Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Инструкцию об организации проведения ревизий и проверок органами государственной контрольно-ревизионной службы в Украине по обращениям правоохранительных органов, утвержденную приказом ГлавКРУ Украины от 26.11.99 N 107

ГлавКРУ
Приказ от 01.12.2000 № 98
Утратил силу

Про внесення змін і доповнень до Інструкції про організацію проведення ревізій і перевірок органами державної контрольно-ревізійної служби в Україні за зверненнями правоохоронних органів, затвердженої наказом ГоловКРУ України від 26.11.99 N 107

Наказ Головного контрольно-ревізійного управління України
від 1 грудня 2000 року N 98

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
8 грудня 2000 р. за N 902/5123

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Головного контрольно-ревізійного управління України
 від 26 листопада 1999 року N 107
згідно з наказом Головного контрольно-ревізійного управління України
 від 27 лютого 2006 року N 67)

З метою забезпечення єдиного підходу в організації ревізій і перевірок, що проводяться органами державної контрольно-ревізійної служби за зверненнями правоохоронних органів, та на виконання вимог Указу Президента України від 28.11.2000 N 1265 "Про Положення про Головне контрольно-ревізійне управління України" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни і доповнення до Інструкції про організацію проведення ревізій і перевірок органами державної контрольно-ревізійної служби в Україні за зверненнями правоохоронних органів, що затверджена наказом ГоловКРУ України від 26.11.99 N 107 і зареєстрована в Міністерстві юстиції України 23.12.99 за N 906/4199 (додаються).

2. Управлінню правової роботи ГоловКРУ України після державної реєстрації довести цей наказ до відома контрольно-ревізійних управлінь в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі для використання в роботі.

3. Наказ набирає чинності через 10 днів після його державної реєстрації.

 

Голова 

М. М. Каленський 

 

ЗМІНИ І ДОПОВНЕННЯ
до Інструкції про організацію проведення ревізій і перевірок органами державної контрольно-ревізійної служби в Україні за зверненнями правоохоронних органів, затвердженої наказом Головного контрольно-ревізійного управління України від 26.11.99 N 107

1. В абзаці четвертому пункту 1.1 виключити слова "осіб, які проводять дізнання,".

2. Абзац другий пункту 1.3 викласти в такій редакції:

"Підконтрольними для органів ДКРС є центральні та місцеві органи виконавчої влади (крім Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України), інші бюджетні установи й організації, казенні підприємства незалежно від джерел фінансування, а також підприємства та організації, їх об'єднання незалежно від форми власності, організаційно-правових форм, відомчої належності та підпорядкованості, які отримують (отримували в ревізійному періоді) кошти з бюджетів усіх рівнів чи державних цільових фондів, інші державні кошти (в тому числі державних валютних фондів) та/або кошти, що залишаються у розпорядженні суб'єктів господарювання у зв'язку з наданими пільгами за платежами до бюджетів".

В абзаці третьому пункту 1.3, абзаці другому пункту 2.6 виключити слова "або особи, яка проводить дізнання,".

3. У підпункті 2.1.5 виключити слова "особи, яка проводить дізнання,".

4. Абзац восьмий пункту 2.2 після слів "валютних фондів" доповнити словами ", використання державного чи комунального майна".

5. В абзаці другому пункту 2.4 виключити слова "або особою, яка проводить дізнання,".

6. Доповнити Інструкцію пунктом 2.12 у такій редакції:

"2.12. Ревізійні дії за вилученими у підприємства, установи чи організації оригіналами документів та підписання акта (проміжного акта) ревізії (перевірки) проводяться у місці, узгодженому з правоохоронним органом, що вилучив документи".

7. Пункт 4.1 після слів "оригіналів документів" доповнити словами "(у тому числі вилучених в установленому порядку іншими органами державного фінансового контролю або правоохоронними органами)".

8. Пункт 4.3 після слів "даних слідчих матеріалів" доповнити словами "(протоколів допиту)".

9. У абзаці сьомому пункту 4.5 виключити слова ", коротко результати цієї ревізії".

10. У пункті 4.9 виключити третє речення.

11. У пункті 5.3 виключити абзац восьмий.

12. Абзац другий пункту 5.4 після слів "включаючи" доповнити "належно завірені копії розпорядчих чи господарських документів, які містять ознаки здійснених порушень,".

 

Перший заступник
Голови ГоловКРУ України
 

 
І. Б. Стефанюк
 

Опрос