Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Ветеринарные требования относительно импорта в Украину грузов, подконтрольных службе государственной ветеринарной медицины

Главный государственный инспектор ветеринарной медицины Украины
Приказ от 24.01.2001 № 8
Утратил силу

Про внесення змін до Ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну вантажів, підконтрольних службі державної ветеринарної медицини

Наказ Головного державного інспектора ветеринарної медицини України
від 24 січня 2001 року N 8

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
1 лютого 2001 р. за N 95/5286

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державного департаменту ветеринарної медицини
Міністерства аграрної політики України
 від 14 червня 2004 року N 71)

На виконання статей 3, 12 та 22 Закону України "Про ветеринарну медицину" та Положення про регіональну службу державного ветеринарного контролю на державному кордоні та транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 1998 року N 264, і з метою посилення контролю за охороною території України від занесення з території інших держав або з карантинних зон збудників карантинних хвороб, спільних для тварин і людей, а також у зв'язку з приведенням законодавства України у відповідність до статті 51 Угоди про партнерство та співробітництво між Європейським співтовариством та Україною НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до Ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну вантажів, підконтрольних службі державної ветеринарної медицини, затверджених наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 20 жовтня 1999 р. N 39 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 11 листопада 1999 р. за N 777/4070, а саме:

1.1. У заголовку розділу 14 і пункті 14.1 слова "добових курчат, індичат, каченят, гусенят" замінити словами "добового молодняка різних видів птиці".

Абзаци 5 і 6 замінити абзацами такого змісту: "Птиця птахогосподарств вільна від: віспи, хвороби Гамборо, хвороби Марека і лейкозу, туберкульозу птиці, інфекційного ларинготрахеїту, інфекційного енцефаломієліту, інфекційної анемії, інфекційного бронхіту, інфекційного бурситу, адено- і реовірусної інфекції, ринотрахеїту (TRT), гемофільозу, синдрому зниження несучості, хламідіозу (орнітозу), вірусного ентериту (хвороби Держи), чуми качок, вірусного гепатиту, параміксовірусу і коронавірусу, гістомонозу, сальмонельозу (пулорозу), пастерельозу, мікоплазмозу та інших гострозаразних захворювань - протягом останніх 12 місяців.

Завіз в Україну птахопродукції дозволяється після вивчення епізоотичної ситуації щодо гострозаразних та хронічних хвороб птиці у господарствах-постачальниках шляхом виїзду до них спеціалістів держветмедицини країни-імпортера".

1.2. Пункт 14.2 доповнити абзацом такого змісту: "Батьківське стадо птиці не повинно бути щепленим проти захворювань, які в Україні не реєструються, та живими вірус-вакцинами (за винятком вакцин, погоджених країною-імпортером, та тих, після яких у наступних вакцинаціях були застосовані інактивовані вакцини)".

1.3. Пункт 14.3 викласти в такій редакції: "Добовий молодняк повинен бути отриманий з інкубаційних яєць птиці, що задовольняє ветеринарні вимоги, зазначені в пункті 14.1.

Добовий молодняк різних видів птиці, при потребі, повинен бути щеплений проти хвороб, які характерні для даного виду і віку, та відповідно до затверджених Держдепартаментом ветмедицини схем вакцинопрофілактики.

Молодняк птиці повинен бути кондиційний (придатний для вирощування), жвавий, швидко реагувати на звук, добре триматися на ногах; мати м'який, підібраний живіт із щільно закритим пуповим кільцем, розову чисту клоаку, ясні, круглі, випуклі та блискучі очі; пух повністю висохлий, рівномірно розподілений по всьому тілу, м'який, блискучий, у порід птиці з білим оперенням - рівномірно пігментований; крила в курчат та індичат, щільно притиснуті до тулуба, кіль грудної кістки пружний. До цього додаються сертифікат і характеристики технологічних параметрів для даного кросу птиці".

1.4. У пункті 14.4 слово "вище" замінити словами "у пункті 14.1".

1.5. У пункті 14.6 слова "курчата" замінити словами "добовий молодняк різних видів птиці".

1.6. Пункт 14.8 після слова "в оригіналі" доповнити словами "(форма сертифіката узгоджена Держдепартаментом ветмедицини України)", після слова "дати" доповнити словами "серологічних та".

1.7. Пункт 14.9 викласти в такій редакції: "Увезення на територію України добового молодняку, інкубаційних яєць з відповідним маркуванням, прийнятим в країні-експортері, можливе після одержання дозволу Державного департаменту ветеринарної медицини України.

Дозвіл надається після розгляду погоджених управліннями державної ветеринарної медицини Автономної Республіки Крим та областей документів:

заявки, погодженої державним інспектором ветмедицини області;

висновків комісії щодо епізоотичного обстеження господарства-постачальника із зазначенням епізоотичного стану адміністративних територій;

акта епізоотичного обстеження господарства-покупця із зазначенням умов для карантинування;

схем вакцинопрофілактики, погоджених державним інспектором ветмедицини області;

контракту або копії контракту,

що подаються не пізніше ніж за 15 днів до завезення".

1.8. Пункт 14.10 викласти в такій редакції: "Під час карантинування птиці проводять щоденний клінічний огляд, необхідні ветеринарні заходи та вакцинації згідно із затвердженими Держдепартаментом ветмедицини схемами вакцинопрофілактики. Від кожної завезеної в Україну партії інкубаційних яєць або птиці відбираються проби яєць та птиці згідно з нормами відбору і направляються для проведення необхідних серологічних, а в разі потреби й діагностичних досліджень (за рахунок коштів власників) у державних, наукових лабораторіях ветмедицини.

У разі виявлення в інкубаційних яйцях збудників інфекційних хвороб або в птиці ознак, характерних для інфекційних хвороб, які зазначені у цих вимогах, подальше їх завезення припиняється".

2. Управлінню державної інспекції ветеринарної медицини Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України (Пацюк М. В.):

2.1. Подати в п'ятиденний термін цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

2.2. Довести цей наказ до відома начальників управлінь ветеринарної медицини Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, регіональних служб державного ветеринарного контролю на державному кордоні на транспорті.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова Державного
департаменту ветеринарної медицини

 
П. І. Вербицький

Опрос