виготовлення ключових документів до засобів криптографічного захисту секретної інформації

ЦТ

10

187-Р від 27.11.2000
280-Р від 22.04.2004

4.41.2 

Ті самі відомості щодо конкретних типів ключових документів 

ЦТ 

10 

280-Р від 22.04.2004 

4.41.3 

Ті самі відомості щодо ключових документів до засобів криптографічного захисту інформації тимчасової стійкості 

Т 

280-Р від 22.04.2004 

4.41.4 

Відомості про порядок поводження з ключовими документами до засобів криптографічного захисту секретної інформації та їх окремі технічні характеристики 

Т 

280-Р від 22.04.2004 

4.42 

Відомості про засоби криптографічного захисту секретної інформації, ключові документи до них та документи, що регламентують роботу вказаних засобів, які призначені для захисту секретної інформації з грифом секретності "особливої важливості" та "цілком таємно:

ЦТ 

10 

190-Р від 27.11.2000
281-Р від 22.04.2004

4.42.1 

ті самі відомості, які призначені для захисту секретної інформації з грифом секретності "таємно"

Т 

47-Р від 11.07.2000
189-Р від 27.11.2000
281-Р від 22.04.2004

4.43 

Відомості про бойові паролі, паролі доступу, зміст ключових даних, призначених для захисту секретної інформації від несанкціонованого доступу до обчислювальних центрів, автоматизованих робочих місць та засекречувальної апаратури системи державного розпізнавання 

ЦТ 

10 

191-Р від 27.11.2000

4.44 

Відомості про криптографічні системи та засоби криптографічного захисту секретної інформації, якщо вони розкривають їх криптографічну схему, схему захисту, принципи їх побудови, функціонування або криптографічні параметри 

ЦТ 

10 

193-Р від 27.11.2000
282-Р від 22.04.2004

4.44.1 

Ті самі відомості, якщо вони не розкривають їх криптографічну схему, схему захисту, принципи їх побудови, функціонування або криптографічні параметри 

Т 

282-Р від 22.04.2004 

4.45 

Відомості про наукові відкриття, винаходи, зміст науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, що сприятимуть вдосконаленню заходів і засобів оперативно-розшукової чи контррозвідувальної діяльності, засобів спеціальної техніки, урядового та спеціального зв'язку 

ЦТ 

10 

192-Р від 27.11.2000
263-Р від 05.04.2004

4.45.1 

Відомості про зміст та результати інших науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт з розробки, створення, вдосконалення заходів і засобів оперативно-розшукової діяльності 

Т 

210-Р від 21.12.2000

4.46 

Відомості про зміст кримінальних справ, розголошення яких може завдати шкоди національній безпеці України 

Т 

209-Р від 29.11.2000

4.47 

Відомості, що розкривають організацію, стан і способи охорони установ кримінально-виконавчої системи 

Т 

211-Р від 04.01.2001

4.48 

Відомості, що містяться в архівних справах про виконання вироків стосовно засуджених до виняткової міри покарання та про осіб, які виконували ці вироки 

ЦТ 

10 

211-Р від 04.01.2001

4.49 

Зведені відомості про організацію та фактичний стан охорони державної таємниці: 

  

  

  

4.49.1 

в Україні 

ЦТ 

10 

12/94-Р від 11.04.95

4.49.2 

у центральних органах виконавчої влади, на підприємствах, в установах, організаціях та військових формуваннях 

Т 

130-Р від 31.10.2000

4.50 

Відомості про конкретні заходи Служби безпеки України щодо захисту державної таємниці, якщо в них розкриваються задіяні для цього оперативні сили та засоби 

ЦТ 

10 

12/99-Р від 11.04.95

4.51 

Відомості, що розкривають конкретні засоби та заходи захисту державної таємниці у центральних органах виконавчої влади України 

Т 

131-Р від 31.10.2000

4.52 

Відомості про зміст та результати науково-дослідних робіт і дослідно-конструкторських робіт, пов'язаних з удосконаленням засобів та засобів захисту державної таємниці 

Т 

129-Р від 31.10.2000

4.53 

Відомості про організацію, зміст, стан і плани розвитку системи криптографічного захисту секретної інформації 
в Україні, центральному органі виконавчої влади

ЦТ 

10 

194-Р від 27.11.2000
283-Р від 22.04.2004

4.53.1 

Ті самі відомості щодо органу виконавчої влади, військової частини, підприємства, установи, організації 

Т 

283-Р від 22.04.2004 

4.54 

Зведені відомості про зміст, результати наукових досліджень, дослідно-конструкторських робіт, а також тематичних досліджень щодо криптографічних систем та засобів криптографічного захисту секретної інформації з грифом секретності "особливої важливості" та "цілком таємно"

ОВ 

30 

195-Р від 27.11.2000
284-Р від 22.04.2004

4.54.1 

Відомості окремо про зміст, результати наукових досліджень, дослідно-конструкторських робіт або тематичних досліджень щодо криптографічних систем та засобів криптографічного захисту секретної інформації з грифом секретності "особливої важливості" та "цілком таємно" 

ЦТ 

10 

284-Р від 22.04.2004 

4.54.2 

Зведені відомості про зміст і результати наукових досліджень, дослідно-конструкторських робіт, а також тематичних досліджень щодо криптографічних систем та засобів криптографічного захисту секретної інформації з грифом секретності "таємно" 

ЦТ 

10 

284-Р від 22.04.2004 

4.54.3 

Відомості окремо про зміст і результати наукових досліджень, дослідно-конструкторських робіт або тематичних досліджень щодо криптографічних систем та засобів криптографічного захисту секретної інформації з грифом секретності "таємно" 

Т 

284-Р від 22.04.2004 

4.54.4 

Відомості окремо про зміст методик тематичних досліджень засобів криптографічного захисту секретної інформації тимчасової стійкості або засобів криптографічного захисту конфіденційної інформації, яка є власністю держави 

Т 

284-Р від 22.04.2004 

4.55 

Відомості про технічні та спеціальні характеристики ключових даних, ключових документів до засобів криптографічного захисту секретної інформації та про порядок їх формування (генерації) 

ЦТ 

10 

196-Р від 27.11.2000

4.56 

Відомості про зміст ключових даних, які призначені для криптографічного захисту секретної інформації з грифом секретності "особливої важливості" та "цілком таємно"

ОВ 

30 

197-Р від 27.11.2000
285-Р від 22.04.2004

4.56.1 

Ті самі відомості щодо засобів криптографічного захисту інформації з грифом секретності "таємно" 

ЦТ 

10 

198-Р від 27.11.2000
285-Р від 22.04.2004

4.56.2 

Ті самі відомості щодо ключових даних, які призначені для криптографічного захисту інформації тимчасової стійкості 

Т 

285-Р від 22.04.2004 

4.57 

Відомості про результати тематичних досліджень діючих та розроблюваних систем та засобів криптографічного захисту секретної інформації 

ЦТ 

10 

199-Р від 27.11.2000

4.58 

Відомості про спеціальні технічні засоби, їх тактико-технічні характеристики, що розкривають організацію, методику або тактику їх негласного застосування при вирішенні завдань оперативно-розшукової, контррозвідувальної чи розвідувальної діяльності щодо:

  

  

 

4.58.1 

спеціальних технічних засобів, в основі розробки та виготовлення яких використані новітні досягнення науки і техніки, оригінальні конструкторсько-технологічні рішення

ЦТ 

10 

169-Р від 27.11.2000
159-Р від 21.11.2000
52-Р від 30.06.2000
213-Р від 25.01.2001
264-Р від 05.04.2004

4.58.2 

інших спеціальних технічних засобів та видів зброї
Примітка.
Ступені секретності зразків спеціальних технічних засобів, технічної документації до них можуть бути знижені або ці зразки, технічна документація до них можуть бути розсекречені за висновками державних експертів з питань таємниць залежно від терміну їх експлуатації або в разі їх експорту згідно з чинним законодавством України

Т 

169-Р від 27.11.2000
210-Р від 21.12.2000

4.59 

Відомості, що розкривають належність до розвідувального органу організаційних структур (підрозділів, установ, організацій та підприємств), створених з метою конспірації для виконання завдань цим органом та прикриття його кадрових співробітників 

ЦТ 

10 

265-Р від 05.04.2004 

4.60 

Відомості, що розкривають належність до розвідувального органу конкретного співробітника кадрового складу цього органу, який здійснює розвідувальну діяльність, і розголошення яких може завдати шкоди національній безпеці України 

ЦТ 

10 

266-Р від 05.04.2004 

4.61 

Відомості, що розшифровують посади (назви посад, їх чисельність) в органах державної влади, на підприємствах, в установах і організаціях будь-якої форми власності, які займають або передбачені для зайняття співробітниками кадрового складу розвідувальних органів без розкриття їх належності до розвідувальних органів: 

 

 

 

4.61.1 

у цілому по Україні 

ЦТ 

10 

267-Р від 05.04.2004 

4.61.2 

ті самі відомості щодо окремого органу, підприємства, установи та організації 

Т 

267-Р від 05.04.2004 

4.62 

Відомості, що розкривають зміст заходів, які провадяться з метою попередження та протидії терористичним проявам, спрямованим проти посадових осіб та об'єктів, щодо яких здійснюється державна охорона 

Т 

270-Р від 05.04.2004 

4.63 

Відомості щодо комплексних систем захисту об'єктів спеціальних видів зв'язку (спецорганів) 

ЦТ 

10 

286-Р від 22.04.2004

(Звід із змінами, внесеними згідно з наказами
 Служби безпеки України від 20.11.2001 р. N 299,
 від 27.05.2002 р. N 165
,
 від 17.10.2002 р. N 357
,
 від 26.03.2003 р. N 113
,
 від 30.06.2003 р. N 264
,
 від 16.10.2003 р. N 428
,
 від 13.11.2003 р. N 467
,
 від 29.05.2004 р. N 302)

____________
* ОВ - "особливої важливості".

** ЦТ - "цілком таємно".

*** Т - "таємно".

 

Начальник Департаменту
Служби безпеки України

 
С. Черних

Опрос